מייסדת SHUPPERZ: "אנו מציעים שילוב של שופינג אונליין ואופליין"

טל רובינשטיין, מייסדת הפלטפורמה שנועדה לייצר מעין קהילת רוכשים מכל העולם שיסייעו ברכישות מקומיות, אמרה בוועידת e-Commerce כי מדובר בהזדמנות לבניית קהילה של רוכשים בינלאומיים ומקומיים

ענת דניאלי 14:3205.06.17

"כמה פעמים טסתם לחו״ל עם רשימת קניות מחברים ומשפחה? כל פעם שאני טסה להונג קונג או ניו יורק ישנה רשימה שלמה שחברים מבקשים שאביא. הסיבה לכך היא לא רק המרקטינג אלא שיש צורך במומחיות מסוימות או הכרה של השוק המקומי כדי לבצע רכישה נכונה וטובה״, כך אמרה טל רובינשטיין מייסדת SHUPPERZ פלטפורמה המסייעת ביצירת קשר לרכישה גלובלית על ידי אדם מקומי, בוועידת e-Commerce של "כלכליסט" בשיתוף בנק הפועלים.  

 


 

רובינשטיין הסבירה את הרציונל באפליקציה שנועדה לייצר מעין קהילת רוכשים מכל העולם שיסייעו ברכישות מקומיות: "ישנם אנשים שיודעים תמיד מה לקנות ואיך, במקום לחכות שמישהו יטוס לניו יורק ויביא לך את הפריט הרצוי, ניתן לפנות לאדם מקומי שירכוש עבורך. נניח אדם שגר בתל אביב יכול לסייע לקונה מחו"ל, אפילו שהוא נמצא

כאן, כי הוא מכיר את החנויות ואת הסגנון של הרכישה כאן". לדבריה, זה שילוב של שופינג אונליין ואופליין, אין צורך להקים אתרים באינטרנט בעלות גבוהה למכירת המוצרים. "בפלטפורמה זו הזבן לא נעלם ואף 'החנויות חוזרות לחזית'", אמרה רובינשטיין.

 

בהמשך הסבירה רובינשטיין כי ישנם אנשים רבים שרוצים לרכוש את התוצרת המקומית ממש כמו מקומי: "זו הזדמנות לבניית קהילה של רוכשים בינלאומיים ומקומיים".

 

רובינשטיין גם ציינה המעבר ליכולת לרכוש מוצר באמצעות אדם אחר, מוזילה עלויות: "אם תקנו כרטיסים למשחק ספורט בחו"ל, יהיה הרבה יותר זול להסתייע באדם שנמצא במדינה בה המשחק מתקיים מאשר באתר אינטרנט שעשוי לגבות מחיר גבוה משמעותית". 

טל רובינשטיין, מייסדת SHUPPERZ טל רובינשטיין, מייסדת SHUPPERZ צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x