ועידת לונדון

הטכנולוגיה שתחליף את מבחני האינטליגנציה: "אנחנו רוצים לעשות דמוקרטיזציה להון האנושי"

כריס באט, מייסד ומנכ"ל Cognisess שפיתחה טכנולוגיה למדידת ביצועים של אנשים כדי למקסם את יכולותיהם אמר בוועידת כלכליסט בלונדון שאנשים כיום מנסים לפתור את אותן הבעיות שמעסיקות אנשים כבר שנים רבות, אבל לא מנצלים את הטכנולוגיה לטובת מציאת הפתרונות

הגר רבט, לונדון 17:5414.09.17

"התחלנו את דרכנו בישראל לפני שנים רבות, ופיתחנו תוכנה שלקחנו לנבחרת הרוגבי של אנגליה, בעזרתה בדקנו איזה שחקן יתפקד טוב יותר תחת לחץ", כך סיפר היום (ה') בוועידת כלכליסט בלונדון כריס באט, מייסד ומנכ"ל Cognisess שפיתחה טכנולוגיה למדידת ביצועים של אנשים כדי למקסם את יכולותיהם.

 

"אנשים כיום נלהבים לפתור את אותן הבעיות שמטרידות אנשים כבר 100 שנה, אבל עדיין משתמשים באותם אמצעים כדי לנסות להבין אותן - כמו מבחני אינטליגנציה.

 

כריס באט כריס באט צילום: אוראל כהן

 

 

"אבל דברים השתנו. כמו למשל חברות שעוסקות בנוירו-סיינס קוגניטיבי, כמו יכולות המדידה המשופרות שלנו היום והיכולת לנבא הצלחה בעזרת ביג דאטה. יש לנו היום גם את מחשוב הענן שמאפשר יכולות בינה מלאכותית ולמידת מכונה. ולבסוף, דירקטוריונים והנהלות מבינים היום שהנכס הגדול ביותר שלהם הוא החומר האנושי".

 

עוד אמר באט כי "אחת הבעיות שיש לחברות הן שהמידע שהן צריכות בשביל לבצע את המדידות והתחזיות האלה מפוזר בהרבה מקומות, אם זה בראש של האנשים ואם זה בנתונים על דף.

 

"אנחנו בקוגניסס בודקים שמונה אזורי תפקוד, ביניהם קוגניציה, כישורים ורגשות. ויכול להיות שבשנה הבאה נבדוק אפילו יותר גורמים. רק בבריטניה עצמה היקף השוק הזה עומד על 40 מיליארד פאונד בארה"ב הוא 122 מיליארד דולר".

 

באט סיכם: "במשפט אחד - אנחנו רוצים לעשות דמוקרטיזציה להון האנושי".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x