"לאבס" מתכננת לפתוח חלל עבודה במגדל עזריאלי שרונה

החברה של טדי שגיא מתכננת לפתוח שלושים חללי עבודה בלונדון, בנוסף לארבעה שהיא מפעילה כיום, וכן חלל עבודה במגדל עזריאלי שרונה - חלל העבודה הראשון של החברה שלא יהיה בלונדון

אור הירשאוגה, לונדון 15:0414.09.17

"לאבס", חברת החללים המשותפים של קבוצת טדי שגיא, מתכננת לפתוח שלושים חללי עבודה חדשים בלונדון, בנוסף לארבעה שמפעילה החברה כיום, כך הכריז אתמול (ד') טדי שגיא באירוע הפתיחה של ועידת כלכליסט בלונדון. "אני מאמין גדול בכלכלה הבריטית", אמר שגיא.

 

בשלוש השנים האחרונות העמיק שגיא את אחיזתו בקמדן מרקט בלונדון באמצעות רכישות נדל"ן. כיום מפעילה לאבס ארבעה משרדים בלונדון, שניים מהם בקמדן מרקט. החברה מתכוונת לפתוח בחודשים הקרובים חלל עבודה נוסף במגדל עזריאלי שרונה, חלל העבודה הראשון של החברה שאינו בלונדון.

 

מגדל עזריאלי שרונה מגדל עזריאלי שרונה צילום: AIKO , משה צור אדריכלים בע"מ

 

 

לפני כחודש השיקה החברה יישום שמאפשר לעסקים ששוכרים משרדים בחללי העבודה של "לאבס" להציע שירותים לשוכרים אחרים, כך אמר היום סיימון אוזמן, מנכ"ל החברה על בימת הוועידה.

 

"אנחנו ממוקדים מאד בפניה של פלטפורמה לעסקים שצריכים לגדול", אמר אוזמן שהוסיף כי החברה מתכוונת לפתוח גם שירות קונסיירז' שיאפשר לעסקים בקמדן מרקט להציע את שירותיהם לדיירי לאבז.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x