MIND THE DATA

הזוכה בתחרות הסטארט-אפ המבטיח של הביג דאטה: Gong.io

הטכנולוגיה של גונג נעזרת בבינה מלאכותית כדי לנתח שיחות שמבצעים סוכני מכירות ולספק להם משוב מיידי. במקום השני: BrainQ שעוזרת לסובלים משיתוק לשוב להניע את איבריהם

ליאור גוטמן 16:5611.12.18

הסטארט אפ Gong.io של עמית בן דוב ואילון רשף זכה במקום הראשון בתחרות תחרות הסטארט אפ המבטיח מעולמות הביג דאטה וה-AI של "כלכליסט" ומיקרוסופט.

 

 

 

 

החברה זכתה בחבילת פרסים, הכוללת: ביקור מיוחד במטה מיקרוסופט העולמית בסיאטל - לרבות פגישות עם בכירים בחברה ובחברות טכנולוגיות בינלאומיות נוספות, כמו גם מפגש עם המובילים הטכנולוגיים של פלטפורמת הענן. כמו כן, היא זכתה באירוח מלא בוועידת כלכליסט בברלין 2019 - לרבות טיסה ולינה לשני לילות במלון הילטון ברלין לשני נציגים בכירים מהחברה, פגישות עסקיות עם משקיעים ושותפים אסטרטגיים והשתתפות בכל אירועי הוועידה. במקום השני זכתה חברת BrainQ Technologies של ד"ר ירון סגל, יותם דרכסלר ופרופ' אסתר שוהמי.

 

 

הטכנולוגיה של גונג נעזרת בבינה מלאכותית כדי לנתח שיחות שמבצעים סוכני מכירות (Conversation Intelligence) ולספק להם משוב מיידי. באמצעות זיהוי דפוסי שיחה, גונג מאפשרת לצוותי מכירות ושיווק לזהות חוזקות, תחומים לשיפור ואתגרים. לפי החברה, המערכת של חברת גונג הביאה לשיפור יחסי המרה משיחה ראשונה לסגירת עסקה ב-25%, וכן הקטינה את זמן ההכשרה של איש מכירות חדש מתשעה חודשים לכחמישה חודשים. עוד מעריכים בחברה כי לטכנולוגיה שפיתחה, יכולת זיהוי השיחה הטבעית, שבינתיים משמשת לתחום ספיציפי מגוון רחב של יישומים.

 

עמית בן דוב ואילון רשף, מייסדי Gong.io עמית בן דוב ואילון רשף, מייסדי Gong.io

 

חברת בריינקיו, שזכתה במקום השני, עוסקת בסיוע לסובלים משיתוק בעקבות פגיעות נוירולוגיות, כגון פגיעות חוט-שדרה ושבץ, באמצעות פיתוח פתרון שמטרתו לאפשר למטופלים לשוב להניע את איבריהם, ללא צורך בניתוח, באמצעות מפגשים האורכים 30-40 דקות כל אחד.

 

הפתרון שמציעה החברה, מבוסס על גלים אלקטרומגנטיים המזוהים באמצעות בינה מלאכותית ומסייע בקידום והעצמת ההתאוששות הטבעית של המטופל. הטיפול מתחיל בזיהוי הצרכים הפיזיים היחודיים של כל מטופל דרך סריקה ובעיבוד של התנועות במערכת העצבים המרכזית של המטופל. בשלב השני, השדות האלקטרומגנטיים שנוצרו מותאמים בכדי לסנכרן בצורה הטובה ביותר את אופן פעולת מערכת העצבים. בימים אלו נערכים ניסויים קליניים נערכים במרכז הרפואי רעות בת"א ובית החולים שיבא. כזוכה במקום השני בתחרות, מקבלת החברה אירוח מלא בוועידת כלכליסט בברלין 2019, וכן ב-20 שעות ליווי שינתנו על ידי פירמת רואי החשבון KPMG סומך חייקין וב-20 שעות ליווי מקצועי ומנטורינג שינתנו על ידי Kryon Systems.

 

BrainQ - זכתה במקום השני. ד"ר ירון סגל ויותם דרכסלר BrainQ - זכתה במקום השני. ד"ר ירון סגל ויותם דרכסלר

 

מלבד חברות אלו, הגיעו לגמר התחרות עוד עשרה סטראט אפים, ביניהם AbiliSense של ארז לוגשי וקטרינה רוטנברג שפיתחה טכנולוגיית זיהוי קול ייחודית המבוססת על בינה מלאכותית, אשר מוטמעת במוצרי IoT (אינטרנט הדברים) ומאפשרת להם לתרגם צלילים להתרעות. CropX של יצחק (צחון) בנטואיץ' שמטרתה היא להפוך את האדמה למחוברת ומקושרת כמו פלטפורמות אינטרנטיות ומאפשרת לחקלאים להציב חיישנים חכמים בשדות ולהקצות השקייה לחלקות שונות בהתאם לצרכים השונים.

 

Equalum של ניר לבנה, שיצרה פלטפורמה המעבירה מידע ונתונים תפעוליים ברחבי הארגון בזמן אמת ומאפשרת עיבוד נתונים ומאפשרת להפיץ את הנתונים לכל יישום או מערכת יעד.

 

Glassbox של יואב שרייבר, ירון גואטה, חנן בלומשטיין שמסייעת לארגונים לנהל את מחזור החיים הדיגיטלי של לקוחות האינטרנט והמובייל שלהם בצורה טובה יותר. זאת על ידי שימוש בנתוני ביג דאטה וכלים נוסיפים שמאפשרים לארגונים לראות לא רק מה עושים לקוחות האינטרנט והמובייל שלהם, אלא גם להבין מדוע.

 

Infime של ענבר כרמל ומיכאל ליטווין, שמאפשר לנשים "למדוד" בגדים תחתונים ובגדי ים לפני שהן רוכשות אותם באינטרנט, באמצעות סימולציה של הגוף שלהן.

Leaperr AI של גיל אדמוני, יפתח ריכטר, יוני קליין וגיל רז המציעה טכנולוגיה של בינה מלאכותית המדמה מעצב פנים אנושי, באמצעותה אפשר לעצב חללים על פי דרישות מוגדרות מראש.

 

NoTraffic של אוריאל כץ, אור סלע וטל קרייזלר שפתחה טכנולוגיה שנועדה לייעל תזמון רמזורים בצמתים, באמצעות שילוב מידע שנאסף בין כלי רכב ותשתיות ומחיישנים הפרוסים בנקודות מסוכנות בכבישים.

 

OncoHost של פרופ' יובל שקד וד"ר דרור יגר שמטרתה היא להתגבר על התנגדות הגוף לטיפול בסרטן - אחד המכשולים הגדולים היום באונקולוגיה הקלינית.

 

Panoply

 של יניב לפן ורועי אבינועם שפתחה מערך אחסנת נתונים אוטומטי לארגונים, שמפשט את תהליכי הניתוח של המידע המאוחסן, מה שמנגיש אותו עבור חברות בכל הגדלים גם בלי צורך בהתמחות בניהול נתונים.

 

וחברת STELLARES של אנדי כץ ורועי צ'ובדי שמפתחת פלטפורמה לחיפוש עבודה על ידי פתוח אלגוריתם מבוסס AI למערכת גיוס עובדים.

 

השופטים בתחרות הם: שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל; אייל ניב, שותף-מנהל ב-פיטנגו; עמנואל תימור, שותף ב-ורטקס; סיון שמרי דהן, שותפה בקומרה קפיטל; דניאל שנער, מנכ"ל כללטק; יודפת הראל בוכריס, שותפה-מנהלת בלאמברג קפיטל; מוני חסיד, מנכ"ל זרוע ההשקעות של מיקרוסופט העולמית בישראל M12; אייל ברזילי, ראש ענף בכיר ביג דאטה, ניהול סיכונים ומודלים בבנק לאומי; ומורן בן גיגי, שותף וראש מחלקת Data & Analytics,KPMG ב-סומך חייקין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x