$
חדשות טכנולוגיה

מולי אדן ימונה לנשיא ומנכ"ל אינטל ישראל

יחליף את מקסין פסברג. האחרון שכיהן בשני התפקידים האלו במקביל היה דב פרוהמן, מייסד אינטל ישראל. בנוסף, דדי פרלמוטר מונה לתפקיד סמנכ"ל המוצרים הראשי של אינטל. אינטל ישראל תעניק בונוס בגובה 3 משכורות לעובדיה

אסף גלעד 20:2720.01.12

בעקבות התוצאות הכספיות החיוביות שפרסמה אתמול אינטל, הודיעה החברה על מספר שינויים בקרב מנהליה. המרכזי שבהם - מינויו של מולי אדן לנשיא ומנכ"ל ראשי של אינטל בישראל. אדן יחליף את מקסין פסברג. האחרון שכיהן בשני התפקידים הללו במקביל היה דב פרוהמן, מייסד אינטל ישראל. אדן מכהן כעת כסמנכ"ל בכיר באינטל העולמית.

 

מה דעתך על מניית INTEL CORPORATION:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מינוי שני חשוב הוא מינויו של הישראלי דדי פרלמוטר לתפקיד סמנכ"ל המוצרים הראשי של אינטל - מינוי שלדברי אינטל מגיע לאחר הצלחתו בניהול קבוצת ארכיטקטורת השבבים.

 

בונוס של 3 משכורות לעובדים

 

בתוך כך, יום לאחר פרסום דו"חות כספיים מוצלחים של אינטל העולמית, באינטל ישראל נהנים מהבשורות הטובות: בונוס בגובה 3 משכורות הוענק לעובדי החברה בארץ, בדומה לשנה שעברה. דובר אינטל ישראל סירב להתייחס לגובה הבונוס, אך אמר כי חלוקת הבונוסים לעובדים "משקפת את הצלחת החברה, כפי שהשתקפה בדו"חות שפורסמו אמש".

 

בנוסף, ידיעה שפורסמה בבלוג AllThingsD של הוול סטריט ג'ורנל מדווחת כי החברה מתכננת להקים ארבעה מפעלים חדשים ברחבי העולם, אחד מהם בישראל. אינטל מכחישה את הידיעה ב-AllThingsD וואומרת שטרם התקבלה החלטה בנושא הקמת מפעל חדש. זאת, כפי שהתפרסם מוקדם יותר החודש ב"כלכליסט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x