סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
אלון מאסק
אלון מאסק (צילום: AP)

לכל המודאגים: מאסק שב לצייץ בטוויטר; העילה: פגישה עם האפיפיור

האיש העשיר בעולם ומי שמנסה לרכוש את טוויטר לא צייץ במשך תשעה ימים - ההפסקה הארוכה ביותר שלו מזה חמש שנים; אתמול הוא שבר אותה עם דיווח על פגישה שלו וארבעה מילדיו עם הכס הקדוש

אלון מאסק שבר אתמול (ו') שביתת ציוצים בטוויטר שנמשכה תשעה ימים, כשפרסם בפלטפורמה אותה הוא מנסה לרכוש ב-44 מיליארד דולר תמונה שלו עם האפיפיור פרנציסקוס. מדובר בהפסקת הציוצים הארוכה ביותר שלו מזה חמש שנים.
מאסק, מייסד חברת טסלה והאדם העשיר בעולם, פרסם את התמונה שלו עומד ליד האפיפיור בפגישתם ביום חמישי והוסיף את הכיתוב: "היה כבוד לפגוש אותך @pontifex אתמול".


בתמונה מופיעים גם ארבעת ילדיו הבכורים, אך לא בתו הטרנסג'נדרית בת ה-18 שלאחרונה דווח ששינתה את שמה וניתקה איתו את הקשר. למאסק יש שמונה ילדים בסך הכל.
מטרת הפגישה עם האפיפיור ומיקומה לא פורטו.
מאסק עדכן בחודש שעבר ש"נותרו כמה נושאים שלא נפתרו" בעסקה לרכישת טוויטר, כולל מספר משתמשי הספאם בפלטפורמה ושיעור החוב מכלל העסקה.
לא ברור מדוע מאסק נעדר מטוויטר עד כה. הוא משתמש כבר זמן רב בפלטפורמה כערוץ תקשורת עיקרי ומתבטא בה במגוון מגוון נושאים, החל משיגורי טילים של חברת SpaceX, עבור בשאלות על גבינה, ועד להבעת דעות על מדיניות ארה"ב. בשונה ממשתמשים רבים אחרים שלהם עוקבים רבים, הוא מרבה להגיב לפוסטים של אחרים.