סגור

סקר בארה"ב: מאיזו מכונית חשמלית הנהגים הכי מרוצים?

מכון המחקר האמריקאי JD POWER פרסם את תוצאות סקר שביעות הרצון השנתי מרכב חשמלי. שלוש המכוניות עם הציון הגבוה ביותר בקטגוריית הפרימיום הן מתוצרת טסלה. בקטגוריית הרכב העממי קיה ראשונה

מכון המחקר האמריקאי JD POWER, שנחשב לגוף הגדול והחזק ביותר בארה"ב בכל הקשור לדירוג שביעות רצון של לקוחות, פרסם את סקר שביעות הרצון השנתי מרכב חשמלי של ארגון הצרכנים.


הלקוחות שנסקרו על ידי הארגון דירגו את מכוניותיהם לפי מספר קטגוריות: דיוק בטווח הנסיעה הנותר שהרכב מציג, טווח נסיעה, עלויות טיפול ותחזוקה, הנאה מנהיגה, קלות טעינה בבית, עיצוב פנימי וחיצוני, בטיחות ואיכות. תוצאות הסקר מחלקות את המכוניות החשמליות שנבדקו לשתי קבוצות עיקריות: פרימיום ועממי.
בקבוצת הפרימיום, המכונית שמובילה את הרשימה עם הציון הגבוה ביותר היא טסלה 3, שקיבלה ציון של 777 נקודות. במקום השני נמצאת טסלה נוספת: המודל Y שקיבלה 770 נקודות, ובמקום השלישי טסלה מודל S עם 756 נקודות. במקום הרביעי - אאודי ETRON עם 718 נקודות.

1 צפייה בגלריה
רכב טסלה 3
רכב טסלה 3
ראשונה בדירוג - טסלה 3
(צילום: יצרן)

בקבוצת הרכב העממי, קיה נירו EV החשמלית מובילה את הטבלה עם ציון של 744 נקודות. אחריה נמצאת פורד מוסטאנג מאך E עם 741 נקודות ובמקום השלישי הניסאן ליף עם 709 נקודות. במקום הרביעי נמצאת גרסתה החשמלית של יונדאי קונה, שקיבלה 692 נקודות – ציון שהיא חולקת עם פולקסווגן 4 ID החשמלית.