סגור

נחשף בכלכליסט
ישראכרט אישרה: שינויים בהנהלה של המנכ"ל החדש רן עוז

החברה אישרה את חשיפת "כלכליסט" בנוגע למינויה של יפית גריאני, ראש החטיבה הבנקאית בדיסקונט, למשנה למנכ"ל - לצד שורה של מינויים חדשים ועזיבת שני בכירים בהנהלה; עוז: "בנינו צוות הנהלה צעיר ומלא מוטיבציה, עם ניסיון מקצועי עשיר ומגוון"

ישראכרט אישרה את השינויים שמוביל המנכ"ל החדש רן עוז בהנהלת החברה, שעיקריהם נחשפו ב"כלכליסט" הבוקר. המינוי הבולט ביותר הוא כאמור של יפית גריאני, ראש החטיבה הבנקאית בדיסקונט, למשנה למנכ"ל וראש חטיבת הלקוחות העסקיים בישראכרט - חברה שאינה בעלת שליטה.

לעוז היכרות עם גריאני מתקופת כהונתו כחבר הנהלה בדיסקונט, והיא לא היחידה שמתמנה בישראכרט לאחר ניסיון עבר בעבודה עם עוז. גילי הוך היתה מנהלת ההשקעות הישירות טכנולוגיה ופינטק בחברת מגדל תחת עוז כמנכ"ל ותחת גיא פישר כמנהל חטיבת ההשקעות, והיא עזבה את מגדל ומונתה לתפקיד סמנכ"לית אסטרטגיה ופיתוח עסקי. הוך שימשה בעבר גם כמנהלת פעילות ההשקעות בישראל של קבוצת באידו הסינית, כסמנכ"לית אסטרטגיה, מחקר ופיתוח עסקי בבנק הפועלים, וכן כיועצת בכירה בחברת מקינזי.
עמית שגיא מונה לסמנכ"ל דאטה, דיגיטל ושיווק. בשלוש השנים האחרונות כיהן כמנהל מערך השיווק והדיגיטל באל על, לפני כן כסמנכ"ל השיווק בקבוצת זאפ וכסמנכ"ל השיווק בבית ההשקעות אקסלנס.
עוז מקדם גם מנהלים בתוך ישראכרט. הגר בן עזרא, סמנכ"לית בכירה חטיבת לקוחות פרטיים בארבע השנים האחרונות, תקודם למשנה למנכ"ל. יוני רגב, המכהן בשלוש השנים האחרונות כסמנכ"ל מניעת הונאות ורגולציה, יקודם לסמנכ"ל ניהול סיכונים ומנהל הסיכונים הראשי של החברה בנוסף לתפקידו הנוכחי. גילה להר, סמנכ"לית האשראי, מצטרפת להנהלת החברה. אמיר קושלביץ' ושמעון חדד, מנהל הסיכונים הראשי וסמנכ"ל בכיר בחטיבת לקוחות עסקיים, יעזבו את ישראכרט.
מנכ"ל הקבוצה רן עוז: "מתוך הבנה של המשימות והאתגרים שיעמדו בפני החברה, אנו בונים היום את צוות ההנהלה שיוביל אותה בשנים הקרובות, בהתאם לתוכנית האסטרטגית. המטרה שלנו היא להביא ללקוחות העסקיים, הפרטיים ולשותפים שלנו את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, בדרך הנוחה, הבטוחה והמהירה ביותר, ותוך הבנה מעמיקה של צורכי הלקוחות. אני משוכנע שהצוות החדש שלנו יעשה זאת בדרך הטובה ביותר".
בנינו צוות הנהלה צעיר ומלא מוטיבציה, עם ניסיון מקצועי עשיר ומגוון, המתאים להוביל את החברה באתגרים שעומדים לפנינו ביישום האסטרטגיה. אני גאה להוביל הנהלה של חברה שהיא מהגדולות בישראל, שרוב חבריה נשים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לאמיר ולשמעון על השנים הרבות שלהם בהובלת החברה, ועל התרומה לעיצובה של ישראכרט כמובילה בתחומה". חלק מהמינויים כפופים לאישור בנק ישראל.
1 צפייה בגלריה
רן עוז על רקע בית ישראכרט
רן עוז על רקע בית ישראכרט
מנכ"ל ישראכרט רן עוז
(צילום: Google Street רמי זרנגר)