סגור

בלעדי
מנכ"ל סולל בונה והאיש מס' 2 בשיכון ובינוי מתפטר

אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה ואחד המנהלים המוערכים בענף, הודיע היום להנהלת החברה על פרישתו. בתקופתו זכתה החברה בפרויקטי ענק, ובהם הקמת המכשול התת-קרקעי בגבול עזה והקמת קריית המודיעין בצומת הנגב. גם אלון רווה, מנכ"ל החברה-הבת שיכון ובינוי אנרגיה, עוזב

אהוד דנוך, מנכ"ל סולל בונה בשש השנים האחרונות, פורש מתפקידו. כך נודע ל"כלכליסט". חברי הנהלת סולל בונה קיבלו את ההודעה על פרישתו של דנוך בישיבת ההנהלה היום.


דנוך (52) נחשב לאחד המנהלים המוערכים בענף התשתיות. בתקופתו רשמה סולל בונה עלייה חדה ברווחיות ובהכנסות, והיא הפכה לעוגן משמעותי בתוצאותיה הכספיות של קבוצת שיכון ובינוי, בין היתר בעקבות זכייה בשורה של פרויקטי ענק עבור מערכת הביטחון, כמו הקמת המכשול התת-קרקעי בגבול עזה, הקמת קריית התקשוב של צה"ל בבאר שבע והקמת קריית המודיעין בצומת הנגב.

2 צפייה בגלריה
ועידת התעשייה של ישראל אהוד דנוך מנכ"ל סולל בונה
ועידת התעשייה של ישראל אהוד דנוך מנכ"ל סולל בונה
אהוד דנוך
(צילום: עמית שעל)

היום נודע גם על פרישתו של אלון רווה, מנכ"ל החברה-הבת שיכון ובינוי אנרגיה. רווה שימש בשורה של תפקידים בכירים בשיכון ובינוי - סמנכ"ל הכספים ומנכ"ל חטיבת הזכיינות.
2 צפייה בגלריה
אלון רווה מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה
אלון רווה מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה
אלון רווה, מנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה. גם עוזב
(יח"צ שיכון ובינוי)


רווה הוביל את ניסיונותיה של קבוצת שיכון ובינוי להשתלט על קבוצת פז במהלך של מיזוג פז עם עסקי האנרגיה של שיכון ובינוי - מהלך שבסופו של דבר לא צלח אחרי שפז רכשה את השליטה בקבוצת הקמעונאות פרשמרקט.