שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי

ועידת ברלין

מייסד skyline AI: "פיתחנו מכונה שיודעת לאתר את עסקאות הנדל"ן הטובות ביותר"

אור הילטש, אחד ממייסדי החברה וסגן הנשיא לטכנולוגיות, אמר בוועידת ברלין של "כלכליסט", "אנחנו עוסקים בלחסוך כסף לעולם הנדל"ן. יש מאות מיליארדי דולרים ששוכבים ומחכים ולנו יש מכונה שיכולה למצוא עסקאות ולהביא את הכסף הזה לשימוש"

מאיר אורבך, ברלין 13:2219.02.19

 

 

"עולם הנדל"ן לא היה מודע לחדשנות הטכנולוגית עד לשנים האחרונות. חברות דוגמת skyline AI עומדות לשנות לחלוטין את הדרך שבה רוכשים נדל"ן", כך אמר אור הילטש, אחד ממייסדי החברה וסגן הנשיא לטכנולוגיות, בוועידת ברלין של "כלכליסט".

 

"אני רוצה להראות לכם איך skyline AI משנה את התעשייה של הבנייה כיום ולא בעתיד", אמר הילטש. "איננו עוסקים בהצלת חיים, אלא בלחסוך כסף לעולם הנדל"ן. יש הרבה כסף שמיועד להשקעה בעולם הנדל"ן אבל לא מושקע. מדובר במאות מיליארדי דולרים ששוכבים ומחכים ולנו יש מכונה שיכולה למצא עסקאות ולהביא את הכסף הזה לשימוש.

 

אור הילטש אור הילטש צילום: אוראל כהן

 

"המכונה שפיתחנו יכולה להיכנס לתוך שטחי הנדל"ן, לחפש בתוכם את הנכסים הטובים ביותר להשקעה, את אלו שיש בהם פחות מיסוי, להעריך כמה שווה העסק באמת והאם אפשר להרוויח עליו, לברר כל דבר שאפשר לדעת על הבעלים וגם להעריך כנה יהיה הנכס שווה בעתיד. בנוסף, המכונה יכולה לדעת גם על נכסים בסביבה ופרטים על תנועת הרכבים בסביבה ועל איכות חיים. המכונה תספק מידע ודו"חות בתוך זמן קצר", אמר הילטש.

 

הילטש המשיך וסיפר, "התחלנו עם האלגוריתם שלנו על נכס מעניין בפילדלפיה. הבנו שהנכס אינו עובד בצורה טובה ושאפשר לקנות אותו במחיר מאוד נמוך לעומת השוק. חברנו לשחקני נדל"ן גדולים ובנינו כלים לרכישת נדל"ן עם חברות ענק עם חברת הנכסים של דויטשה בנק. העסקה היתה  הראשונה שנעשתה אי פעם כולה באמצעות בינה מלאכותית לרכישת נדל"ן בשווי של 26 מיליון דולר.

 

"skyline AI היא כיום אחת החברות המתפתחות בתעשייה. גייסנו לאחרונה כ-18 מיליון דולר משורה של קרנות הון סיכון מובילות דוגמת סקויה ו-TLV", הדגיש הילטש בסיום דבריו.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x