גג עמוד כנס פינטק 2017

"האלגוריתם שלנו אוגר מידע ממאגרים שונים, מנתח אותו ומספק תחזית עדכנית כל העת"

ירון גולגר, מנכ"ל I Know First, בכנס פינטק 2017 של "כלכליסט": "האלגוריתם נותן למשתמש לא רק תחזית אלא גם זיהוי של הזדמנויות, ובסופו של דבר מתרגם את אלו להתנהלות פיננסית של בתי השקעות, מנהלי תיקי הון והשקעות וקרנות נאמנות"

יואב סטולר 13:5008.11.17

 

"בכל יום האלגוריתם אוגר מידע ממאגרים מסורתיים וגם כאלו שנתפסים כאלטרנטיביים, במהירות וכמות השמורה ליכולות המחשב. התוכנה מוסיפה את אלו לבסיס הנתונים שלנו ולאחר מכן מנתחת את המידע החדש לאור המידע הישן ובכך מספקת תחזית עדכנית כל העת". כך לדברי ירון גולגר, מנכ"ל I Know First, בכנס פינטק 2017 של כלכליסט, בנק לאומי ו-KPMG שהסביר על השינוי הטכנולוגי בתחום חיזוי שוק הון, שיושפע באופן ישיר מהתקדמות הבינה מלאכותית.

 

מערכת ה-AI שפיתחו ב- I Know First מבוססת על יכולות תוכנה לומדת שמנתחת וחוזה את השווקים הפיננסים. גולגר הסביר את חשיבות המהלך שעתיד לעבור על התחום. "האלגוריתם משתפר בכל תחזית ותחזית ובכך מאפשר להתאים את המסחר ולשדרג את התוצאות בכל פעם".

 

ירון גולגר ירון גולגר צילום: עמית שעל

 

 

 

המנכ"ל הוסיף ואמר כי "האלגוריתם נותן למשתמש לא רק תחזית אלא גם זיהוי של הזדמנויות, ובסופו של דבר מתרגם את אלו להתנהלות פיננסית של בתי השקעות, מנהלי תיקי הון והשקעות וקרנות נאמנות".

 

לדבריו, מספקת החברה עבור משקיעים מוסדיים תחזית מותאמת אישית על בסיס תיק ההשקעות שלהם, יכולת ניתוח וחיזוי המעניקים לגופים תחזית יתרון אסטרטגי. "המשקיע יכול לקבל תחזית מותאמת אישית לגודל התיק, רמת הפעילות ותחומי הפעילות שלו ממש שירות אישי עבור הפרוטפוליו הספציפי. כמו כן, פתחנו אפשרות לתרגם את התחזית לכדי פרוטפוליו של ממש ולשורת פקודות פיננסיות בלתי תלויות – כך גם בתחזיות לטווח ארוך ולהשקעה בטווח קצר.

 

"אנחנו עובדים בימים אלו עם בנק אירופי על מודל מותאם אישית שמאפשר ללקוחות לזהות הזדמנויות בשווקים ומצד שני לתת ייעוץ מותאם אישית, ובשלב הבא נבנה עם אותו הבנק גם תחזיות לקרנות סל". כמו כן, הצהיר גולגר כי האלגוריתם שפיתחו יהיה זמין גם בשוק הישראלי בקרוב. "אנחנו נשיק שורה של מוצרים פיננסים יחד עם גוף מוסדי גדול בשנה הקרובה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x