סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
שלמה קרמר מנכ"ל קייטו
שלמה קרמר מנכ"ל קייטו ( צילום: Eclipse Media and Leonid Yakobov)

שלמה קרמר, ממייסדי צ'ק פוינט: בואו נעמוד דקה לזכר הפיירוול שלהם

מנכ"ל קייטו בהווה סיפר בטוויטר כי במהלך פגישה עם "לקוח גדול מאוד", הנוכחים נפרדו לשלום במחווה הצינית מהפיירוול של צ'ק פוינט, "שהיה באותה חברה והפסיק לעבוד". "מעתה", קבע קרמר, "כל המערכות שלה הן רק של קייטו"

שלמה קרמר, מייסד קייטו נטוורקס ומי שהיה אחד ממייסדי חברת צ'קפוינט בתחילת שנות ה-90, לא ידוע כחובב של החברה שאותה הקים עם גיל שויד ומריוס נכט - והבוקר, בציוץ בטוויטר, הוא גם נתן לכך ביטוי פומבי. בציוץ כתב קרמר: "במהלך סדנה שעשינו היום עם לקוח גדול מאוד חלקנו רגע של דומיה לפיירוול האחרון של צקפוינט, שהיה באותה חברה והפסיק לעבוד. מעתה כל המערכות שלה הן רק של קייטו נטוורקס".
קרמר הקים את קייטונטוורקס ב-2015 יחד עם גור שץ. החברה פועלת בתחום ה-SASE (מרחב תקשורתי מאובטח בענן), בו פיתחה רשת מבוססת ענן המאפשרת תקשורת ארגונית מאובטחת ומהירה שמחברת את כל קצוות הרשת הארגונית – אתרים פיזיים, משאבי ענן ומשתמשים מרוחקים. השירות שאותו מספקת החברה מאפשר לארגונים להחליף מספר רב של מוצרי תקשורת ואבטחת מידע פיזיים דרך שירות הענן הגלובלי שלה.
החברה גייסה עד היום 530 מיליון דולר ושוויה הוערך בגיוס האחרון ב-2.5 מיליארד דולר. על פי הערכה, החברה תצא להנפקה כשהשווקים יאפשרו זאת.