סגור

קבוצת גבאי חתמה על הסכם לרכישת מגרש ששטחו 22 דונם בחיפה

הסכם הקומבינציה כולל רכישת 50% מהמגרש, הממוקם במורדות לינקולן, ואופציה לרכישת מחציתו השנייה בתוך חודש. החברה מעריכה כי תשקיע בפרויקט 400 מיליון שקל

קבוצת הבנייה גבאי חתמה על הסכם קומבינציה לרכישת 50% ממגרש בגודל 22 דונם במורדות לינקולן בחיפה. ההסכם כולל אופציה לרכישת המחצית הנוספת של המגרש בתוך כחודש. המתחם שבהסכם הוא חלק ממתחם גדול יותר שבו החלו לקדם בעל הקרקע וחברת שיכון ובינוי תוכנית לבניית כ-2,000 דירות. בנוסף, רשות מקרקעי ישראל מקדמת תוכנית במתחם צמוד לבניית 1,300 דירות.

בעקבות ההסכם תיכנס קבוצת גבאי לנעליו של בעל הקרקע ותפעל לקידום התוכנית. ההערכה היא כי עם אישורה של התוכנית יהיו לגבאי זכויות לבניית כ-300 דירות. מוכר הקרקע יקבל חלק מהדירות, ומספרן הסופי ייקבע לאחר אישור התוכנית, כאשר יתברר שיעור הרווח של קבוצת גבאי.
בנוסף, במסגרת ההסכם התחייבה גם גבאי להעמיד לבעל הקרקע הלוואה של 40 מיליון שקל עבור פירעון תשלומים החלים עליו בגין הקרקע, ולהגדיל את היקף ההלוואה בתוך 18 חודשים עד לסכום של 48 מיליון שקל.
1 צפייה בגלריה
אלי גבאי קבוצת הנדל"ן גבאי
אלי גבאי קבוצת הנדל"ן גבאי
אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי: "תרים אחר עסקאות נוספות באזור"
(רועי בר)

החברה מעריכה כי תשקיע בפרויקט 400 מיליון שקל, וכי ההכנסות יהיו כ-450 מיליון שקל.
עורכי הדין שייצגו את קבוצת גבאי בעסקה הם שמואל לכנר ואלירן לנדסמן ממשרד נשיץ ברנדס אמיר. את המוכר ייצג עו"ד הדר טל ממשרד ש פרידמן.
אלי גבאי, מבעלי קבוצת גבאי' אמר כי זו "דריסת רגל ראשונה בחיפה, ואנחנו תרים אחר עסקאות נוספות באזור".