כנס שוק ההון

כנס שוק ההון: צפו בשידור החי

היום: שרת המשפטים, מנכ"ל האוצר ויו"ר רשות ני"ע בכנס כלכליסט

שירות כלכליסט 08:4610.07.17
תחזיות שוק ההון להמשך השנה, לאן הולך שוק ההנפקות ומהם הטרנדים האחרונים בהשקעות בארץ ובעולם - אלה הם רק חלק מן הנושאים בהם יעסוק כנס שוק ההון 2017 שעורך היום (ב') כלכליסט בשיתוף עם הבנק הבינלאומי, בבית הבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 

 

 

הכנס ייפתח

בראיונות אישיים עם שרת המשפטים, איילת שקד, עם מנכ"ל האוצר שי באב"ד ועם מנכ"לית הבנק הבינלאומי, סמדר ברבר צדיק.

 

יו"ר רשות ני"ע, שמואל האוזר, יפרוס את תוכניתו לרגולציה והסדרה של המוסדות הפיננסים, ומנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב, יציג את מה שהוא מכנה "התעוררות הבורסה בת"א".

 

פאנל של בעלים ומנהלים בכירים בבתי השקעות ידון בתחזיות של משתתפיו לביצועי אפיקי ההשקעה בשנה הקרובה. פאנל ההשקעות כולל את צבי סטפק ממיטב דש, גילעד אלטשולר מאלטשולר שחם, יובל כהן מקרן פורטיסימו, אסף שוהם ממגדל, יורם סירקיס מהבנק הבינ"ל ואמיר הסל מקרן ארבל.

 

עוד יופיעו בכנס, חן ליכטנשטיין, מנכ"ל אדמה, שידבר על הפריצה של החברה לסין ועו"ד דוד חודק, ראש משרד GKH, שידבר על נדנדנת הסיכון והסיכוי בחברות ציבוריות. אורי טל טנא, פרשן בכיר בכלכליסט, יציג את "רגע האמת של טבע".

 

את החדשנות בשוק ההון והטרנדים אליהם נמשך כיום השוק יציגו יונל כהן, יו"ר בית הזהב, גיתית גור גרשגורן, הכלכלנית הראשית ברשות ני"ע, שחר דניאל, מנכ"ל Safe-T ופרי דוידסון מנכ"ל ומייסד סאייקי מדיקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x