שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
כנס השירות שופרסל תמונת גג עמוד

"הדפוס הדיגיטלי עדיין לא הגשים את חלומותיו, הוא רק 2.5% מעולם הדפוס"

אילה ביאליסטוק, מומחית לעיצוב חווית לקוח ולשעבר סמנכ"לית השיווק של Landa Digital Printing, אמרה בכנס שירות 2017 של "כלכליסט" כי "המטרה היא לעשות ללקוח את החוויה, ולפעמים בנק יכול להראות ויזואלית כמו חנות צעצועים"

ליאור גוטמן 13:3121.11.17

"לקחנו תעשייה מאוד שמרנית ומכנית כמו תעשיית הדפוס, והפכנו אותה פעמיים למשהו נגיש, לפעמים באמצעים של התאבדות שיעית", כך אמרה היום (ג) אילה ביאליסטוק, מומחית לעיצוב חווית לקוח, בכנס שירות הלקוח 2017 של "כלכליסט".

 

 


 

ביאליסטוק שימשה בעבר כסמנכ"לית השיווק של Landa Digital Printing של מייסד אינדיגו בני לנדא. לדבריה, "בני לנדא, מייסד אינדיגו, אמר תמיד שכל מה שיכול להפוך לדיגיטלי יהיה דיגיטלי, ותעשיית הדפוס אינה יוצאת דופן. תעשיית הדפוס לא השתנתה משמעותית מאז המאה ה-15 של ימי גוטנברג (ממציא הדפוס), ובמעבר מדפוס מסורתי לדיגיטלי היה אתגר טכנולוגי והיה אתגר אנושי לרבות חינוך שוק. גם היום אחרי כל השכלולים הדפוס הדיגיטלי עדיין לא הגשים את החלומות שלו, הוא רק 2.5% מהעולם של הדפוס הוא דיגיטלי".

 

אילה ביאליסטוק. "החוויה של הלקוח חשובה" אילה ביאליסטוק. "החוויה של הלקוח חשובה" צילום: עמית שעל

 

ביאליסטוק אמרה כי השאלה במעבר בין דפוס דיגיטלי היא איך לקחת אנשים שרגילים לעבוד בצורה מסוימת ולהביא אותם לעולם שיכול להיות מאיים. "קרו הרבה דברים ובשנת 2000 נערכה תערוכה שקיבצה את כל ענקי הדפוס שם", אמרה. "באינדיגו הגענו לשם עם ביתן מרשים ובנינו שם תאטרון שהכיל כ-350 איש שהוזמנו לכאורה לטיסה. דיילות עשו להם צ'ק-אין, צילמו אותם ונתנו להם כרטיס טיסה. ככה אספנו לידים. במהלך התאטרון והשואו מכונות הדפוס הדיגיטליות הדפיסו להם חומרים אישיים שמיועדים אישית לכל משתתף וכל זאת בחצי שעה של מופע. זה היה פרויקט שדרש המון עבודה אבל יצר את האפקט שרצינו.

 

"ב-2012 שוב חזרנו לתערוכה ושוב אנחנו שם עם אמירה שאפשר לקחת את הדפוס הדיגיטלי ולהפוך אותו לעממי. "לקוחות באו לתערוכה וביקשו להצטלם ליד המכונה שהיתה הכל חוץ מזה ונראית כמו אייפון. רצינו לתת להם חווית VIP והמטרה היא לעשות ללקוח את החוויה, ולפעמים בנק יכול להראות ויזואלית כמו חנות צעצועים", סיכמה ביאליסטוק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x