יוסי ויניצקי: "הבנקאות מתאימה את עצמה לתכתיבים שעוצבו בעולם ה-e-Commerce"

לדברי הממונה על תחום ההייטק בבנק הפועלים בוועידת e-Commerce של כלכליסט, כי "אחת המגמות המרכזיות ב-e-Commerce היא מעבר מימי מכירות מרוכזים כדוגמת הבלאק פריידי והסייבר מאנדיי לתקופות רציפות יותר של מבצעים והצעות מיוחדות"

מנחם רוזנברג 14:5405.06.17
"ישנם עשרות טרנדים חמים בעולם המסחר המקוון ואני מתכוון לעסוק כאן בכמה מהם ולהסביר מה הבנקים יכולים לעשות בעקבותיהם". כך פתח הממונה על תחום ההייטק בבנק הפועלים, יוסי וינוצקי, את דבריו בוועידת e-Commerce של "כלכליסט" בשיתוף בנק הפועלים.


 

"אחת המגמות המרכזיות ב-e-Commerce היא מעבר מימי מכירות מרוכזים כדוגמת הבלאק פריידי והסייבר מאנדיי לתקופות רציפות יותר של מבצעים והצעות מיוחדות", אמר וינוצקי וציין כי גם הבנקים מתאימים עצמם ללקוחות ובונים תוכניות מכירה ארוכות טווח ומותאמות אישית ללקוחות. "הבנק יציג הצעות תפורות דינאמית המותנות בטכנולוגיות חדשות", אמר. 

 

מגמה בולטת נוספת בעולם ה-e-commerce היא שירות הצ'ט בוט המאפשר ללקוחות לקבל שירות באמצעות צ'ט אוטומטי, "גם הבנקים מצטיידים בממשק ובדומה לקניות ברשת. הבנק יכול להעניק מגוון שירותים בנקאיים באמצעות צ'ט אוטומטי", אמר ויניצקי. 

יוסי ויניצקי, הממונה על תחום ההייטק ב בנק הפועלים יוסי ויניצקי, הממונה על תחום ההייטק ב בנק הפועלים צילום: צביקה טישלר

 

גם תחום התשלומים עובר מהפכה בתקופה האחרונה כשלצד התשלום המסורתי במזומן ובכרטיסי אשראי ניתן לשלם אפילו באמצעות טלפון נייד. "בנקים משקים אפליקציות לתשלומים והעברות כספים במובייל כדוגמת אפליקציית 'ביט' של בנק הפועלים", אמר וינוצקי וציין כי האפליקציות הבנקאיות יכולות להשתנות ולהתפתח באופן דינאמי בהתאמה אישית ללקוחות ובהתאמה אישית למשתמשים ולמיקומם.

 

מגמה נוספת היא מעבר לחנויות קטנות ואינטימיות המאפשרות שירות קרוב, יעיל ואישי יותר. "בעולם הבנקים מגמה זו מתאפיינת במשלוחים מהירים יותר של פנקסי צ'קים וכרטיסי אשראי לצד פתיחת סניפים המעניקים שירות אישי ופרטני", אמר ויניצקי. "הבנקאות צועדת אחרי ה-e-Commerce ומתאימה את עצמה לתכתיבים שעוצבו בעולם ה-e-Commerce".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x