ועידת לונדון

ליטל לשם, ממייסדי ריפורטי: "האפליקציה שלנו מצילה חיים בזמן חירום"

ריפורטי, שאהוד ברק הוא בין המשקיעים בה, מפתחת פלטפורמה לשידור ודיווח בזמן אמת למקרי חירום

מאיר אורבך, לונדון 17:4614.09.17

ליטל לשם, בין משתתפי ועידת כלכליסט בלונדון, היא אחת ממייסדי חברת הסטארט-אפ ריפורטי ביטחון לאומי (Reporty Homeland Security) וסמנכ"לית הפיתוח העסקי בחברה, שממומנת בין היתר על ידי אהוד ברק. ריפורטי מפתחת פלטפורמה לשידור ודיווח בזמן אמת למקרי חירום. היא מעסיקה 40 עובדים בישראל וניו יורק.

 

בראשית דבריה הסבירה לשם איך נולד הרעיון להקמת החברה. "המייסד שלנו היה בחוף הים וצלצל למשטרה. המוקדנית שאלה אותו הרבה שאלות היכן הוא ומה אופי מצב החירום שבו הוא נמצא. הוא לא הבין איך עם כל הטכנולוגיה שיש כיום בעולם, תעשיית החירום נשארה מאחור.

 

"25% מהקריאות הן קריאות מזויפות ולכל הקריאות אין מיקום או חזות כלשהי ואימות. פיתחנו אקו-סיסטם מלא לתחום קריאות החירום. יש לנו אפליקציה שאם אתה נתקל במצב חירום אתה פותח ערוץ מול הרשות המתאימה ומשדר אליה ישירות עם המיקום המדויק כולל בתוך מבנה. זה פטנט רשום שלנו.

 

 

ליטל לשם, סמנכ"לית הפיתוח של ריפורטי ליטל לשם, סמנכ"לית הפיתוח של ריפורטי צילום: אוראל כהן

 

"המערכת של המוקדנים כוללת את כל מה שרואים במצלמה את פירטי האזרח הזעיק המיקום שלו ואם אפשרי ההיסטוריה הרפואית שלו על פי צורך. יש לנו יכולת להתחבר לכל מערכות חירום אפשריות .

 

"אנחנו לא רוצים להיות מערכת שנמצאת לבד. אנחנו רוצים להתחבר לרשתות חברתיות ויש לנו שותפויות אסטרטגיות עם ספקיות טלקום שונות לרבות AT&T. אנחנו שואפים להשתלב ברכבים, במכשירים לבישים ועוד.

 

"אנחנו עובדים עם רשות החירום הממלכתית ויש לנו חצי מיליון הורדות של האפליקציה בעולם עם מאות רבות של הודעות חירום שמועברות דרכנו. הצלנו הרבה חיים", סיכמה לשם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x