שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
גג עמוד כנס מדדים 2017

אופיר פרבר, מנהל השיווק של אקסלנס וקסם: "מוצרי המדדים הופכים את שוק ההון לפשוט יותר"

לדברי פרבר בכנס מדדים 2017 של כלכליסט בשיתוף קסם מדדים, "לא מחפשים היום את המידע כמו בעבר, אלא מסננים כי תפיסת המדדים עושה בשבילנו את העבודה"

שירות כלכליסט 14:1614.03.17

"מוצרי המדדים הופכים את שוק ההון לפשוט יותר, ותפיסת ההשקעות במדדים צריכה לחלחל לכולם כי הם עושים את החיים קלים יותר", כך אמר היום (ג') אופיר פרבר, מנהל השיווק של אקסלנס וקסם, בכנס מדדים 2017 של כלכליסט בשיתוף קסם מדדים.

 

לדברי פרבר, "הצפת המידע והאפשרויות הרבות הפכו את האתגר שלנו היום לסנן לצורך בסינון כל המידע שקיים. כבר לא מחפשים אותו כמו בעבר, אלא מסננים כי תפיסת המדדים עושה בשבילנו את העבודה".

 

"אמרו לנו שכדאי להשקיע בכלכלה של מדינה מסוימת", המשיך פרבר. "אפשר להתייעץ ולעשות אנליזות ולנתח אבל הרבה יותר פשוט אם מישהו עושה בשבילנו את העבודה. את תפיסת המדדים אנחנו צריכים המדדים ליישם על עולמות תוכן נוספים, ועל בסיס כך גיבשנו את האסטרטגיה השיווקית של קסם לשנת 2017 הקמנו את מגזין התוכן – "מדדים – עושים לך חיים פשוטים"– פרויקט תוכן המבוסס על מדדים בתחומי חיים שונים ויהפוך את החיים של הגולש לפשוטים יותר", ציין פרבר. "מגזין התוכן יפרסם מדד אחר בכל יום. למשל, מהן 6 מנות הצ'יפס הטובות בתל אביב? חמשת המשחקים המותחים ביותר בולדות ליגת האלופות לצד מדדים כלכליים שיונגשו לקהל הרחב.

 

אופיר פרבר, מנהל שיווק בקסם מדדים
אופיר פרבר, מנהל שיווק בקסם מדדים צילום: אוראל כהן

 

 

 

לסיכום הוסיף פרבר כי "מוצרי המדדים הופכים את החיים שלנו לפשוטים יותר, תפיסה שצריכה לחלחל לכולם ולהסביר שגם בשוק ההון המדדים עושים את החיים קלים יותר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x