ועידת ניו יורק 2018 רכיבים מיוחדים  גג עמוד ועידה כתבה

רנדי צוקרברג תהיה הדוברת המרכזית בוועידת "כלכליסט" בניו יורק

בוועידת Mind the Tech של כלכליסט, שתיערך בניו יורק בשבוע הבא, ישתתפו בכירים מהתעשייה ומהממשלה. צוקרברג תשתתף בדמו דיי שבו ייקחו חלק 10 סטארט-אפים של יזמים חרדים

שירות כלכליסט 10:3707.03.18

בוועידת Mind the Tech של כלכליסט, שתיערך בניו יורק, ישתתפו בכירים מהתעשייה ומהממשלה. רנדי צוקרברג תהיה הדוברת המרכזית בוועידת Mind the Tech שיערוך "כלכליסט" בניו יורק בשבוע הבא, בין ה-12 ל-14 במרץ. צוקרברג תשתתף בדמו דיי שבו ייקחו חלק 10 סטארט-אפים שנוסדו על ידי יזמי הייטק חרדים. הסטארט-אפים הם בוגרי האקסלרטור של קמא-טק, עמותה שפועלת לחבר את האוכלוסייה החרדים בישראל למגזר הטכנולוגי.

 

הוועידה, שנערכת בשיתוף עם בנק לאומי ומשרד ירושלים והמורשת, תארח גם תחרות סטארט-אפים של קרן ההון סיכון JVP. הזוכה בתחרות יקבל השקעה של מיליון דולר. ועידות קודמות של "כלכליסט" נערכו בניו יורק, לונדון וסן פרנסיסקו.

 

לפרטים נוספים על ועידת ניו יורק לחצו כאן

 

רנדי צוקרברג רנדי צוקרברג צילום: Ben Arons

 

צוקרברג, מייסדת ומנכ"לית חברת השיווק והמדיה הניו יורקית Zuckerberg Media, היא סופרת שהופיעה ברשימת רבית המכר של הניו יורק טיימס ודמות בכירה בעולם השיווק. ספרה האחרון, Pick Three, יושק במאי. באירוע היא תדבר עם מייסד ומנכ"ל קמא-טק, משה פרידמן, על ספרה החדש והמסע שעברה כיזמית.

 

"בפעם השנייה, 'כלכליסט' עורך ועידה טכנולוגית בניו יורק כחלק ממאמץ להגיע לחברי הקהילה העסקית בארה"ב ובאירופה שמתעניינים בישראל", אמר יואל אסתרון, מייסד ומו"ל "כלכליסט". "לצורך זה, 'כלכליסט' השיק את CTech, אתר שמוקדש לטכנולוגיה ישראלית, וערך ועידות בניו יורק, סן פרנסיסקו ולונדון, בנוסף לוועידות רבות בתל אביב. אנחנו מקווים שהוועידה בניו יורק תהיה הכינוס החשוב ביותר של טכנולוגיה וחדשנות ישראליות-אמריקאיות ב-2018".

 

במסגרת האירוע, סטארט-אפים ישראליים יקיימו מצגות למשקיעים אמריקאים באירוע Meet and Pitch שיערכו "כלכליסט" ו-SOSA NYC.

 

x