סגור

אברא מתרחבת: שכרה שתי קומות נוספות בפרויקט אינפיניטי ברעננה

חברת ההייטק, שמתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע, משלשת את שטח המשרדים שלה אחרי שהשלימה רכישות של ארבע חברות הייטק; תשלם דמי שכירות של כ-25 מיליון שקל לתקופה של שש שנים וחצי

חברת אברא (abra), המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע, חתמה על הסכם להגדלת שטחה בשתי קומות ו-4,000 מ"ר במגדל אינפיניטי ברעננה. בחודש מרץ האחרון החברה דיווחה כי שכרה קומה אחת במגדל, אותה היא צפויה לאכלס באמצע 2023. שלוש הקומות שתשכור בסך הכל הן 21-19, ובסך הכל 6,000 מ"ר (התוספת היא של 4,000 מ"ר).
הסכם השכירות עליו חתמה הוא לתקופה של שש שנים וחצי בסכום כולל של 25 מיליון שקל, כולל דמי ניהול. דמי השכירות למ"ר עומדים על 65 שקל לרמת מעטפת, כך שהחברה צפויה להשקיע סכום נוסף של כ-24 מיליון שקל כדי להביא את המשרדים לרמת גמר.

1 צפייה בגלריה
הדמיית מגדל אינפיניטי פארק רעננה
הדמיית מגדל אינפיניטי פארק רעננה
הדמיית מגדל אינפיניטי פארק רעננה
(הדמיה: 3DIVISION)

אברא היתה מהחברות הראשונות שדיווחו על מעבר למודל היברידי, וכאמור בתחילה היא שכרה קומה אחת בלבד בשטח של 2,000 מ"ר עבור 750 עובדיה, רמת צפיפות אשר אינה מאפשרת מקום ישיבה קבוע לכל עובד. עם זאת, שכירת שתי הקומות הנוספות אינה מעידה על זניחה של המודל ההיברידי. החברה השלימה בשנה האחרונה רכישה של ארבע חברות: abaraווב ומובייל (לשעבר הירולו), ניווי ישראל, Neway US, ו-abra הסניף הצפוני (לשעבר ענאגל), ותידרש לשטח נוסף כדי לאכלס את כלל העובדים.
מגדל אינפינטי, שבו שכרה אברא משרדים, הוא חלק מאינפיניטי פארק, אשר ישתרע על שטח של 150 אלף מ"ר בשלושה מבנים אשר משמשים כעת כקמפוס של חברת אמדוקס, עד למעבר שלה לקמפוס חדש. המגדל שנמצא כעת בשלבי בנייה ישתרע על שטח של 60 אלף מ"ר על פני 30 קומות. בין העסקאות הבולטות במתחם ניתן לציין את Zoominfo, ששכרה 17 אלף מ"ר; רד האט, ששכרה 8,000 מ"ר; נס טכנולוגיות כ-10 אלף מ"ר, ומיינדספייס שצפויה לפתוח משרדים בשטח של כ-6,000 מ"ר.
את העסקה ביצעו נטלי מרשל, נציגת היזמים ריט 1 וסען זהב, ובעלת חברת Marshall, המתמחה בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן המניב. לדבריה, "חברות רבות מחפשות כיום פריצת דרך בכל הקשור לגיוס עובדים חדשים ושמירה על מצבת כוח האדם הקיימת. החברות נותנות דגש רב על הקרבה לאזור המגורים בהם מתגוררים מרבית העובדים שלהן, וצומת רעננה עונה על הצורך הנוכחי".