סגור

נדב אמסלם מונה למנכ"ל גולן טלקום במקום אילן סיגל

בחמש השנים האחרונות משמש אמסלם כסמנכ"ל האגף העסקי בחברה. המנכ"ל היוצא אילן סיגל יחליף את רן גוראון בניהול החברות הבנות בחברת בזק

דניאל ספיר, מנכ"ל סלקום, הודיע היום (ג') על מינויו של סמנכ"ל האגף העסקי בחברה, נדב אמסלם, למנכ"ל חברת הבת גולן טלקום.
אמסלם משמש כסמנכ"ל לקוחות עסקיים של החברה בחמש השנים האחרונות ומילא שורת תפקידי מפתח בחברה. אמסלם יחליף בתפקיד את המנכ"ל היוצא אילן סיגל, שכיהן בתפקיד במשך כשנה וחצי, ועבר להיות מנכ"ל החברות הבנות בחברת בזק ויחליף את רן גוראון, שמונה למנכ"ל בזק קווי. לסגל קיימת תקופת צינון של שלושה חודשים, וחברת בזק טרם הודיעה באיזה מועד ייכנס לחברה.

1 צפייה בגלריה
נדב אמסלם סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים ב סלקום 2020 ערוץ סופר פייבר
נדב אמסלם סמנכ"ל אגף לקוחות עסקיים ב סלקום 2020 ערוץ סופר פייבר
נדב אמסלם
(צילום: סיון פרג')

נדב אמסלם מסר עם המינוי: "בשנים האחרונות מילאתי מגוון רחב של תפקידים ניהוליים בקבוצת סלקום. לאחר חמש שנים מאתגרות כסמנכ"ל במגזר העסקי אני נרגש לעבור לתפקיד מנכ"ל גולן טלקום - חברה שעשתה מהפכה בתחום הסלולר והינה נכס אסטרטגי לקבוצת סלקום. אני מודה לדניאל ספיר על האמון והבחירה. בכוונתי להמשיך להצמיח את החברה יחד עם עובדי ומנהלי החברה".
דניאל ספיר: "בשנים האחרונות הוביל נדב את האגף העסקי בסלקום והביא להישגים מרשימים, תוך הפגנת בקיאות והבנה של צרכי השוק המשתנה. אני סמוך ובטוח כי נדב יביא לתפקיד מנכ"ל גולן טלקום ראייה אסטרטגית רחבת היקף ומקצועיות שיצעידו את החברה קדימה בשוק התקשורת".