סגור
כנס Work Tech גדי רויז
(סיני דוד)

כנס WorkTech
"המודל ההיברידי כאן כדי להישאר"

את הדברים אמר גדי רויז, מייסד משותף ומנכ"ל ב-anywell, בכנס WorkTech של כלכליסט בשיתוף HiBob. רויז סיפר כיצד המוצר שלהם מסייע לעובדים להשתלב בעולם החדש: "האפליקציה שלנו מזמינה אנשים לעבוד מחללי עבודה משותפים, לשבת בבתי קפה, לעבוד ממסעדות, מבתי מלון, הכול באפליקציה"

"אנו חיים בתקופה היסטורית וזה ברור", אמר גדי רויז, מייסד משותף ומנכ"ל ב-anywell, בכנס WorkTech של כלכליסט בשיתוף HiBob. "כולם מכירים את הסטטיסטיקה שנוצרה אחרי הקורונה - 90% מהעובדים לא ישובו למשרד, כלומר לא רוצים יותר לעבוד פיזית ממשרד, 40% מהעובדים מחפשים עבודה, כלומר הם לא יישארו בארגון שלהם. אנו רוצים לשפר את ארגז הכלים הארגוני בבואו להתמודד עם הנתונים האלה".


"המודל ההיברידי, כלומר מודל של עבודה שהיא גמישה והיא לא רק במשרד, כאן כדי להישאר", הוסיף רויז. "הקורונה רק גרמה לנו להבין את זה. זה לא רק עניין של משרד בבית או עבודה מבית קפה - אלא שילוב של הכול. זה מה שאנו מציעים לארגונים – היכולת לנהל ביעילות את מודל העבודה ההיברידי".
1 צפייה בגלריה
כנס וורק טק גדי רויז מייסד משותף ומנכ"ל Anywell
כנס וורק טק גדי רויז מייסד משותף ומנכ"ל Anywell
גדי רויז, מייסד משותף ומנכ"ל Anywell
(צילום: אוראל כהן)
חברת anywell פיתחה אפליקציה המאפשרת לעובדי חברות לבחור מהיכן יעבדו בכל יום: "אנו מציעים מודל שיסייע להטמיע מודל היברידי של עבודה שיהיה יציב. ברור לכולם שהמודל ההיברידי כיום עדיין לא יציב. האפליקציה שלנו מזמינה אנשים לעבוד מחללי עבודה משותפים, לשבת בבתי קפה, לעבוד ממסעדות, מבתי מלון, הכול באפליקציה ואין התחייבות. לא צריך מנוי, לא דמי מנוי, רק להזמין ולצרוך שירות עבור עובדים לפי שעה.
"באפליקציה אני יכול לבחור מקומות שנמצאים מסביבי ברדיוס של הליכה. אני יכול להזמין מקום לשבת בו מראש כדי לקיים פגישה. יש לנו גם כמה שותפים: אפשר להזמין מקום לפגישה בארקפה, אפשר במלון בוטיק, צריך רק לבחור מקום".