אור הילטש: "ביג דאטה מאפשרת לנו לבצע השקעות טובות יותר בנדל"ן"

הילטש הוא המייסד והשותף בחברת סקייליין, שפיתחה מערכת המנטרת אלפי נכסים ומספקת מעקב אחר כל נכס ומחירו והשוואה שלו לעומת נכסים דומים בסביבה: "אנחנו לא מוכרים את המוצר, אלא שותפים עם חברות נדל"ן גדולות שמחפשות משקיעים"

דותן לוי 15:4611.12.18

"אל תחום הנדל"ן הגענו כשהשקענו באופן אישי, וגילינו שבשנים האחרונות מציאת ההשקעות בנדל"ן הפכה להיות מורכבת, וקיים קושי לאתר השקעות מוצלחות. זו הפכה להיות בעיה של לא מעט משקיעים" , אמר היום בוועידת הביג דאטה של "כלכליסט" אור הילטש, מייסד ושותף בחברת סקייליין (Skyline).

 

החברה שבראשה עומד הילטיש מנסה לספק מענה לחברות הגדולות בתחום אשר רובן נותרו מאחור מבחינה טכנולוגית ועדיין משתמשות בפלטפורמות מיושנות בלי שעומדים לרשותן כלים חדשניים שמאפשרים להן לאתר את ההשקעה הטובה ביותר ולקבל החלטה אם להשקיע או לא. הפלטפורמה עונה על צורך קיים ומאפשרת לנתב טריליוני דולרים שממתינים להשקעה בתחום וצריך לנתב אותם ליעדם.

 

 


 

 

"הטכנולוגיה היא מערכת שפיתחנו שמנטרת אלפי נכסים ומספקת מעקב על כל נכס, מה אפשר לספר עליו, האם הוא הוצע למכירה, בכמה, בכמה הוא נמכר, מי הבעלים, וגם השוואה שלו לעומת נכסים דומים בסביבה שלו", אומר הילטש ומוסיף כי המערכת מנתחת מקורות מידע רבים וחוזה את הסיכון, את הערך שלו ואת התשואה בזמן אמת וגם יכולה לספק מידע על דמי השכירות שאפשר לגבות, על הזמן הטוב ביותר לשפץ ולמכור ועוד.

 

לדברי היטלש, "השימוש בטכנולוגיה נועד כדי לבצע השקעות טובות יותר, אנחנו לא מוכרים את המוצר אלא שותפים בחלק מההשקעות של חברות נדל"ן גדולות שמחפשות השקעות. למשל עם דויטשה בנק. אנחנו עושים גם תהליך של קבלת החלטות בהתאם לאסטרטגיית ההשקעות של החברה שמייעצת לנו אם לרכוש את הנכס או לא. ההחלטה משקללת בזמן אמת פרמטרים רבים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x