$
דיבידנדים

דיבידנדים: הגיבושון של בכירי רשות ניירות ערך

יו"ר הרשות שמואל האוזר וזוגתו הטריה הפיקו בביתם השכור בסביון ערב גבינות ויין לעובדי הרשות. וגם: אילו אנשי עסקים הגיעו לתצוגת האופנה השנתית של קסטרו?

כתב כלכליסט 09:0621.02.12

יו"ר רשות ניירות ערך פרופ' שמואל האוזר ובת זוגו הטריה מאיה הרטמן, אירחו שלשום בביתם השכור שבסביון את בכירי הרשות לערב "גיבושון" בסגנון גבינות ויין. בין המוזמנים ניתן למנות את דודו לביא, מנהל מחלקת ההשקעות של הרשות, שהוביל באחרונה שורה של מהלכים רגולטוריים שמטרתם הגברת השקיפות והתחרות בשוק קרנות הנאמנות; וכן את עו"ד מוטי ימין, היועץ הבכיר של האוזר.

 

האורחים, שהתגבשו לעילא, התרשמו מאוד מהבית המוקפד, שניתן להגדירו כיוקרתי הרבה יותר מהמקובל אצל עובדי מדינה. בבית הזה ממש, אגב, נערכה בנובמבר האחרון חתונתם הצנועה של האוזר והרטמן. השניים הכירו כאשר הרטמן שימש כדקאן הפקולטה למhנהל עסקים בקריה האקדמית אונו, ואילו הרטמן משמשת שם כראש מhנהל הסטודנטים.

 

שמואל האוזר שמואל האוזר

 

האוזר מוטרד בימים אלה מאדישותו של הציבור בנושא המצב בשוק ההון. בדיון שהשתתף בו השבוע בנושא הריכוזית בשוק ההון, תהה: "איך מחו על כמה אגורות במחיר הקוטג' ולא על מצב שוק ההון?". סביר להניח שדקויות מעין אלה כיכבו גם במינגלינג הסוער שערך לבכירי הרשות.

 

רב־ערוצי

מועצות דתיות זה פאסה. שר הדתות יעקב מרגי הוציא לאחרונה מכרז שמטרתו לספק מידע לציבור בנושאי נישואים, קבורה וכשרות. מתברר שמשרד הדתות בחר לתת את מבטחו בחברת ביפר, כאשר רכש ממנה בנק דקות בעלות של אלפי שקלים לחודש. בתמורה תספק החברה לציבור קו מידע מיוחד, בו יענו המוקדנים על שאלות הציבור.

 

יעקב מרגי יעקב מרגי צילום: אפי שריר

 

את עובדי ביפר יכשירו מנהלי החברה, אשר קיבלו המהמשרד פירוט ואפיון מלא של כל הנושאים והשאלות אשר עשויים לעלות במוקד, ואופן הטיפול בהם. הדבר היחיד שבו המוקדנים לא יוכלו לטפל הוא תלונות, שאותן יפנו אל נציג פניות הציבור במשרד.

תומר אביטל

 

מיטב מחלצותיהם

תצוגת האופנה של קסטרו משכה אליה לא מעט אנשי עסקים שעטו על עצמם לכבוד האירוע את מיטב מחלצותיהם. היו שם ג'ורג'י אקירוב, אבי לוי, מנכ"ל בריטיש ישראל, אודי פרידן, ניצן וגד סומך, נטלי טיומקין־בירנבוים, שירה מרגלית, אורנה אלוביץ, משה רוזנבלום, מנכ"ל מליסרון, עופרה רייף־שמלצר, רותי הרציקוביץ', אלון קסטיאל, אירית תאומים, שלום זיידלר, וענת לוין, מנכ"לית שילב.

 

גד וניצן סומך גד וניצן סומך צילום: ענת מוסברג

 

קרבות תרנגולים

משהו מוזר קורה באינטל ישראל: אתמול הודיעה החברה על דחייה נוספת של מסיבת העיתונאים השנתית. המסיבה היתה אמורה להתקיים ב־14 בחודש ונדחתה להיום, אך אתמול נדחתה שוב למועד לא ידוע. קובי בכר, דובר אינטל ישראל, הבטיח כי "האירוע יתקיים עם שובו של מולי אדן לישראל, שבמסגרתו נודיע על תוכניותינו ועל השינויים בהנהלה", פלוס התנצלות כנה. גורמים בחברה העריכו כי הדחייה דווקא נועדה לחזק את אדן כנשיא ומנכ"ל אינטל ישראל החדש על חשבונה של המנכ"לית הנוכחית, מקסין פסברג. בכר בחר שלא להגיב. זכותו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x