ועידת Mind the data גג עמוד

Intensix זכתה בתחרות הסטארט-אפים של ועידת Mind the Data

החברה פיתחה פלטפורמת דאטה שמייעלת עבודה בחדרי טיפול נמרץ, משפרת את איכות הטיפול ומוזילה עלויות. במקום השני זכתה MDClone, שפיתחה כלי לשיתוף מאובטח של מידע רפואי. הזוכה תטוס למטה מיקרוסופט

תומר הדר 15:3727.11.17

חברת Intensix היא הזוכה הגדולה בתחרות הסטארט-אפים של ועידת Mind the Data 2017 שערכו "כלכליסט" ובנק לאומי. התחרות, בה נבחנו מיזמים רבים בתחום הביג דאטה וטכנולוגיות המידע, נערכה השנה בשיתוף מיקרוסופט.

 

 

Intensix הוקמה ב-2015 בידי אביגדור פאיאנס וגל סלומון וגייסה עד כה 8.3 מיליון דולר. החברה פיתחה מערכת לומדת שמסוגלת לשפר תוצאות קליניות בחדרי טיפול נמרץ בהתבסס על מאגרי נתונים גדולים. הפיתוח מאפשר לנטר באופן רציף את מצבם של המטופלים גם בסביבה הכי קריטית ועמוסה, מה שמשפר את איכות הטיפול ומוזיל עלויות לבתי החולים. 

 

 

 

 

 

 

במקום השני זכתה חברת MDClone, שפיתחה פלטפורמה המאפשרת שיתוף נרחב של נתוני בריאות תוך שמירה על פרטיות החולים והחיסיון הרפואי המחויב. התוכנה שלה נותנת למוסדות רפואיים כלים לניהול מידע, ניתוחו והעברתו לגורמים מטפלים שונים, מה שמסייע גם למחקרים ולהסקת מסקנות על אוכלוסיות נרחבות. את החברה הקימו זיו אופק, ארז לוז ובועז גור לביא.

 

מימין: שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, גל סלומון מייסד Intensix ויואל אסתרון, מו"ל כלכליסט מימין: שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, גל סלומון מייסד Intensix ויואל אסתרון, מו"ל כלכליסט צילום: עמית שעל

 

 

שני הסטארט-אפים יזכו להזדמנות מיוחדת מצד מיקרוסופט העולמית. אנשי Intensix הזוכה יקבלו טיסה למטה מיקרוסופט בסיאטל ופגישות עם בכיריה בארצות הברית בתחום ההשקעות והענן. MDClone תזכה בליווי מקצועי משמעותי.

 

 

 

 

חבר השופטים הורכב ממנכ"לית מיקרוסופט ישראל שלי לנצמן, מייסד קרן גלילות אריק קליינשטיין, דוד גוסרסקי מקרן לייטספיד, ליאת אהרונסון מקרן מרקר, מייסד קרן קומרה קפיטל ארז שחר, ניר בלומברגר מקרן אקסל, מורן בן גיגי, שותף ב-KPMG סומך חייקין ויואל אסתרון, מו"ל "כלכליסט". 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x