סגור

כלל ביטוח תציע להשכרה שתיים מהקומות שהיא שוכרת במגדל עתידים

לכלכליסט נודע שהחברה צפויה לוותר על חלק מהקומות שהיא שוכרת ברמת החייל בתל אביב, שם יושב המטה שלה. שטח כל קומה הוא 2,000 מ"ר; בהמשך החברה עשויה להעמיד להשכרה קומה נוספת

חברת הביטוח כלל צפויה לוותר על שתיים־שלוש קומות במגדל עתידים ברמת החייל בתל אביב, שבו יושב המטה שלה, כך נודע ל"כלכליסט". בשלב ראשון החברה מציעה להשכרה את קומות 7־8, שהן שתי הקומות הראשונות מתוך 22 קומות שהיא שוכרת. שטח כל קומה 2,000 מ"ר. בהמשך החברה עשויה להעמיד להשכרה קומה נוספת.
המהלך הוא תוצאה ישירה של המעבר לעבודה מהבית בתקופת הקורונה, וכעת החברה מאפשרת לעובדיה לעבוד מהבית יומיים בשבוע. מאז 2019 מצבת העובדים בחברה ירדה ב-500 עובדים, וכיום היא מעסיקה כ־4,100 עובדים.
מגדל עתידים מתנשא לגובה של 35 קומות, וכולל גם שתי קומות מסחר, בשטח 3,000 מ"ר כל אחת, וחמש קומות חניה בשטח כולל של 52 אלף מ"ר. כלל חתמה על שכירות ב־2013. העסקה כללה 42 אלף מ"ר במחיר של כ־40 שקל למ”ר לרמת מעטפת. בנוסף לכך היא השקיעה ברמת הגמר והשטחים מוצעים ברמת גמר מלאה. ההסכם בין כלל לקריית עתידים הוא לתקופת שכירות חריגה באורכה של 24 שנים עם נקודת יציאה אחת. המחיר שדורשת כלל מהשוכר העתידי עומד על כ־70 שקל למ"ר.
1 צפייה בגלריה
בניין עתידים ב רמת החיל
בניין עתידים ב רמת החיל
מגדל עתידים בת”א. מציעה להשכרה את קומות 7־8
(צילום: אוראל כהן)
אלעד פוקס, מנכ”ל אינדקס נדל”ן, שמונו על ידי כלל להשכיר את השטחים: “המעבר של חברות רבות לעבודה היברידית פותח לוקיישנים מבוקשים. לראשונה זה עשר שנים מתפנים שטחים להשכרה במגדל עתידים, אזור שבשנים האחרונות מתאפיין בביקוש גובר בעיקר מצד חברות בתחום הפארמה והרפואה”.