"אנחנו יודעים לתת לילדים אפליפטיים הרכבי קנאביס לפי הצרכים שלהם לאורך היום"

מאיר אריאל, מנכ"ל קבוצת בזלת, בכנס הקנאביס של "כלכליסט": "עד היום ייצרנו 9 מיליון מוצרים סופיים שנמכרו ללקוחות". עוד הוסיף, כי לקבוצה יש מאגר נתונים של מעל למיליון משתמשים. "זו חברה עם 30 המצאות שמוגנות פטנטים"

חזי שטרנליכט 12:3306.05.19

 

 

 

"בזלת היא חברת הקנאביס המובילה בארץ וכנראה גם בעולם כולו", כך אמר המייסד והמנכ"ל של קבוצת בזלת, מאיר אריאל. חברת קנאביס רפואי המעבדת את מוצרי הקנאביס. "אני מעוניין להציג בפניכם מספר עובדות לגבי קבוצת בזלת. לחברה שלנו יש מפעל שמאושר בתקן ה-GMP. יש לו כושר ייצור של טון קנאביס ביום. זה מתקן עם יכולת ייצור של 1,000 ליטרים נוזלי תמצית בחודש".

 

"לקבוצת בזלת ניסיון של 8 שנות ייצור קנאביס רפואי. למעשה עד היום ייצרנו 9 מיליון מוצרים סופיים שנמכרו ללקוחות. הקמנו גם מערך אוטומטי שמייצר אלפי גליליות של קנאביס בשעה. אנחנו משוחחים ומספקים שירותי הדרכה ל-1,000 מטופלים בקנאביס רפואי מדי יום. עם 400 מהם אנחנו בקשר בביתם ועם עוד 600 באמצעי תקשורת אחרים".

 

מאיר אריאל מנכ"ל קבוצת בזלת מאיר אריאל מנכ"ל קבוצת בזלת צילום: עמית שעל

 

לדברי אריאל לקבוצת בזלת יש כיום "מאגר נתונים של מעל למיליון משתמשים. זו חברה עם 30 המצאות שמוגנות פטנטים. בנוסף, קבוצת בזלת מנהלת ניסויים קליניים ופועלת לאורך כל שרשרת הייצור".

 

"הגודל של החברה שלנו הביא אותנו לפתח פתרונות טכנולוגיים מיידיים, זולים ומדויקים. כך למשל בבזלת פיתחנו באמצעות טכנולגיות עיבוד חדשניות ועיבוד אצוות גדולות, התחייבות לדיוק בייצור ברמה של 1%. אנחנו עושים זאת דרך אנליזה לכל אריזה ולמעשה מייצרים אחידות בהרכבים שאנחנו מספקים". עוד לדבריו, טכנולוגיית העיבוד של החברה של צמח הקנאביס היא חדשנית. "אנחנו משלבים בין התפרחת למיצוי ומביאים אותם לייצור של הרכבים שלא קיימים אצל אף מגדל בעולם".

 

אריאל מציין כי העולם מחפש כיום תכונות ריפוי משופרות מצמח הקנאביס. "בבזלת אנחנו יודעים לבצע זאת באמצעות הרכבים חדשניים בעלי תכונות ריפוי משופרות על ידי העשרה ב'טרפנים' (Terpene) נבחרים. מולקולות המקנות לצמחים תכונות של טעם וריח. ישנן כיום 84 התוויות קיימות בתעשייה, ובזלת יודעת לתת לכולן פתרון".

 

"בנוסף למדנו כיצד לטפל בהרכבים שאינם גנריים. אנחנו יודעים להוסיף חלקי מילגרם של טרפנים קיימים, וגם להימנע מטרפנים קיימים. כך שבסיכומו של דבר אנחנו יודעים לבצע התאמה אישית לכל מטופל שלנו, תוך שאנחנו מגוונים מסוגלים לתת גיוון באפשרויות. למשל בקרב ילדים אפילפטיים שבהם אנחנו מטפלים, יש לנו את היכולת 'לצבוע' את ההרכב הנדרש להם. ואנחנו עושים זאת לפי הצרכים שלהם לאורך היום: לבוקר, לצהריים וללילה".

 

היכולת התעשייתית של קבוצת בזלת מובילה לפי אריאל לכך שהחברה מייצרת את ההרכבים שלה בשיטה תעשייתית. "אנחנו יכולים לקבל את ההרכבים הכלכליים ביותר כדי למקסם את הערך ולהרחיב את האינטגרציה נספק למגדל את הייחורים המתאימים. הקמנו חוות ייחורים עם קיבוץ שדות ים, ונספק למגדלים את הייחורים הכלכליים עבורם".

 

"בנוסף, אנחנו בבזלת מאוד אגרסיביים בכל הנוגע לקניין הרוחנו שלנו שלנו. יש למעלה מ-30 משפחות פטנט שעוסקות בקנביס הרפואי. יש לנו מעמד חדש בכל הקשור להתפתחויות הקיימות שנוגעות לקנביס הרפואי. יש אלינו פניות לשימוש בתמורה לתמלוגים".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x