סגור

ענקית התוכנה האמריקאית ZoomInfo מגיעה לרעננה - ומשתלטת על תשע קומות

חברת ZoomInfo, העוסקת בתחום ניתוח מערכי השיווק והמכירות, שכרה ל-10 שנים שטח של כ-17 אלף מ"ר במגדל אינפיניטי תמורת כ-212 מיליון שקל. המעבר הוא חלק ממהלך התרחבות של החברה, במסגרתו תגייס כ-200 עובדים נוספים בארץ

עסקת ענק בתחום המשרדים: חברת ZoomInfo שכרה ל-10 שנים את תשע הקומות העליונות במגדל אינפיניטי ברעננה (שטח של כ-17 אלף מ"ר) בתמורה לסכום של כ-212 מיליון שקל.


החברה, העוסקת בתחום ניתוח מערכי השיווק והמכירות ונסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 25 מיליארד דולר, תעבור למגדל אינפינטי באפריל 2023. המגדל הוא חלק מפרויקט אינפיניטי פארק, הנבנה על ידי ריט 1 וס.ע.ן זהב על צומת הכבישים 4 ו-531, בצמוד לתחנת הרכבת רעננה דרום. החברה שכרה את הקומות העליונות במגדל (32-24) וכן חלק מקומת הגג במגדל, זאת בנוסף למאות מקומות חניה.
2 צפייה בגלריה
ניר קרן סמנכ"ל טכנולוגיה ומנהל המרכז ברעננה Zoominfo
ניר קרן סמנכ"ל טכנולוגיה ומנהל המרכז ברעננה Zoominfo
ניר קרן, נשיא zoominfo ישראל וסמנכ"ל טכנולוגיה ראשי
(ללא קרדיט)
חברת ZoomInfo, שמייסדיה ישראלים, נרכשה בשנת 2019 על ידי חברת DiscoverOrg מידי קרן ההשקעות גריט היל בתמורה לחצי מיליארד דולר. החברה מעסיקה כיום מעל ל-2,700 עובדים ברחבי העולם, מתוכם כ-400 עובדים בישראל, ובהם כ-250 אנשי מוצר ופיתוח. כיום משתרעים משרדי החברה על שטח של 3,920 מ"ר במרכז הפיתוח שממוקם בבניין WOPA ברעננה. המעבר הוא חלק ממהלך התרחבות של החברה, במסגרתו תגייס כ-200 עובדים נוספים.
אינפיניטי פארק ישתרע על שטח של 150 אלף מ"ר בשלושה מבנים אשר משמשים כעת כקמפוס של חברת אמדוקס עד למעבר שלה לקמפוס חדש, וכן יכלול את המגדל שנמצא בשלבי הקמה. לאחרונה פורסם ב"כלכליסט" כי גם חברת רד האט תעביר את משרדיה למגדל. החברה שכרה 4 קומות בשטח של 8,000 מ"ר, בעסקה שמוערכת ב-75 מיליון שקל לתקופה של 10 שנים. על פי הערכה, דמי השכירות במגדל עומדים על כ-65 שקל למ"ר ברמת מעטפת.
2 צפייה בגלריה
הדמיית מגדל אינפיניטי פארק רעננה
הדמיית מגדל אינפיניטי פארק רעננה
הדמיית מגדל אינפיניטי פארק רעננה
(הדמיה: 3DIVISION)
ניר קרן, נשיא ZoomInfo ישראל וסמנכ"ל טכנולוגיה ראשי, אמר לאחר חתימת העסקה כי מרכז הפיתוח של החברה בישראל מהווה מנוע צמיחה משמעותי לחברה וכי בכוונתם לפנות כעת גם לשווקים חדשים, עם מוצרים חדשים. עוד אמר קרן כי מהלך ההתרחבות כולל את כל מרכזי הפיתוח של החברה בעולם.
את העסקה ביצעה נטלי מרשל - נציגת היזמים ובעלת חברת Marshall המתמחה בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן המניב.