ועידת ניו יורק

מייסד ומנכ"ל סייברג'ים: "חברת החשמל היא אחד הארגונים המותקפים ביותר בעולם"

אופיר חסון דיבר במהלך סיור שהתקיים במשרדי החברה במנהטן, במסגרת ועידת Mind The Tech של "כלכליסט". "אנחנו מפעילים האקרים ישראלים שנמצאים בכל מקום בעולם, ונותנים שירות לכל מקום בעולם"

עדי ברק 19:0711.04.19

 

 

 

"איומי הסייבר על חברת החשמל בישראל גברו על האיומים והטרור הקונבנציונאלי. היום מושקעים הרבה מאוד משאבים כדי להתגונן מפני האיומים הללו", כך אמר אופיר חסון, מנכ"ל ומייסד סייברג'ים - חברת-בת של חברת החשמל שהוקמה במטרה להתמודד עם האיומים עליה - בסיור שהתקיים במשרדי החברה במנהטן במסגרת ועידת Mind The Tech של "כלכליסט" שנפתחה אמש בניו יורק.

  

 

 

"לא רבים יודעים, אבל חברת החשמל הישראלית היא אחד הארגונים המותקפים ביותר בעולם. החל מ-2005 מערך הסייבר הגדיר אותה כתשתית אסטרטגית. חובת ההגנה על חברת החשמל היא מתוקף היותה תשתית יסוד לכל תושב בישראל".

 

המתקן של סייברג'ים בניו יורק הוא הראשון שהשיקה החברה בארה"ב, והעשירי בעולם. כך למשל, החברה מאמנת לקוחות ביפן ואוסטרליה. לדברי חסון, בעתיד הקרוב החברה מתכננת להתרחב גם לחוף המערבי של ארה"ב.

 

אופיר חסון, מנכ"ל סייברג'ים אופיר חסון, מנכ"ל סייברג'ים צילום: עמית שעל

 

"סייברג'ים מפעילה מתקני אימונים והכשרה לארגונים נגד התקפות סייבר, המבוססים על תוכנות וטכנולוגיות שפיתחנו לאורך השנים", הסביר חסון. "אנחנו מפעילים האקרים ישראלים, שנמצאים בכל מקום בעולם ונותנים שירות לכל מקום בעולם. את האימונים אנחנו מתרגמים לאסטרטגיות הגנה – לכל ארגון על פי צרכיו".

 

"אנחנו מציעים את השירותים שלנו לספקטור רחב של ארגונים מתחום האנרגיה, הבנקאות, הביטוח, כרטיסי האשראי, משרדי עורכי דין, וארגוני IT, המופעלים במשרדים ממשלתיים למיניהם", ציין חסון. את האימונים וההכשרה שמציעה סייברג'ים ללקוחותיה היא בונה על סמך למידה של מקרי בוחן מהם כבר נכווה הלקוח, ותוך סקירת מקרים דומים מהענף הרלוונטי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x