שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי

ועידת ניו יורק: קרן קומרה קפיטל תחשוף את 10 חברות הצמיחה המבטיחות של המחר

רשימת החברות תתפרסם במסגרת ועידת Mind The Tech NY של "כלכליסט", והחברות הנבחרות יזכו לחשיפה תקשורתית, לפגישות עם מנכ"לים של חברות צמיחה מובילות ולסיור במשרדיהן

עומר כביר 10:2911.02.19

מי יהיו הסטארט-אפים החזקים הבאים שיצאו מישראל? בוועידת ניו יורק של "כלכליסט" שתיערך בחודש אפריל מתכננת קרן קומרה קפיטל לענות על השאלה הזו כשתחשוף את "tomorrow ‘s promising growth companies" רשימה של עשר החברות בעלות הפוטנציאל הגדול ביותר שבדרכן למכירות של 10 מיליון דולר.

 

ועידת Mind The Tech NY של "כלכליסט" הפכה בשנתיים האחרונות לאחד האירועים והחשובים של תעשיית ההייטק המקומי, ומביאה בהצלחה למקום אחד יזמים, משקיעים ושותפים עסקיים מישראל וארה"ב לשלושה ימים של מינגלינג ופיתוח עסקי. השנה, כחלק מחזון למצב את הוועידה כנקודת פריצה משמעותית לחברות בשלבים שונים, תציג בו קומרה קפיטל לראשונה את המדד החדש, שישים בקדמת הבמה חברות שנמצאות על סף התרחבות משמעותית.

קרן קומרה. מימין ארז שחר, בועז דינטי וסיון שמרי דהן קרן קומרה. מימין ארז שחר, בועז דינטי וסיון שמרי דהן צילום: דיויד גארב

 

 

הרשימה תפורסם כחלק מסיקור הכנס, שיכלול מושב מיוחד שיוקדש לחברות צמיחה בו ישתתפו יזמים של חברות מובילות לצד חברות מבטיחות שנכנסו לרשימה. תהליך הבחירה יכלול בחינה וסינון של המועמדות, והחברות הנבחרות יזכו לחשיפה תקשורתית, פגישות עם מנכ"לים של חברות צמיחה מובילות וסיור במשרדיהן בניו יורק.

 

"זו אחת התקופות המרתקות בתעשיית הטכנולוגיה הישראלית", אמר מייסד ומנהל קומרה, ארז שחר. "משנה לשנה אנחנו רואים גידול משמעותי של חברות צמיחה ישראליות וזו בשורה אדירה לתעשיית החדשנות המקומית והכלכלה הישראלית. הרשימה שאנחנו נרכיב היא של חברות טכנולוגיות, מכל התחומים, שהטכנולוגיה שלהן והצורך בה כבר הוכחו והן עומדות בפני הקפיצה הגדולה והפיכה לחברה גלובאלית מובילת שוק, המעסיקה מאות עובדים ובעלת מחזור הכנסות מעל ל-10 מיליון דולרים. כקרן ההשקעות המובילה בהשקעות צמיחה בישראל, אנחנו נבחר את הכוכבים הבאים בשמי החדשנות הישראלית".

 

מועמדות לכניסה למדד יכול להגיש כל סטארט-אפ טכנולוגי שרשם ב-2018 הכנסות של בין 2 ל-10 מיליון דולר ושצפוי להמשיך בשנה הנוכחית את מסלול הצמיחה המואץ שלו. החברות שיבחרו יהנו, לצד החשיפה הרחבה בוועידה, גם מגישה לרשת גלובלית של משקיעים והצטרפות לקבוצה מובילה של מנכ"לי חברות צמיחה.

 

מועמדות ניתן להגיש בקישור הזה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x