ועידות ניו יורק 2022 ועידת ישראל-יוון לונדון 2023 ניו יורק 2024 כלכלה ירוקה כנס מיליון להייטק Power in Diversity הוועידה הלאומית לאנרגיה פינטק 2022 עתיד הרפואה ועידת הנדל"ן 2021 פינטק 2023 TECH TLV שבוע הסטארטאפים 2023 HealthTech משפיעות על הכלכלה The next big thing כנס כלכלת הקנאביס ועידת האנרגיה 2022 פינטק דיסקונט פריפריה טק שבוע הסטארטאפים 2024 Banking AI Mentor Class פורום היוניקורנס 2022 ארכיון הוועידות מקומי.קום The Hi-Tech Effect Meet&Tech ועידה לאומית לתשתיות אי-קומרס 2021 Agrifood Tech כנס הגיוון הכלכלית הלאומית 23 כנס יזמים ותעשיינים פורום היוניקורנס שבוע הסטארטאפים 22 כנס האיקומרס IPM SUMMIT FoodTech2023 שוק ההון 2024 AISRAEL 2024 כנס התחדשות עירונית Israeli Climate Awards המוח האוטיסטי איקומרס 2022 כנס הענן והדאטה שוק ההון 22 TechTLV2022 Innovation Cocktail Work after Work הפורום הכלכלי ערבי ניו יורק 2021 כנס השירות 2022 גיימינג 2022 טוקיו 2023 כנס אחריות סביבתית Roadshow Event כנס סייבר 2022 ClimateTech תחזיות 2024 מובילות את ישראל שבוע החדשנות 2022 גיימינג 2023 אקדמיה שעובדת כנס מוסדיים FOODTECH 2022 GeoInt360 שבוע החדשנות Tech@Work לוגיסטיטק Open Banking שש אחרי המלחמה כנס בילינסון לחדשנות PropTech ecommerce 360 Tech on the Beach ועידת החוסן הישראלי הייטק 2022 כנס המטרו 2023 ועידת האנרגיה 2021 RoadShow Event 23 Let's Talk Cyber כנס כלכלת המחר הכלכלית הלאומית 22 נגישות בטוחה Early on the spot TechTLV2024 Future of Higher Education לונדון 2022 Work Tech השקעות בראי גלובלי שוק ההון 2023 מפתחים בחזית 2023 +Startup +Startup Let's Talk Fintech ליברליות אונליין ניהול פיננסי

ועידת הכלכלה והתעשייה

דני פרץ: "תנובה ו-Seebo משפרים תפוקות באמצעות בינה מלאכותית"

סמנכ"ל חטיבת תפעול חלב בתנובה אמר את הדברים בשיחה עם מנכ"ל חברת Seebo, ליאור עקביא, בוועידת הכלכלה והתעשייה של כלכליסט בשיתוף בזן. עקביא: "Seebo מספקת פתרון לבעיה עסקית. המשתמשים שלנו הם לא Data scientists, אלא הצוות במפעל"

עמרי מילמן 11:5505.02.20

 


 

"מדובר במהלך אסטרטגי עבור תנובה, אשר מהווה חלק מתפיסת העולם של החברה - לבצע הטמעה קונצרנית לשם שילוב טכנולוגיות מתקדמות בתחום המפעל החכם. אם עד עכשיו התמקדנו ברובוטיקה ובאוטומציה לייעול עבודת כפיים, ההווה והעתיד עוסקים בבינה מלאכותית לשיפור קבלת החלטות - ובעתיד אפילו לקבלת החלטות אוטונומית"; כך אמר היום (ד') דני פרץ, סמנכ"ל חטיבת תפעול חלב בתנובה, על שיתוף הפעולה של החברה עם Seebo. הדברים נאמרו היום (ג') בשיחה עם ליאור עקביא, מנכ"ל Seebo, בוועידת הכלכלה והתעשייה של כלכליסט בשיתוף בזן.

 

מימין: ליאור עקביא ודני פרץ מימין: ליאור עקביא ודני פרץ צילום: יריב כץ

 

לדברי פרץ, "שנים אנחנו עושים מהלכים עמוקים לשיפור התפוקות במפעלים שלנו באלון תבור ובתל יוסף. יש לנו מהנדסי תהליך מעולים, שזהו כל עולמם. אבל עם כל המאמץ הזה - אנחנו תלויים למעשה ביכולות האדם. ברור לנו שאפשר לשפר עוד, ובמידה ניכרת, ולכן החזון שלנו הוא לגייס את הטכנולוגיה, ללא כל מגבלה של כמות או סוג נתונים וכוח חישוב.

 

"למעשה, אנחנו מאמינים שככל שנקדים לאמץ טכנולוגיות חדשניות כך נייצר יתרון תחרותי בשוק. ופה אתם נכנסים לפעולה ומאפשרים לנו לנקוט בגישה חדשה לחלוטין. בחנו לא מעט חברות, גם סטארטאפים וגם פתרונות שמציעים שחקנים גדולים, ומצאנו שאתם בסיבו מביאים גישה ייחודית למשימה הזאת." עוד הוסיף פרץ, כי "עם כל המאמץ שאנחנו משקיעים אנחנו מבינים שהגענו לתקרת הזכוכית של המוח האנושי. החזון שלנו הוא לגייס טכנולוגיה על מנת ליצור יתרון תחרותי בשוק".

 

חברת Seebo מספקת פתרון תכנה מבוסס AI כדי לעזור ליצרנים לחזות ולמנוע תקלות באיכות ובתפוקה. לדברי עקביא, "צוותי ייצור משתמשים בפתרון של סיבו כדי לענות על שתי שאלות עיקריות: השאלה הראשונה היא למה תקלות תהליכיות קורות, באמצעות Root cause analysis; והשאלה השנייה היא מתי התקלות הללו צפויות לקרות, באמצעות Predictive analytics. סיבו לא מספקת פלטפורמה טכנולוגית – סיבו מספקת פתרון לבעיה עסקית. המשתמשים שלנו הם לא Data scientists, אלא הצוות במפעל – מהנדסי תהליך ומפעילים.

 

"הפתרון של סיבו קל להתקנה ולשימוש, ומבוסס על מידע שמגיע מהסנסורים הקיימים על הקו וממערכות האיכות. מלבד תנובה, אנחנו מספקים את הפתרון שלנו לייצרנים מובלים נוספים ברחבי העולם, כמו נסטלה, פפסיקו ועוד. אנחנו רואים שבעיות איכות ותפוקה עולות ליצרנים בינוניים וגדולים עשרות ואף מאות מיליוני דולרים בשנה. יצרנים בכל העולם מבינים שאם הם לא ייאמצו טכנולוגיות חדשניות – הם יאבדו רלוונטיות אל מול השוק. ויצרנים שיקדימו לאמץ טכנולוגיה רלוונטית יפתחו יתרון אסטרטגי אל מול המתחרים שלהם".

x