כנס מדדים

צפו: מה קרה כשאיילת שקד כינתה את גנץ "איש שמאל"?

שרת המשפטים ויו"ר משותפת במפלגת "הימין החדש" דיברה הבוקר במסגרת כנס מדדים של כלכליסט וקסם. שקד פנתה לקהל: "מעניין אותי לדעת למה אתם חושבים ש"שמאלן" זה מצחיק? איך זה קרה?"

נעמי צורף 11:2906.02.19

"בני גנץ הוא איש שמאל", אמרה שרת המשפטים איילת שקד היום (ד') שרת המשפטים ויו"ר משותפת במפלגת "הימין החדש" בפתיחת שיחתה עם כתב "כלכליסט", צבי זרחיה לקול צחוק הקהל. השיחה התקיימה במסגרת כנס מדדים בשיתוף קסם מבית אקסלנס. "זה לא מצחיק, אני חושת שמי שנכנס לפוליטיקה לא צריך להסתתר מאחורי יועצים, השמאל הציוני אוחז בעמדות לגיטימיות ואין מה להתבייש בהן".

 

 

שקד הוסיפה ואמרה כי "אנחנו רק בתחילת מערכת הבחירות. בשלב הזה בקודמתה היינו עם 15 מנדטים וסיימנו עם 8 והליכוד היו עם 21 וסיימו עם 30. מערכת בחירות זה דבר לא צפוי. השאיפה שלנו היא לקבל מספר מנדטים דו-ספרתי. בנינו נבחרת מרשימה שחמישים אחוז ממנה חילונים וחמישים אחוז דתיים, אנחנו מפלגת ימין כלכלי מדיני".

 

השרה שקד התייחסה לאפשרות שראש הממשלה יצא לנבצרות במידה והיועץ המשפטי ללמשלה יחליט על הגשת כתב אישום נגדו ואמרה "גם לראש הממשלה עומדת חזקת החפות. החוק מאפשר לו להמשיך לכהן עד פסק דין חלוט והרציונאל זה שהיועמ"ש לא יכריע בעניין כזה מהותי של החלפת שלטון, המחוקק חשב שצריכה להיות ביקורת שיפוטית על החלטת היועמש מכיוון שמדובר בראש הממשלה. אנחנו נתכנס ונחליט בהתאם לעובדות לאחר החלטתו של היועמ"ש, גם אם יפרסם את ההמלצות, מדובר רק בהמלצות לפני שימוע, אנחנו נחכה עד סיום ההליך כדי להחליט". עוד הוסיפה שקד כי "מנדלבליט הוא אדם ישר, הגון, מקצועי ואני סומכת עליו".

 

 

איילת שקד איילת שקד צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x