גלית רייסמן: "אני מביאה את התיירים למעצבי האופנה הישראלים"

רייסמן המובילה סיורי אופנה לחברות וארגונים אמרה את הדברים בוועידת התיירות של "כלכליסט": "תל אביב לא תהיה פריז או מילנו או ברלין, אבל לנו יש אקלקטיות ייחודית והון אנושי שאותו אני רוצה להראות בשנות פעילותי"

מאיר אורבך 15:0418.07.18

"אני הולכת להכניס אתכם לתיירות האופנה", כך אמרה בפתח דבריה גלית רייסמן שמובילה כבר מספר שנים סיורי אופנה בהם משתתפים חברות, שגרירים וארגונים בעולם, בוועידת התיירות 2018 של "כלכליסט".

 

"למדתי תקשורת וניהול ועסקתי בעולם הזה בגיל 30 רציתי ללכת למקום אחר הייתי מנהלת שיווק של עולם הפצה, אקססוריז וקניינים בכל העולם. אז הבנתי שאני נהנת לבחור סיפורים ולא מוצרים ושאני רוצה להיות שגרירה של עולם האופנה. הקמתי את TLV STYLE שמשלבת את האהבות שלי אופנה תל אביב ומעצבים. אני מארחת משלחות חברות ומובילה סיורים בנושא של אופנה ישראלית בארץ החזון מאחורי הסיורים ליצור מעורבות השראה וידע עם קהילת היוצרים המיוחדת שיש כאן".

 

 

 

גלית רייסמן גלית רייסמן צילום: עמית שעל

 

לדברי רייסמן, "תל אביב לא תהיה פריז או מילנו או ברלין, אבל לנו יש אקלקטיות ייחודית והון אנושי שאותו אני רוצה להראות בשנות פעילותי. בעבר היו שתי יזמיות פורצות דרך בתחום האופנה: רות דיין שהקימה את משכית ולאה גוטליב ז"ל שהקימה את גוטקס. כיום יש התפוצצות של מצבים חדשים ורעננים שמשנים את פני האופנה ויש להם הרבה אתגרים ותעשיית טקסטיל שמשתנה כל הזמן. החומרים שקשה להשיג, כוח הקנייה של ישראל שהוא קטן מאוד, מחסור בתמיכה מצד הממשלה שלא מבינה את הפוטנציאל הכלכלי ומעל הכל אחד האיומים הגדולים - האופנה הבינלאומית. מול כל האתגרים האלה אני מנסה להביא את התיירים אל המעצבים האלה שחייבים להיות חלק מהנוף המקומי האורבני".

 

רייסמן סיכמה: "יש כאן דור חדש של מעצבות אשר משנות את הדרך שבה אנחנו רואים את האופנה הן משתמשות בחומרים חדשים בני קיימא מוצרים אקולוגיים. יוצרות מוצרים ייחודיים גם במקומות קטנים. בשנה שעברה זכיתי בפרס מאוד מיוחד בוועידת התיירות בלונדון חבר השופטים בחר בי כגוף שמקדם הכי טוב את חווית האופנה".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x