סגור
אינפינטי פארק רעננה
אינפינטי פארק ברעננה (division)

בעשרות מיליוני שקלים: HP וחברת "אינטרסיסטם" ישכרו 2,500 מ"ר במגדל הגבוה בשרון

בלעדי: חברת בת של HP חתמה על חוזה לעשר שנים להשכרת 2,000 מ"ר בבניין החדש באינפיניטי פארק בצומת רעננה, ב-16.8 מיליון שקל. חברת אינטרסיסטם תשכור 500 מ"ר ל-5 שנים ב-2.1 מיליון שקל, עם אופציה לחמש שנים נוספות

חברות ההייטק HP ו"אינטרסיסטם" חתמו בחודשים האחרונים על חוזים ארוכי טווח להשכרת שטחים במגדל החדש בפרויקט "אינפיניטי פארק רעננה" בצומת רעננה, שבבעלות החברות "ריט1" ו"ס.ע.ן", כך נודע היום (ג') למרכז הנדל"ן. עסקה זו מצטרפת לעוד עסקת שכירות שבוצעה באינפיניטי השנה, במסגרתה נקבע כי חברת "מודיעין אזרחי", וסטארט אפ אקדמי של יונתן שטרן, ישלמו כ-10 מיליון שקל ל-950 מ"ר לתקופה של עד 10 שנים.
חברת אינטרסיסטם עוסקת בתחום האצת המידע והנתונים. היא חתמה על חוזה להשכרת 500 מ"ר במגדל לתקופה של 5 שנים, עם אופציה להארכה ב-5 שנים נוספות. זאת לפי 70 שקלים ברמת מעטפת, המשקפים 2.1 מיליון שקלים לתקופה הראשונה, ועוד 2.1 מיליון שקלים לחמש השנים הנוספות. בסך הכל מדובר בחוזה של 4.2 מיליון שקלים.
חברת HPE היא חברת בת של HP, העוסקת בתחום יתרונות הענן המתקדמים. החברה חתמה על חוזה להשכרת 2,000 מ"ר לתקופה של עשר שנים, וגם זאת לפי 70 מ"ר ברמת מעטפת, המשקפים 16.8 מיליון שקלים לכל התקופה.
אינפיניטי פארק רעננה ממוקם בסמוך לצומת רעננה מרכז ולתחנת רכבת רעננה דרום, וכולל שלושה מבנים מרכזיים: המגדל החדש שנבנה, בו שכרו החברות את השטחים, מונה 32 קומות, והוא מתאכלס כבר בימים אלה. מדובר במגדל הגבוה בשרון, ובחלקו התחתון הוא מאוכלס על ידי חברות כמו ZOOMINFO ,ABRA ופירמת הייעוץ "דלויט". במפלס העליון שלו מאוכלסות חברות הייטק נוספות, כמו RED HUT, ANALOG, וגם חברת החללים המשותפים, "מיינדספייס".
בפארק שני מבנים נוספים ותיקים יותר - מבנה הפלאז'ה ובניין הקמפוס, ששימשו עד לאחרונה את חברת "אמדוקס", שעברה לקמפוס חדש שבנתה לעצמה ברעננה. לאחרונה עברו המבנים תהליך רטרופיט (הוספת רכיבים חדשים), וכן תכנון ובינוי חדשים.
נכתב על ידי מערכת מרכז הנדל״ן