כנס Travel&Tech

איתי גרין: "תאגידים רבים מחפשים בישראל את ה-Waze הבאה"

מייסד Innovate-Israel ו-ITTS: יש חשיבות גדולה שבהנהלת החברות בתחום התיירות יהיו בעלי תפקידים שיבינו את חשיבות החדשנות הטכנולוגית ויטמיעו אותה בחברה

נעמי צורף 12:4909.07.19

 


 

"האנשים החכמים והטובים ביותר לא עובדים בשבילנו, אלא בשביל מישהו אחר, ברוב המקרים הם עובדים בסטארט-אפים ולכן כדאי לשתף איתם פעולה", כך אמר היום (ג') איתי גרין, מייסד Innovate-Israel ו- ITTS בכנס Travel&Tech של כלכליסט ובנק לאומי.

 

"כיום יש תאגידים רבים שמחפשים בישראל את ה-Waze הבאה, את החברה שתצמח מאפס לשווי של מעל מיליארד בפרק זמן קצר. כנראה שהם מבינים יותר טוב או מהר מאיתנו את הפוטנציאל האדיר שיש כאן. למשל מרכז הפיתוח היחיד של בוקינג.קום מחוץ לאמסטרדם, נמצא בת"א".

  

איתי גרין, מייסד Innovate-Israel ו-ITTS בכנס איתי גרין, מייסד Innovate-Israel ו-ITTS בכנס צילום: עמית שעל

 

אז מה הסטרט-אפים הישראליים מחפשים? "לעבוד איתכם, לעשות איתכם פיילוטים. לכם יש את הידע והמומחיות בתחום המקצועי של התיירות, ולהם יש את הפאן של החדשנות. כולנו זכינו שהסטארט-אפים מדברים עברית ונמצאים במרחק שעה נסיעה בלבד", אמר גרין.

 

גרין ביקש לתת מספר טיפים להטמעה מוצלחת של חדשנות בעסק בתחום התיירות. "ראשית חייבת להיות מחוייבות לנושא של ההנהלה והבורד. בחלק גדול מהדריקטוריונים אין ידע לגבי מה שנדרש מחברה כדי להתאים את עצמה מבחינה טכנלוגית. אתם חייבים לדאוג שיהיה מישהו בבורד עם הבנה בחדשנות טכנולוגית", אמר גרין.

 

"בנוסף, חשוב לדעת מה האתגרים שרוצים לפתור באמצעות החדשנות, להיות מפוקסים - זה מביא אתכם לחצי מהדרך. יש להעצים את העובדים הסקרנים, ב-2019 אין מקום לעובדים שהאגו מנהל אותם, ויש לשאוף לכמה שיותר פיילוטים בשנה הראשונה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x