"לתחום הביטוח נכנסו סטארט-אפים שמשנים את שרשרת המזון"

כך לדברי גארי רידר, ראש תחום ביטוח ב-KPMG גלובל, בכנס פינטק השנתי של KPMG. לדבריו, "במקום לעשות אינטגרציה של הסטארט-אפים לתוך חברות הביטוח צריך לבנות סביבה שבה הם יכולים לחיות יחד ולעבור טרנספורמציה יחד"

רחלי בינדמן 13:2010.05.17

גארי רידר, ראש תחום ביטוח ב-KPMG גלובל: "שוק הביטוח מתמקד היום בשיפור היעילות וצמצום הוצאות כדי לפעול באופן יותר יעיל. יש גם את עניין האמון שהוא אתגר אדיר בתחום הביטוח. שוק הביטוח משתנה באופן שבו מסתכלים על הלקוח. עשינו סקר גלובלי בקרב מבטחים שלפיו 66% חוששים מהכניסה של מתחרים שיהרסו להם את העסק במתכונת הקיימת", כך לדברי גארי רידר, ראש תחום ביטוח ב-KPMG גלובל מסגרת ועידת פינטק השנתית של KPMG.

 

 


 

לדבריו, "נכנסו לביטוח שורה של סטארט-אפים בתחום הביטוח שמפריעים למבנים הקיימים ומשנים את שרשרת המזון. אין היום אף סטארט אפ שיחסל את חברות הביטוח המסורתיות אבל הם בהחלט משנים חלקים בו שצריך לבצע ביחס אליהם התאמות. איך שוק הביטוח מגיב לזה? חלק מחברות הביטוח מבצעות שיתופי פעולה עם סטארט-אפים כאלה כדי לשפר את העסקים. במקום לעשות אינטגרציה של הסטארט-אפים לתוך חברות הביטוח צריך לבנות סביבה שבה הם יכולים לחיות יחד ולעבור טרנספורמציה יחד".

 

 

גארי רידר גארי רידר צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x