$
התעשייה

מלחמת כבוד באינטל ישראל: פסברג תישאר מנכ"לית, אדן נשיא

הנציגות המקומית של ענקית השבבים מבהירה את סולם הדרגות החדש בחברה: "אדן יוביל את האסטרטגיה, פסברג תהיה אחראית על הייצור"

מאיר אורבך 12:2422.02.12

מינויו של מולי אדן לתפקיד נשיא אינטל ישראל לא עובר בשקט: נציגות ענקית השבבים בארץ נאלצה להבהיר היום (ד') כי בניגוד להודעותיה הקודמות, מקסין פסברג תמשיך לשמש כמנכ"לית החברה בארץ, אף שתהיה כפופה לאדן.

 

לפני קרוב לחודש הודיעה אינטל על מינויו של אדן, שקודם לאחרונה

לתפקיד סגן נשיא בכיר באינטל העולמית, לתפקיד נשיא ומנכ"ל אינטל ישראל. פסברג יועדה לתפקיד מנהלת חטיבת הייצור - תפקיד הכולל את ניהול המגעים מול ממשלת ישראל, בין היתר בסוגיית המענק שמבקשת אינטל לקבל מהמדינה.

 

כעת מוסרת אינטל ישראל: "כדי לתקן פרשנויות לא נכונות, אנו מבקשים להבהיר שמקסין פסברג, סגנית נשיא באינטל העולמית, תמשיך לכהן כמנכ"לית אינטל ישראל האחראית על כל פעילויות הייצור בישראל, וכן תמשיך לנהל את המגעים מול ממשלת ישראל בכל הקשור להשקעות עתידיות". אדן, מצדו, יכהן בתפקיד נשיא אינטל ישראל.

 

"אדן יוביל את האסטרטגיה והפעילויות של אינטל בישראל ויעבוד עם פסברג ויתר חברי ההנהלה כדי להגדיר את התפקידים והפעילויות בהמשך", נמסר עוד בהודעה. "אנחנו בטוחים שהנסיון ורשימת ההישגים של אדן ופסברג יובילו לצמיחה ולהזדמנויות חדשות".

 

כפי שפורסם ב"כלכליסט", אינטל ישראל דחתה שוב את מסיבת העיתונאים השנתית, שאמורה היתה להתקיים אתמול אחרי שהוזזה מ-14 בינואר. לא ידוע מתי יתקיים האירוע בסופו של דבר, אך דובר החברה קובי בכר הבטיח כי האירוע יתקיים עם שובו של אדן לארץ. גורמים באינטל העריכו כי הדחייה דווקא נועדה לחזק את אדן על חשבון פסברג.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x