סגור
כנס ניו יורק מימין בועז דינטי סיון שמרי דהן שרון ברזיק כהן ו ארז שחר שותפים בקרן קומרה קפיטל
מימין: בועז דינטי, סיון שמרי דהן, שרון ברזיק כהן וארז שחר, שותפים בקרן קומרה קפיטל

Mind the Tech NY
11 החברות המבטיחות של ההייטק הישראלי

ממערכת שמספקת לרופא תובנות בזמן אמת על המטופל ועד פלטפורמה שמאפשרת לארגונים ליצור יישומים מבוססי AI: קרן קומרה קפיטל בחרה את 11 חברות הצמיחה המבטיחות של השנה שישתתפו במשלחת ההייטק של כלכליסט ובנק לאומי לוועידת ‭ Mind the Tech‬ בניו יורק. הקריטריונים: מודל עסקי מוכח וצמיחה מהירה

זו השנה החמישית שבה קומרה קפיטל מפרסמת את רשימת חברות הצמיחה המבטיחות, והשנה היתה הבחירה מורכבת במיוחד. "הרכבת הרשימה החלה בקיץ 2023", אמרה סיון שמרי דהן, שותפה בקומרה קפיטל. "מאורעות 7 באוקטובר הביאו לדחיית התהליך, אך בה בעת חשפו בפנינו לא רק מנכ"לים חדים ואמביציוזיים, אלא גם אנשים שהם מלח הארץ. אנשים ששמו את שגרת היום בצד, והתגייסו להילחם למען שמירה על המולדת. מנכ"לים אשר לחמו בחזית או באמצעות הטכנולוגיות והמוצרים שפיתחו".
לפרטים נוספים בעמוד הוועידה - לחצו כאן
"היה מרגש לשמוע את החוויות מהשטח ולראות את האמון המלא שהם נתנו בצוותים המעולים שלהם, כשאלו המשיכו בפעילות העסקית בצורה פנומנלית", הוסיפה שמרי דהן. "השנים הבאות צופות לנו אתגרים לא מעטים, כאשר בפתח שינויים חברתיים, מדיניים וכלכליים. זה כשלוש שנים מדינת ישראל חווה משבר מתגלגל אך זה לא יעצור אותנו. חברות יוצאות דופן דוגמת החברות שנבחרו לרשימה, יביאו איתן צמיחה ושגשוג, יחזקו ויעצימו את המשק הישראלי. זה התפקיד אשר אנו נושאים על כתפינו כתעשיית הייטק – אנחנו הקטר המוביל את המשק".

הפתרון שחוסך חפירות בקרקע

Exodigo פיתחה טכנולוגיה מבוססת חיישנים מתוחכמים ובינה מלאכותית לזיהוי הרכב הקרקע בלי צורך בביצוע קידוחים וחפירה פיזית שנמשכת זמן רב ופוגעת בפני הקרקע. המערכת הופעלה לאחר גילוי הבולען בנתיבי איילון לביצוע מיפוי של האזור והערכת סיכונים וחסכה את הצורך לבצע חפירה עמוקה. הטכנולוגיה משמשת כיום פרויקטים של תשתיות אנרגיה, תחבורה ובנייה בארה"ב, אירופה וישראל.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Exodigo
כנס ניו יורק אינפו Exodigo
(צילום: אייל טואג)

פלטפורמה לניהול סודות

אכילס סקיוריטי מובילה את החדשנות בתחום "ניהול הסודות" (סיסמאות, מפתחות הצפנה וכו'). הפלטפורמה מבצעת את המשימה של ניהול סודות תוך ביטול כספות קונבנציונליות וקיצוץ של עד 70% בעלויות. ההרחבות של הפלטפורמה מטפלות גם בגישה מאובטחת מרחוק, ניהול סיסמאות ארגוניות והגנה על נתונים. אכילס מגנה על הסודות של חברות פורצ'ן 500 ומעניקה להן שליטה מלאה על הסודות.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Akeyless
כנס ניו יורק אינפו Akeyless
(צילום: ויקטור לוי)

יותר זמן למטופלים

המערכת של Eleos מנתחת שיחות טיפוליות, באמצעות הבנת שפה טבעית, ומפיקה מהן תובנות והצעות ערך למטפל, שמייעלות את הליך העבודה ומשפרות תוצאות קליניות. הפתרון של Eleos Health כבר נמצא בשימוש של אלפי מטפלים, ביותר מ־60 ארגונים ומוסדות בארה״ב. באמצעות הפתרון של החברה, מטפלים יכולים להקדיש זמן רב יותר למטופל ולהתעסק פחות בניהול.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Eleos Health
כנס ניו יורק אינפו Eleos Health
(צילום: עומרי רונן)

ניהול פיננסי לחברות נדל"ן

Agora Real פיתחה מערכת לניהול השקעות ואוטומציה של בק־אופיס לחברות נדל"ן. המערכת של החברה מרכזת את המידע הפיננסי של ההשקעות, מאפשרת אוטומציה לתהליכים ידניים, מבצעת חישובי עמלות, תשואה, מיסוי ומרכיבים נוספים, ומנגישה את כל הנתונים לחברות הנדל"ן ולמשקיעים.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Agora Real
כנס ניו יורק אינפו Agora Real
כנס ניו יורק אינפו Agora Real
(צילום: מיכאל טומרקין)

איתור רופאים עבור מטיילים

Air Doctor מחברת בין מטיילים שמחפשים טיפול רפואי לבין רופאים מקומיים בחו"ל, באמצעות אפליקציה קלה לשימוש. החברה מנהלת רשת גלובלית של יותר מ־20 אלף רופאים ב־2,000 ערים ב־77 מדינות. מטרתה היא להנגיש שירותי בריאות לכל מי שזקוק להם, בכל מקום בעולם, ולאפשר לטייל בשקט נפשי.

צמצום הנזק של מתקפת סייבר

מה קורה אם תוקף הצליח להיכנס לרשת הארגונית או אחד העובדים לחץ בטעות על מייל פישינג? כאן נכנסת לתמונה Zero Networks. המערכת יוצרת הפרדה בין כל מכשירי הקצה שבהם עושים שימוש בארגון, וכך מונעת תקיפות על כלל הרשת. היא מנהלת ומעניקה אוטומטית גישה לכל אחד מהחלקים של הרשת הארגונית, כך שרק אנשים ומכשירים מורשים יוכלו לגשת אליהם בזמנים המותרים להם, על בסיס אימות רב־שלבי.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Zero Networks
כנס ניו יורק אינפו Zero Networks
(צילום: גבריאל בהרליה)

ייעול פיתוח למידת מכונה

המערכת של Qwak מייעלת את תהליך פיתוח למידת מכונה באמצעות פלטפורמה ייחודית ומתקדמת. הפלטפורמה מאפשרת בניית פרויקטים מורכבים בלמידת מכונה ובינה מלאכותית בקלות ויעילות. היא מציעה פתרון אינטגרטיבי לכל הצרכים הנדרשים לפיתוח בתחום למידת המכונה. המערכת מאפשרת לחברות להפחית חלקים משמעותיים מעבודת התשתית הנדרשת סביב פיתוח מודלים של למידת מכונה ולהתרכז בליבת עבודתן.

AI לאבחון רפואי מדויק

Navina ממנפת טכנולוגיות של בינה מלאכותית (AI) כדי להבטיח טיפול אפקטיבי יותר בכל מפגש בין רופא למטופל. המערכת שפיתחה החברה מעבדת מידע רפואי מורכב ומקוטע ממקורות מגוונים לכדי תובנות משמעותיות לרופא. נבינה מגדילה בעשרות אחוזים את מספר האבחנות הרפואיות המדויקות, מסייעת לרופאים להפנות לטיפולים מונעים, לעכב התפתחות מחלות, לצמצם אשפוזים ולהציל חיים.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Navina
כנס ניו יורק אינפו Navina
כנס ניו יורק אינפו Navina
(צילום: דויד גראב)

טיוב וייעול של טיפולי פוריות

החברה פיתחה מערכת ייחודית, מבוססת בינה מלאכותית, לטיוב וייעול טיפולי פוריות. הפלטפורמה של AIVF מהווה כיום את מערכת ההפעלה של עשרות יחידות הפריה חוץ־גופית מובילות ברחבי העולם. המערכת של החברה מאפשרת אבחון מיידי של התקינות הכרומוזומלית של העובר והפוטנציאל שלו להיריון תקין. היא מותקנת כבר ב־40 קליניקות בארה"ב, אירופה, קוריאה הדרומית, דרום אמריקה ואוסטרליה.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו AIVF
כנס ניו יורק אינפו AIVF
(צילום: ישראל שוורצברג)

פתרון ליצירת אפליקציות AI

Nimble היא פלטפורמה ליצירת אפליקציות בינה מלאכותית ובינה עסקית ללא מאמץ באמצעות מידע ציבורי שמתעדכן בזמן אמת עבור חברות. לחברה טכנולוגיית הזרמת ואיסוף דאטה חדשנית, שבאמצעות מודלי שפה ייחודיים מסוגלת לפעול בכל קנה מידה באמצעות ניתוח, אימות ובקרת איכות מבוססי AI. המטרה היא להנגיש אפליקציות AI מתקדמות לכל בית עסק, להאיץ את ביצועיו, לשפר את יעילותו ועל ידי כך לעודד צמיחה כלכלית.

מניעת טעויות חשבונאיות

המערכת של Trulion מאפשרת הזנה מהירה של מסמכים (PDF, אקסל וטקסט וכן מסמכים בכתב יד), קריאה שלהם באמצעות מערכות ניתוח שפה טבעית (NLP) והפקת דו"חות חשבונאיים. בנוסף מאפשרת המערכת הפקת תובנות וזיהוי פערי מידע חשבונאיים ובכך מונעת טעויות ומגבירה את השקיפות ונאותות הנתונים.
התוכנה סורקת חוזים של חברות, ויודעת לחלץ את הנתונים החשבונאיים, ובשילוב עם מנגנונים מבוססי בינה מלאכותית להופכם למידע בעל ערך. החברה פונה למנהלי כספים ולפירמות רואי חשבון, ומאפשרת התייעלות משמעותית בעבודתם.
11 צפייה בגלריה
כנס ניו יורק אינפו Trulion
כנס ניו יורק אינפו Trulion
(צילום: Ofer Hajayov)