שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי

המשנה למנכ"ל בנק הפועלים: "יש שיפור עצום בשילוב נשים ערביות במעגל העבודה"

רונן שטיין בכנס העסקים בחברה הערבית של כלכליסט בנצרת: "בנק הפועלים מרחיב וימשיך להרחיב את הפעילות בקרב המגזר הערבי כדי לייצר מקומות עבודה וכלכלה טובה יותר כולל מתן מענה בנושא משכנתאות והלוואות לדיור"

אורן פרוינד 12:2712.02.18

 

 

 

"לפני חודשיים, לרגל חג המולד, בנק הפועלים אירח מכובדי עדה בכל הדתות. זו מסורת שאנחנו עורכים מזה מספר שנים. חלק מהם ניגשו אלי וציינו במפגש הזה את הליווי והמקצועיות והתמיכה שאנשי הבנק נותנים להם לכל אורך השנים. זה מחזק אותי שההשקעה שלנו בחברה הערבית היא נכונה והיא תימשך בעתיד". כך אמר רונן שטיין, משנה למנכ"ל והממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים, בכנס העסקים בחברה הערבית של כלכליסט ובנק הפועלים.

 

 

 

שטיין הוסיף, כי "נושא החינוך הוא החשוב ביותר עבורנו. בשנים האחרונות חלה הכפלה של מספר המועמדים לתואר שני בקרב האוכלוסייה הערבית ועלייה של 60% לסטודנטים לתואר שלישי. הסטודנטים בחברה הערבית לא מתמקדים רק בלימודי חינוך אלא נמצאים במקצועות היוקרתיים כמו הייטק, רפואה, הנדסה, כלכלה, מנהל עסקים ומדעים. אלפי סטודנטים מביאים למשק הישראלי ולחברה הערבית פוטנציאל לכוח עבודה איכותי. כל הסטודנטים מסיימים ותורמים לפיתוח וצמיחה".

 

עוד אמר שטיין, "חשוב לציין שיש שיפור עצום בשילוב הנשים במעגל העבודה. אלו שינויים משמעותיים שתורמים לכולנו. החברה הערבית מהווה 20% מהאוכלוסייה הישראלית. משפחה צעירה בחברה הערבית משקיעה סכומים בהשכלה בחוגים. ההורים מאמצים הרגלי חיים מערביים כמו בילוי בקניונים, נסיעה בשני כלי רכב במשפחה, מעורבות בערים ונסיעות לחו"ל. בחג הקורבן האחרון טסו לחו"ל 170 אלף איש מהחברה הערבית".

 

רונן שטיין, המשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית רונן שטיין, המשנה למנכ"ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית צילום: נמרוד גליקמן

 

 

שטיין הוסיף ואמר: "השינוי הזה לא נעלם ממקבלי ההחלטות במגזר הציבורי כפוטנציאל לצמיחה ברת קיימא. אנחנו בבנק הפועלים מסכמים היום חמש שנים של פעילות אינטנסיבית. יש לרשות החברה הערבית כ-43 סניפים כולל יחידות הייטק. הסניפים שנפתחו בשנים האחרונות מצוידים במיטב המוחות. גיוס צוות עובדים מסור ומוכשר מהחברה הערבית. מאות עובדים ומנהלים מעניקים שירות אישי בשפה הערבית והעברית. הסניפים הגדולים ביותר מנוהלים על ידי החברה הערבית. אלו מנהלים מצטיינים. אנו מודעים למורכבויות בחברה הערבית. בנק הפועלים הרחיב את מתן ההלוואות לקרקעות. יצאנו עם הלוואות משכנתא ייחודיות שנותנות מענה במקרים שלא ניתן לאשר משכנתא רגילה. בשנה שעברה יצא הבנק עם מהלך פועלים העסק שלך וכאן אנחנו משלבים נשים במעגל העבודה ונמשיך ללוות את השנים בצמיחה בהמשך".

 

לסיכום אמר שטיין "בשנים האחרונות אנחנו מלווים את השינוי בעסקים הקטנים באוכלוסייה הערבית. יש דור חדש שנכנס ואנחנו תומכים מקצועית ופיננסית תוך ליווי בצמתים החשובים וקבלת ההחלטות. בנק הפועלים פועל יפעל וימשיך לפעול להרחבת הפעילות בקרב האוכלוסייה הערבית. אנו מקבלים לקבל בברכה לקוחות חדשים ובטוחים ששיתוף הפעולה ימשיך להיות פורה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x