"הדבר הרע ביותר של תאגיד הוא לחשוב שמה שעובד היום יעבוד להם מחר"

איתי גרין, מייסד קהילת Israel Travel Tech בוועידת התיירות של כלכליסט: "התאגידים הטכנולוגיים הענקיים משקיעים עשרות מיליונים בישראל, כדי לשים את היד על הדבר הבא. הם מטמיעים חדשנות מתוך הבנה שהם רוצים לשמור על מקומם כמספר אחד"

עמרי מילמן 13:3518.07.18

 

 

"הדבר הרע ביותר של תאגיד הוא לחשוב שמה שעובד היום יעבוד להם מחר. קצב השינוי הטכנולוגי בעולם הוא מהיר מאד", כך פתח היום איתי גרין, מייסד קהילת Israel Travel Tech את נאומו בוועידת התיירות 2018 של "כלכליסט". לדבריו, "טכנולוגיה עושה מהפכה, disruption. מה משותף לכל התאגידים הטכנולוגיים הענקיים? כולם משקיעים עשרות מיליונים בישראל, כדי לשים את היד על הדבר הבא. הם לא מאפשרים למתחרה שלהם לשים את היד על ה-waze הבא. הם מטמיעים חדשנות מתוך הבנה שהם רוצים לשמור על מקומם כמספר אחד. ישנם 350 תאגידים בינלאומיים שבאים כדי להבטיח שהם שמים את היד על הדבר הזה".

 

איתי גרין איתי גרין צילום: עמית שעל

 

 

לדבריו, "בישראל יש סטארט-אפ לכל 1,800 איש. מספר אחת בעולם בהיקף השקעות לנפש. היקפי השקעות פי 2 מארה"ב ופי 30 מאירופה. גם וורן באפט וגם ביל גייטס, אמרו שבישראל יש את מיטב המוחות, כדאי להקשיב להם".

 

בנוגע לשיתוף הפעולה בין החברות העוסקות בתיירות לסטארט-אפים אמר גרין, "צריכים להגדיר מה האתגרים שלכם כתאגיד כשאתם באים לעבוד עם סטארט-אפ, להתייחס אליו כאל שותף, להתגבר על מכשול השפה, הם מדברים מהר. צריכים להיות זמינים 24/7, לדעת לקבל החלטות מהירות, זמנו של הסטארט-אפ קצוב, להגדיר תקציב. אם תדעו לעבוד נכון עם סטארט-אפים שמכם יצא לרחוק".

 

לדברי גרין, "אנחנו בקשר עם תאגידים בינלאומיים שמחפשים את הדבר הבא אצלנו בקהילה. מה הם רוצים מכם? את הידע שלכם, על ה-travel. הם באים עם הידע הטכנולוגי והיצירתיות".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x