סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
סטארט-אפ הסייבר הישראלי Torq גייס 50 מיליון דולר בהובלת Insight Partners

החברה שהוקמה אשתקד פיתחה כלי ליצירת אוטומציות המאפשר לצוותי אבטחה לתקן פרצות מורכבות בממשק חזותי פשוט, תוך דקות ספורות מרגע גילוין. בקרוב, אם הכל ימשיך כמתוכנן, היא תהיה יוניקורן

חברת הסייבר טורק (Torq) גייסה 50 מיליון דולר בסבב B, אותו הובילה קרן ההשקעות Insight Partners בהשתתפות יוניקורן הסייבר SentinelOne והמשקיעים הקיימים GGV Capital ו-Bessemer Venture Partners. כעת, סך גיוסי החברה עומדים על 78 מיליון דולר.
טורק משנה את חוקי המשחק בהתמודדות עם איומי אבטחת מידע על ידי אוטומציה ללא קוד המשמשת צוותי אבטחה ותפעול. החברה מספקת כלי אינטואיטיבי וקל ליצירת אוטומציות, הכולל אינטגרציות בלתי מוגבלות ותבניות מובנות, ומאפשר לצוותי אבטחה לבנות פתרונות סייבר מורכבים בממשק חזותי פשוט, בתוך דקות ספורות - מה שללא המערכת לוקח שעות ארוכות, אם לא ימים ושבועות.
הצוותים יכולים להשתמש בפלטפורמה על מנת להגיב במהירות לאיומי סייבר, לייעל תהליכי ניהול סיכונים וליצור אוטומציות למשימות אבטחה ידניות הגוזלות זמן יקר עבור ארגונים. "אנחנו לוקחים את ההתראות שמגיעות ממערכות הסייבר השונות ומציעים פתרונות לכל ההתראות שעד כה נפתרו ידנית", מסביר המנכ"ל עופר סמדרי, שיסד את החברה ב-2020 יחד עם לאוניד בלקינד (CTO) ואלדד לבני (CINO).
1 צפייה בגלריה
מימין: לאוניד בלקינד (CTO), עופר סמדרי (CEO) ואלדד לבני  (CINO), מייסדי טורק
מימין: לאוניד בלקינד (CTO), עופר סמדרי (CEO) ואלדד לבני  (CINO), מייסדי טורק
מימין: לאוניד בלקינד (CTO), עופר סמדרי (CEO) ואלדד לבני (CINO), מייסדי טורק
(צילום: גיא חמוי)
טורק מונה כיום 70 עובדים המועסקים בתל אביב, בפורטלנד ובניו יורק. בחברה מתכוונים לסיים את שנת 2022 עם כ- 160 עובדים בישראל ובארצות הברית. "לא היה לנו חשש לגייס מסנטינל וואן למרות שהיא חברת סייבר", אומר סמדרי. "אנחנו עובדים איתם המון בצמוד וכך נוצר שיתוף הפעולה איתם. גייסנו עכשיו סכום כסף משמעותי לבנייה של חברה גדולה - ואנחנו אכן גדלים במהירות השוק שלנו לא נגמר ואני מאמין שבקרוב נצטרך לגייס כסף נוסף להמשיך את ההאצה של החברה. כל סקטור צריך כיום את המוצר שלנו ולמעשה כבר עכשיו אנחנו קרובים מאוד ליוניקורן".
"ככל שמערכות אבטחת הסייבר הופכות למורכבות יותר, תגובה יעילה לאיומים הופכת לקשה יותר עבור צוותי סייבר", אומר תומר ויינגרטן, מנכ"ל SentinelOne. "אנחנו מחויבים לצמצם את המורכבות כדי שהלקוחות שלנו יוכלו להפחית את הסיכון באמצעות הגנת סייבר אוטונומית ושמחים למצוא בטורק שותפה שפועלת למימוש חזון זה, ולהשתתף בסבב ההשקעה הנוכחי".