$
התעשייה

אינטל מקדמת את מולי אדן: ימונה לסגן נשיא בכיר

מנכ"ל אינטל ישראל הנכנס קודם לדרגת סגן הנשיא השנייה בחשיבותה בענקית השבבים, שבה מכהנים שמונה מנהלים מלבדו. לאחרונה הוביל את PC Client - קבוצת המוצרים הגדולה ביותר של החברה

אסף גלעד 12:5801.02.12
אינטל מקדמת את מנכ"ל אינטל ישראל הנכנס, מולי אדן, לתפקיד סגן נשיא בכיר (Senior Vice President). אדן מונה לפני יותר משבוע לתפקיד מנכ"ל אינטל ישראל החדש, ויחליף בתפקיד זה בחודש הבא את המנכ"לית המכהנת, מקסין פסברג, שתעבור לתפקיד מנהלת פעילות הייצור של מפעלי אינטל.

 

אדן
יקודם לדרגת סגן הנשיא השנייה בבכירותה בארגון, המאוישת על ידי שמונה בכירים מלבדו. היא נמוכה רק מדרגת "Executive Vice president", שניתנה לארבעה מנהלים באינטל העולמית - אחד מהם הוא הישראלי דדי פרלמוטר, שמונה לפני כשבוע וחצי לתפקיד מנהל המוצרים של ענקית השבבים. פרלמוטר נחשב כיום לישראלי הבכיר באינטל העולמית.

 

קודם לכן זכה אדן לתואר זוטר יותר, "סגן נשיא תאגידי" (Corporate Vice President), המאוייש כיום על ידי 30 מנהלים. פסברג, המייצגת את פעילות אינטל כלפי ממשלת ישראל, תישאר בדרגת סגן הנשיא הרגילה, הנמצאת מתחת לדרגת סגן הנשיא התאגידי.

 

אדן, 60, מילא ב-30 שנות עבודתו באינטל תפקידים ניהוליים וטכניים בתכנון מיקרו-מעבדים, כולל מעבד האינטל פנטיום עם טכנולוגיית ה-MMX. הוא גם אחראי לפיתוח של מיקרו מעבדים ומערכי השבבים Mobile PC של אינטל, לרבות טכנולוגיית המעבד אינטל סנטרינו, שכללה מעבד בעל צריכת הספק נמוכה וחבילה של שבבים שסיפקו WiFi. מאינטל נמסר כי "מוצר זה עזר להפוך את ה-WiFi לתכונה סטנדרטית משולבת במחשבים ניידים ברחבי העולם, ונחשב למקדם מרכזי של מהפכת הניידות". לאחרונה הוביל אדן את קבוצת PC Client, קבוצת המוצרים הגדולה ביותר של אינטל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x