סגור

טראמפ הכריז על רשת חברתית חדשה - ועל הנפקה בנאסד"ק

הנשיא לשעבר הודיע הלילה על הקמת הרשת החברתית Truth Social, שתעלה לאוויר ברבעון הראשון של 2022; האפליקציה תפעל במסגרת קבוצת Trump Media and Technology, שתבצע הנפקת ספאק, ו"תתחרה בעריצות של ענקיות הטכנולוגיה"


דונלד טראמפ מגיע לוול סטריט: נשיא ארה"ב לשעבר הודיע הלילה על הקמת קבוצת מדיה שתצא להנפקה בנאסד"ק ועל השקת רשת חברתית חדשה, שתיקרא 'Truth Social'.קבוצת Trump Media and Technology, שלדברי הנשיא לשעבר "תעמוד מול העריצות של ענקיות הטכנולוגיה", תירשם לנאסד"ק באמצעות מיזוג ספאק עם חברת ' Digital WorldAcquisition Group'. לפי הודעת דוברת הקבוצה, המיזוג מעניק לחברה שווי של 1.7 מיליארד דולר.
טראמפ, שיכהן כיו"ר הקבוצה, ציין כי "המשימה שלה תהיה ליצור מתחרה לקונסורציום של המדיה הליברלית".
בינתיים, מצד חברת המיזוג Digital World Acquisition, עוד לא הועבר עדכון לרשות ני"ע האמריקאית (SEC) על התוכנית העתידית למיזוג האמור.

1 צפייה בגלריה
דונלד טראמפ 2.6.21
דונלד טראמפ 2.6.21
דונלד טראמפ 2.6.21
(רויטרס)

לפי הודעה ששחררה חברת המדיה החדשה, אפליקציית Truth Social זמינה כבר עכשיו להזמנות מקדימות בחנות של אפל וגרסת בטא שלה תהיה נגישה למשתמשים שהוזמנו במיוחד החל מנובמבר השנה. ההשקה השלמה והיציאה לאוויר מתוכננת לרבעון הראשון של 2022.
הנשיא לשעבר והצוות שלו כבר רמזו כמה וכמה פעמים בחודשים האחרונים על כוונתו של טראמפ לצאת עם רשת חברתית חדשה (לאחר שניסיון קצר שבוצע בשלב מוקדם יותר השנה לא זכה להצלחה גדולה וירד מהרשת).
הרשתות החברתיות המובילות חסמו את הנשיא לשעבר מהפלטפורמה שלהם מוקדם יותר השנה, בעקבות הפשיטה של תומכיו על קפיטול היל ב-6 בינואר.
החסימה המוחלטת והסרת החשבונות הגיעה לאחר חודשים שבהם לוו הציוצים של הנשיא לשעבר על זיוף הבחירות בהערות אזהרה של טוויטר, שציינו כי מדובר במידע שאינו נכון, ובהתאם, הם הוגבלו. "אנחנו חיים בעולם שבו לטליבאן יש נוכחות עצומה בטוויטר, ועדיין הנשיא האמריקאי האהוב עליכם הושתק", טען טראמפ.