סגור

קבוצת אקרו רכשה 3.2 דונם בדרום תל אביב תמורת 160 מיליון שקל

בכוונת החברה להתקשר גם עם בעלי המגרש הנוספים ולבנות במקום פרויקט מגורים, תעסוקה ומסחר, שיכלול שני מגדלים, בני 27 ו-29 קומות. בתחילת החודש הצטרפה הקבוצה לבורסה בתל אביב, וגייסה בהנפקה סכום של כחצי מיליארד שקל, לפי שווי של כ-4 מיליארד שקל

קבוצת אקרו הודיעה היום (א') כי רכשה מבעלים פרטיים כ-55% מקרקע בת 6.3 דונם בפינת הרחובות שניצלר ואליפלט בדרום תל אביב בתמורה ל-160 מיליון שקל. בכוונת החברה להתקשר גם עם בעלי המגרש הנוספים ולבנות במקום פרויקט מגורים, תעסוקה ומסחר.


על פי מתווה התוכנית שהיזמים מקדמים במקום באמצעות האדריכל אבנר ישר, הפרויקט יכלול שני מגדלים, בני 27 ו-29 קומות על שטח כולל של כ-50 אלף מ"ר ברוטו, לפי החלוקה הבאה: כ-25 אלף מ"ר לתעסוקה, 700 מ"ר מסחר וכ-210 יחידות דיור בהיקף של 21 אלף מ"ר. בנוסף לכך יתוכננו שטחי ציבור בהיקף של כ-5,000 מ"ר, אשר יימסרו לעיריית תל אביב-יפו.

2 צפייה בגלריה
צחי ארבוב קבוצת אקרו
צחי ארבוב קבוצת אקרו
צחי ארבוב, בעל השליטה באקרו נדל"ן
(צילום: אלכס פרגמנט)

2 צפייה בגלריה
הדמייה פרוייקט אקרו נדל"ן ב דרום ת"א
הדמייה פרוייקט אקרו נדל"ן ב דרום ת"א
הדמייה פרוייקט אקרו נדל"ן בדרום ת"א
(צילום: אבנר ישר אדריכלים)


קבוצת אקרו, בשליטת צחי ארבוב ובניהולו של זיו יעקובי, הוקמה ב-2006 ופעלה בעיקר בתחום קבוצות הרכישה. בשנים שחלפו החברה התפתחה והקימה 59 פרויקטים, המוכרים שבהם הם מגדלי תל אביב, קמפוס מיקרוסופט בהרצליה, פלורנטין וילג' ומגדל אקרו במתחם חסן ערפה. בתחילת החודש הצטרפה הקבוצה לבורסה בתל אביב. החברה גייסה בהנפקה סכום של כחצי מיליארד שקל, לפי שווי של כ-4 מיליארד שקל.