סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
Sales: הזדמנות להיכנס להייטק ולהרוויח 20-25 אלף שקל בחודש

חברות הייטק ישראליות רבות צומחות - וצריכות אנשי מכירות; מדובר בהזדמנות עבור עובדים שאינם בהכרח בעלי השכלה טכנולוגית להשתלב בתעשיית ההייטק, כאשר הדרישה העיקרית היא שליטה באנגלית או בשפות אחרות; "כיום חסרים בישראל מאות אנשי מכירות בתחום"

האנשים המבוקשים ביותר בהייטק הם אמנם עדיין מהנדסים ומפתחים, אבל הצמיחה המהירה של חלק מחברות הסטארט-אפ הישראליות יוצרת הזדמנות וביקוש גם למקצועות שאינם דורשים רקע או השכלה טכנולוגית.
אחד המקצועות האלה הוא ה-Sales או מכירות, ובהייטק מדובר על תפקיד שונה מזה של אנשי המכירות שרובנו מכירים - אלה שמנסים למכור לנו (שלא לומר 'לדחוף') מוצר מדף או שירות.
"איש מכירות בהייטק שונה מאוד מהתפיסה המסורתית של אנשי מכירות בחברות קמעונאיות למשל" אומרת אורית טייר, מגייסת גלובלית בכירה ב-monday.com, "זה תפקיד שהופך להיות יותר ויותר משמעותי עבור החברות, שגם אם יש להן את המוצר הכי מדהים ומתקדם שיש, לא יוכלו להצליח אם לא יהיה מי שימכור אותו באופן מקצועי. זהו תפקיד שדורש יכולות בינאישיות, יצירתיות, הבנה של מוצר מתוחכם שמתפתח כל הזמן, עם הרבה צורך בהתאמה אישית ללקוח, הבנה של הצרכים העמוקים והאתגרים, של תעשיות וענפים שונים וכמובן לכך מתווספים כל ההיבטים הנלווים לעבודה בהייטק באווירה דינמית עם המון דרייב וגם תנאים שיכולים להיות מתגמלים מאוד".
השכר בתחום תלוי כמובן בניסיון אבל נע בין 20-25 אלף שקל בחודש לאנשי מכירות מתחילים ויכול להגיע גם ל-60-70 אלף שקל בחודש לאנשים מאוד מנוסים ובכירים. בהרבה מהחברות השכר מחולק לשכר בסיס ובונוס כאשר ברוב חברות ההייטק אנשי המכירות מקבלים עמלות אישיות מה שעשוי לייצר תחרות אישית בין אנשי הצוות.
היום, בעקבות הצמיחה המואצת של הרבה מחברות ההייטק הישראליות יש דרישה גדולה לתפקידי המכירות, ובעיקר בעולמות ה-SaaS, (תוכנה כשירות).
"כיום חסרים בישראל מאות אנשי מכירות בחברות ההייטק, על אף שמדובר במשרה שאינה דורשת בהכרח ניסיון או השכלה טכנולוגית. עכשיו, במיוחד כשהרבה סטארטאפים ישראלים הופכים לחברות גדולות ומשמעותיות, עם שירותים ומוצרים שנמכרים בשווקים בכל העולם, פעמים רבות בתהליכי מכירה מרחוק, יש הזדמנות מעולה לשלב יותר ויותר עובדים לא טכנולוגיים ולהרחיב את התעשייה כך שתכלול עוד ועוד מעגלים", אומרת טייר.
3 צפייה בגלריה
אורית טייר מאנדיי
אורית טייר מאנדיי
אורית טייר, מאנדיי
(צילום: הגר בדר)
הביקוש הרב והעובדה שמדובר בתפקידים שאינם דורשים רקע טכנולוגי יוצרים הזדמנות עבור אנשים ללא ניסיון קודם בחברות טכנולוגיה להיכנס להייטק. במאנדיי פתחו לפני מספר שבועות את המחזור הראשון של Sales & Consulting Academy שנועד להכשיר לתפקידי המכירות אנשים ללא ניסיון קודם בחברות טכנולוגיות. הקורס יימשך כחודשיים ובסופו המתאימים ביותר יוכלו להשתלב בחברה בתפקידי מכירות ופיתוח עסקי.
את תפקידי המכירות אפשר לחלק לשני סוגים עיקריים: Account Managers ו-Account Executives והסוג השני הוא Sdr ו-bdr ראשי תיבות של Sales development representative, נציג פיתוח מכירות או business development representative, נציג פיתוח עסקי. הסוג הראשון של התפקידים מתייחס לאנשי מכירות מנוסים שמגיעים בכובע ייעוצי ופחות בכובע של איש מכירות אגרסיבי ולכן בתפקידים אלה ישנה עדיפות, מסבירים במאנדיי, לניסיון במכירות SaaS ורקע של עבודה בחברות סטארט-אפ.
כאשר מדובר ב-Account executives מדובר ביצירת מכירה מאפס לצורך הרחבת בסיס הלקוחות של החברה וניהול כל תהליך המכירה עד לסגירה. בתפקיד של Account manager מדובר בניהול לקוחות קיימים והמטרה היא להרחיב את הפעילות מול הלקוח.
לעומת זאת, תפקידי ה-SDR וה-BDR הם תפקידים התחלתיים בעולם המכירות שמאפשרים גמישות גדולה יותר מבחינת פרופיל המועמדים. הדרישות הבסיסיות לתפקידים אלו הן אנגלית ברמה גבוהה ובמאנדיי למשל דורשים גם שנה ניסיון לפחות בתפקיד דומה אך אין חובה לרקע של SaaS. בתפקידים אלו עוסקים בעיקר בניתוח של לידים וטיובם עבור אנשי המכירות הנמצאים בהמשך התהליך.
3 צפייה בגלריה
שחר פוגל Rookout
שחר פוגל Rookout
שחר פוגל Rookout
(צילום: Rookout)
"תפקיד איש המכירות בחברות SaaS שונה ביחס לתפקידי המכירות המסורתיים, במיוחד בחברות שמוכרות מוצרים טכנולוגיים מאד. היכולת מצד אחד לבנות מערכות יחסים עם לקוחות וצוותים פנימיים (צוותי מוצר, Solution Engineers וכו), ביחד עם הבנה עמוקה של עולם התוכן, הבעיות שהמוצר פותר, והערך שהוא מביא ללקוח, היא יכולת שקשה למצוא ולבנות", אומר שחר פוגל, מנכ"ל חברת Rookout. "בנוסף, במיוחד בחברות SaaS, הסינרגיה למול צוותי הCustomer Success מאד חשובה, שכן לרוב מודל המכירה הוא land and expand, שמצריך מאיש המכירות לא רק להיות מעורב בתהליך המכירה הראשונית, אלא גם לאורך חיי המוצר, וה- Upsells ללקוחות ככל שהשימוש במוצר מתרחב."
עבודתם השוטפת של אנשי המכירות היא בהכנסת עסקים מרשימת ההמתנה של החברה והתאמת המעטפת והשירותים באופן אישי. לצד זאת אנשי המכירות לוקחים חלק אקטיבי ומעשי בשיפור ההליכים האופרטיביים בחברה ופיתוח המוצרים המוצעים ללקוחות השונים, אומר עומר לוי, סמנכ"ל מכירות בחברת Deeb. "התפקיד דורש אנשי מכירות שמבינים את צרכי הלקוח מצד אחד ומבינים את האדם שמאחורי המסך מהצד השני. הבעיה המרכזית היא שיש המון ביקוש לאנשי מכירות עם ניסיון, ומרבית אנשי המכירות בישראל הם ג׳וניורים ללא ניסיון שמגיעים מעולמות ה-OffLine ורואים את זה כאפשרות כניסה להייטק", הוא אומר.

3 צפייה בגלריה
עובדי מאנדיי מכירות
עובדי מאנדיי מכירות
עובדים במאנדיי
(צילום: מאנדיי )
לדברי רון שניר, Head of Operations בחברת zoomin, "אנשי המכירות המבוקשים היום הם אנשי מכירות שלא יודעים רק למכור, אלא גם כאלה שיודעים לנהל ולמקסם את הנטוורקינג שלהם, כאלה שיודעים לעשות תחקירים לפני מכירה על השטח והלקוחות. אחד שלא מחפש רק לסגור עסקה, אלא להצמיח מהבסיס שלו חתירה למגע ללקוחות פוטנציאלים תוך זיהוי מהיר אם מדובר בלקוח פוטנציאלי או לא על מנת למנוע בזבוז זמן מיותר. מדובר בשילוב יכולות של העמקה, תחכום והתמדה".
אלה הן חלק מחברות ההייטק בישראל שמגייסות עכשיו אנשים לתפקידי Sales:
מוטורולה סולושנס
מוטורולה סולושנס, המספקת פתרונות טכנולוגים לחרום ולשגרה כדוגמת עסקים , רשויות מקומיות, ולארגונים העוסקים במשימות קריטיות, מגייסת בימים אלו אנשי מכירות שטח בעלי ניסיון בתחום הטכני בהתמקדות בתחום התקשורת וסלולאר. אנשי מכירות אלו יפעילו מערך מכירות מול עסקים קטנים וגדולים כולל גופים ממסדיים, מוניציפליים וארגונים ממשלתיים. החברה מחפשת עובדים עם כשרון לניהול משא ומתן וכן ניהול תהליך באופן הוליסטי מרגע יצירת הקשר ועד סוף התהליך.
AppsFlyer
בחברת AppsFlyer שפתחה טכנולוגיות ניתוח ומדידה לקמפיינים דיגיטליים מחפשים עובדים למחלקת המכירות שנמצאת ברובה בישראל ופועל במקומות שונים בעולם.
הקבוצה מהווה חלק משמעותי בארגון המכירות של אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואמריקה הלטינית. במחלקה ישנן עובדים בתפקידי מכירות מגוונים. כולם עובדים יחד ובשיתוף פעולה מלא בין הצוותים ובין מחלקות החברה השונות.
כיום מגייסים למשרות Sales Development Representative וגם Director Of Sales EMEA. קישור למשרות
Rookout
חברת Rookout (רוקאאוט) מגייסת שני עובדים לתפקיד SDR ושני עובדים לתפקיד Sales Engineer. גיוס העובדים מבוסס על צמיחה של החברה, הדורש להגדיל את כח המכירות בהתאם לקהלים בארה"ב ובמערב אירופה. בתקופה זו רוקאאוט יוצא עם מוצר חדש המיועד לתחום הלוגים בענן, שהתווסף למוצר הראשון של החברה המאפשר זיהוי מהיר של תקלות בסביבת קוד חיה, בשפות ובתשתיות ענן שונות. בנוסף, רוקאאוט נבחרה בימים אלה כ- Cool Vendor לפי מכון המחקר גרטנר, מה שמייצר ביקוש גובר למוצרי החברה.
Run:AI
חברת Run:AI מגייסת ל-4 משרות Sales development ו- 2 Sales (account executives) . החברה פיתחה תוכנה שמסייעת לניצול מקסימלי של משאבי מחשוב, התוכנה היא שכבת וירטואליזציה והאצה המיועדת למשימות חישוביות של בינה מלאכותית. שימוש באלגוריתמי חישוב מקבילי מתקדמים תוך כדי העלמת צווארי הבקבוק והקצאת משאבים יעילה בתוך מרכזי נתונים. כך חברות טכנולוגיה ברחבי העולם יכולות לבצע ניסויים רבים יותר של טכנולוגיות בינה מלאכותית על בסיס אותו כח מיחשוב, שככל שכח מיחשוב זה יפעיל אותם מהר יותר, כך חברות הטכנולוגיה יוכלו להביא לשוק פתרונות AI מהר יותר ולהשיג יתרון תחרותי.
משרדי החברה ממוקמים במגדלי חג'ג' ברחוב הארבעה בתל אביב. קישור לעמוד המשרות
Finastra
חברת הפינטק פינסטרה (Finastra) היא אחת מחברות הפינטק הגדולות בעולם שפתרונותיה אומצו על ידי 8,500 בנקים ברחבי העולם. פינסטרה ישראל אחראית על פיתוח, מכירות ושיווק של כל מערכות התשלומים (Payments) של החברה העולמית שאומצו עד היום על ידי 300 מוסדות פיננסיים מהגדולים בעולם.
צוות המכירות מתמקד במכירות לבנקים והחברה מגייסת אנשי מכירות מתחילים. "אנו מחפשים ג'וניורים, רצוי שיהיו בעלי 1-3 שנות ניסיון במכירות בעולם הפינטק, בעלי השכלה אקדמית בתחום הטכנולוגי או מנהל עסקים ואנגלית ברמת שפת אם. בשלב הראשון הם יספקו סיוע לאנשי המכירות, יפנו לבנקים הגדולים בעולם וינסו לעורר עניין ראשוני בפתרונות חדשים שאנו מפתחים. זה הוא שלב קריטי בתהליך המכירה ובהצלחתנו. בהמשך הדרך הג'וניורים הללו ימלאו את התפקיד המרכזי בתהליך המכירות ויסגרו את העסקאות", אומר טל וייזר, סמנכ"ל מכירות תחום תשלומים, פינסטרה העולמית.
Parametrix
חברת Parametrix, שפיתחה מודל ביטוח טכנולוגי פרמטרי לשיפוי חברות מפני השבתות צד שלישי מגייסת עובדים לשורה של תפקידים בתחום המכירות.
1. Sales Development Representative
דרישות המשרה: שפה נוספת כגון גרמנית או אנגלית שפת אם; ניסיון עבר במכירות או מרקטינג / אוריינטציה לתחום; כישורי דיבור וכתיבה ברמה גבוהה; מוטיבציה ורצון ללמוד
2. Account Executive
דרישות:ניסיון בקודם בתפקיד של SDR; כישורי דיבור באנגלית וכתיבה ברמה גבוהה; מוטיבציה ורצון ללמוד
BreezoMeter
הסטארטאפ BreezoMeter, שמפתח טכנולוגיות לניטור זיהום אוויר ושריפות ביותר מ-100 מדינות בעולם, מגייס מומחי מכירות ל-2 תפקידים: BDR ו-SDR. העבודה ב-BreezoMeter היא במודל היברידי כשבימי ההגעה אל המשרד העובדים יכולים לבחור בין הגעה למשרדי החברה בחיפה או תל אביב.
דרישות הסך לתפקיד BDR הן 1-2 ניסיון בתפקיד דומה, אנגלית שפת אם או ברמת שפת אם, יכולות ביטוי מעולות באנגלית וזיקה ערכית למשימה של בריזומיטר, לסייע לשפר את בריאותם של מיליארדי בני אדם ברחבי העולם. במסגרת התפקיד אנשי המכירות של החברה יוצרים קשר עם מתעניינים ועם בעלי תפקידים בכירים בארגונים בינלאומיים.
Seebo
חברת הסטארט-אפ Seebo מגייסת עובדים בתפקידי ה- Sales למשרות Accoubt executive ו- SDR. הטכנולוגיה של Seebo מאפשרת למפעלי ייצור לזהות חוסר יעילות או לחזות שיבושים בתהליך הייצור טרם היווצרותם וכך למנוע הפסדי ייצור בתפוקה ואיכות אשר יכולים להגיע לעשרות ואף למאות מיליוני דולרים בשנה. בין לקוחות החברה נמנים יצרנים מהמובילים בעולם כמו נסטלה, פפסיקו, ג'נרל מילס, ברילה, מונדלז, וחברות ישראליות מובילות כגון כי"ל, תנובה, שטראוס ואסם.
Zerto
חברת Zerto עוסקת בניהול התאוששות מאסונות בענן.
התוכנה אותה פיתחה החברה מציעה לארגונים וחברות גדולות את האפשרות לנדוד בקלות בין שירותי אחסון ענן , תוך גיבוי כלל האפליקציות הארגוניות והמידע האגור בהן.
זרטו מובילה בתחום ניהול והגנה על נתוני ענן מפני תוכנות כופר, מתקפות סייבר והשבתות לא מתוכננות אחרות.
החברה ממוקמת בהרצליה פיתוח ולה שתי משרות פתוחות בתחום
Deci
הסטארטאפ הישראלי Deci פיתח פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית (AI) המאפשרת למפתחים לבנות, לשפר ולפרוס מודלים של למידה עמוקה. החברה הוקמה בשנת 2019 על ידי ד״ר יונתן גייפמן, פרופ׳ רן אל-יניב מומחה לבינה מלאכותית מהטכניון, ויונתן אליעל. החברה גייסה לפני כחודש 21 מיליון דולר בסבב A וכעת מרחיבה את פעילות השיווק והמכירות בחברה.
בחברה משרה פנויה לתפקיד Sales Development Team Lead לצפייה למשרות הפנויות
YouAppi
התחרות הגדילה בתחום האפליקציות במובייל וחשיבות שימור המשתמשים באפליקציה, מעמידים אתגר גדול לחברות המפתחות אפליקציות. YouAppi, פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית ולמידת מכונה, מחברת בין אפליקציות של המותגים המובילים בעולם ובין המשתמשים האיכותיים ביותר עבורן ובכך תומכת בהאצת צמיחתן.
YouAppi מבקשת לגייס איש/אשת מכירות לשוק הישראלי, שיצטרפו לצוות המכירות של החברה.
התפקיד מתאים למי שמכירים את תחום השיווק במובייל בישראל ובעולם ויוכלו לשווק הפלטפורמה של יואפי לחברות ישראליות הפעילות בשוק הבינלאומי, או חב' בינלאומיות שלהן פעילות בישראל, ומשווקות אפליקציות משתמשים במובייל.
בנוסף, החברה מחפשת Account Manager. לעמוד המשרות
Affogata
חברת הסטארט-אפ הישראלית Affogata, פיתחה פלטפורמת מודיעין עסקי מבוססת AI המספקת תובנות בזמן אמת מן הרשת. הטכנולוגיה של אפוגטה חוסכת אינספור שעות עבודה ידנית ומספקת תחליף לטכנולוגיות קיימות שמנטרות את הרשת. בחברה 3 משרות פנויות בתפקידי Sales שונים.
Avo
הסטארט־אפ Avo, מאגד בנייני דירות וחברות לרשת צרכנית באמצעות פלטפורמה טכנולוגית, שמאפשרת לכל עובד או דייר להזמין כל מוצר שהם צריכים ללא דמי משלוח ולקבל את המשלוח כבר באותו היום. בין לקוחותיו נמנים גורדי שחקים בניו יורק לצד חברות ענק כמו פלייטיקה, איירונסורס, אפספלייר וישראכרט. החברה מעסיקה מעל 800 עובדים וגייסה עד היום מעל 80 מיליון דולר מהקרנות המובילות בעולם.
בחברה 4 משרות פנויות בתפקידי Sales שונים.
ZoomInfo
חברת ,ZoomInfo מגייסת בימים אלו 10 עובדים לצוות ייעודי שהוקם לאחרונה של נציגי פיתוח מכירותSales) Development Representatives ) שהולכים להוביל את התרחבות החברה לשוק הבינלאומי ולתת מענה בשעות נוספות מלבד שעות ארה"ב. ZoomInfo, מספקת פלטפורמה לאיתור ושימור מידע עסקי עבור ארגונים. פלטפורמת החברה מאפשרת למחלקות השיווק והמכירות לאתר מידע עשיר אודות ארגונים ואנשי מפתח בארגונים אלה ובכך מקצרת זמני מחקר ושימור מידע ומאפשרת למקד קמפיינים שיווקיים וגם לאתר מועמדים מתאימים לגיוס. הטכנולוגיה, שמבוססת על בינה מלאכותית, מזהה מגמות בעולם העבודה כמו תפקידים חדשים בשוק ומעבר בין תפקידים. החברה מונה כ- 2600 עובדים במספר סניפים בארה״ב. מרכז הפיתוח של ZoomInfo נמצא ברעננה ומונה מעל ל- 380 עובדים.
Gloat
חברת גלואט, שפיתחה מערכת לניהול ופיתוח עובדים בחברות, מצרפת לשורותיה 4 מקצועני מכירות שיצטרפו לצוות גלובלי וחזק. בין המשרות: נציגי פיתוח מכירות, מנהלי מכירות מנוסים, ומנהל/ת אופרציות מכירה. כיום עומדים בפני ארגונים אתגרים רבים, ביניהם הצורך במציאת דרכים חדשות לניהול עבודה היברידית, היעדר מדיניות גיוון והכלה סדורה בכח האדם, ומתן הזדמנות שווה לכל עובד לחוות צמיחה פנים ארגונית - ללא אפליה. על אתגרים אלו עונה הפלטפורמה של גלואט.
Connecteam
חברת הסטארטאפ Connecteam פיתחה פלטפורמה לפיתוח אפליקציות פנים-ארגוניות לניהול עובדים והתקשורת עימם. Connecteam פונה לחברות שלעובדיהם אין גישה למייל ולמחשב ארגוני, ומאפשרת להן להקים בקלות אפליקציה פנים-ארגונית לניהול תקשורת ותפעול עובדים, ולעבור לדיגיטציה מלאה בכלל התהליכים המתרחשים בארגון.
בימים אלו החברה מתרחבת ומציעה כ-30 משרות שונות בתחום ה-sales.
Spectral
חברת הסייבר ספקטרל (Spectral) מתמקדת באיתור טעויות אבטחה בסביבת הפיתוח ומניעתן. החברה פיתחה פתרון סייבר המנטר ומגן מפני טעויות אבטחה בקבצי קוד ונכסים נוספים של הארגון.
בימים אלו החברה מגייסת עובדים לתפקיד Sales Executive. לאתר המשרות של החברה.
Lightrun
חברת Lightrun שפיתחה מוצר לשקיפות קוד ותיקון שגיאות קוד בשלב הפרודקשיין, מגייסת למשרדיה בתל אביב SDR בעל ניסיון מחברת SaaS, בעל אנגלית ברמת שפה אם.
על הנציג להיות בעל ניסיון בעסקאות מול חברות טכנולוגיה ויכולות מכירה מוכחות של מוצרים לחברות סטארטאפ והייטק מכל רחבי העולם. המשרה היא במשרדי החברה בלב תל אביב, נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית.
Panorays
חברת הסייבר Panorays, המפתחת פלטפורמה לאיתור וניהול חולשות אבטחה בשרשרת אספקה של ארגונים, מגייסת עובדים לתפקידי Sales. גיוס העובדים הוא תוצאה של המשך צמיחת החברה לאחר השלמת סבב גיוס הון. תקיפות שרשרת אספקה שמפניהן מגנה Panorays, הן תקיפות של חברות צד ג' או רכיבים חשופים הקשורים לארגון אותו רוצים לתקוף. הארגון שהוא המטרה הסופית של התוקף משורשר למטרה ממנה החלה הפרצה, אך הוא מקשה לחדור אליו ישירות ולכן התוקפים פונים לשרשרת האספקה שלו. תקיפות אלו נפוצות מאוד בתקופה האחרונה ויש צורך בהרחבת מערכי המכירות כדי לספק את הפתרונות לשוק. קישור לעמוד המשרות
Salt Security
חברת הסייבר Salt Security מגייסת לתפקיד Sales Engineer. החברה מובילה בתחום ה- API security, משמשים למתן גישה למערכות שונות. לדוגמה לקוח המעונין לבצע פעולות דרך אפליקציית הבנק שלו מקבל גישה מהטלפון הנייד למערכת הבנקאית דרך חיבורי API. למעשה כיום כ-83% מהיקף כל תעבורת האינטרנט עוברת דרך ממשקי API, לכן תוקפים הפנו את התמקדותם לממשקים אלו. בין לקוחות החברה ניתן למנות חברות מרשימת פורצ'ן 500, Equinix, Finastra, TripActions, Armis, DeinDeal, תאגידי קמעונאות מהגדולים בעולם ועוד. פריסת הפלטפורמה בארגונים מתבצעת תוך מספר דקות, באופן אוטומטי, ללא כל צורך בהתאמה אישית מצד הלקוח. החברה גייסה 131 מיליון דולר מאז הוקמה. לפרטים על המשרות
Optimove
חברת Optimove, המפתחת טכנולוגיות שיווק מתקדמות, מגייסת לתפקידי סיילס. אופטימוב מפתחת פלטפורמת SaaS, המאפשרת לאנשי שיווק להשתמש בכלים מבוססי בינה מלאכותית לייצור תובנות מנתוני לקוחותיהם. התובנות המופקות במערכת מהוות בסיס לפעולות וקמפיינים שיווקיים המותאמים אישית לכל לקוח. הכיום אופטימוב מעסיקה 280 עובדים, מרביתם ממוקמים בישראל. החברה עובדת עם יותר מ-500 מותגים בענפים מגוונים, ביניהם מסחר אלקטרוני, משחקים, קמעונאות, רשתות מזון מהיר, תקשורת, שירותים פיננסיים ואפליקציות. בין לקוחות החברה נמנים Dollar Shave Club, Pennsylvania Lottery, Staples, Sweaty Betty ו- Varsity Tutors. קישור לעמוד המשרות
Securenet
חברת Securenet הינה זרוע אבטחת המידע והסייבר של קבוצת Aman המספקת פתרונות למערכות גדולות ומפוזרות ומתמחה בתכנון והקמה של מערכות משולבות תוך התבססות על ניתוח כולל מקצועי ומקיף של מרכיבי הרשת והיישומים בארגון.
לחברה ניסיון רב בייעוץ, ניהול פרויקטים, יישום ותמיכה בעולמות אבטחת המידע והסייבר והינה שותפה עסקית מוסמכת של יצרניות מוצרי אבטחת מידע וסייבר מהמובילות בעולם.
מנהלי המכירות בחברה מובילים תהליכי מכירה מורכבים וארוכי טווח הכוללים ליווי אישי של הפרויקט של הלקוחות וצרכיהם, ועליהם להיות בעלי ניסיון של 4+ שנים, עם רקע בעולמות אבטחת מידע וסייבר.
Deel
בחברת deel, שלאחרונה הודיעה על גיוס על סך 425 מיליון דולר ובשווי 5.5 מיליארד דולר, ופיתחה מערכת לניהול כוח אדם ותשלומים לעובדים ברחבי העולם מגייסים בימים אלה עובדים חדשים ל30 משרות פתוחות בתחום הsales.
Fyber
חברת Fyber מספקת טכנולוגיה שעוזרת למפתחי אפליקציות ומפרסמים למקסם את ההכנסות שלהם מפרסום במובייל. Fyber נרכשה לאחרונה על ידי חברת דיגיטל טורביין האמריקאית, שנסחרת בנאסד״ק, בעסקה בשווי 600 מיליון דולר - מהלך שממצב את החברות כפלטפורמת הצמיחה הגדולה ביותר למפתחי אפליקציות.
החברה ממשיכה לגייס לתפקידים שונים בצוות הביזנס והמכירות. עוד פרטים כאן
Commit
חברת Commit היא חברת שירותי טכנולוגיה גלובלית, אשר מציעה פתרונות טכנולוגיים ושירותי פיתוח מקצה לקצה. החברה מתמחה בטכנולוגיות ויישומים מתקדמים עם מתודולוגיות ייעודיות בתחום התוכנה SaaS IoT, Data, Cloud, Cyber, ICT ועוד. החברה בעלת משרדים בניו יורק, ישראל ואירופה, הוקמה בשנת 2005 ע"י האחים עידן ואריק פיינגולד, ומונה מעל כ-600 עובדים רב תחומיים.
כחלק צמיחתה ומגיוס נרחב בתחומים שונים בחברה משרה פנויה לתפקיד cloud sales director
Deeb
׳דיב׳ (Deeb) הוא מיזם חדשני בתחום התעסוקה המבקש לפתור מצוקות נרחבות אשר התעצמו לאור משבר הקורונה. הם הופכים גיוס עובדים לנוח, גמיש ומתגמל יותר, כשהכל מתאים לדרישות הדור החדש של העובדים.
החברה מעוניינת להגדיל את המשפחה ומחפשת אנשי מכירות. לינק למשרות
Apiiro
חברת הסייבר הישראלית, Apiiro, פלטפורמת ה-Code Risk הראשונה מסוגה בתעשייה, המספקת תשתית לפיתוח מאובטח המאחד בין אנשי הפיתוח, האבטחה והרגולציה, מרחיבה את שורות החברה ומגייסת בימים אלה לתפקידי ה- Customer Success Engineer והמכירות.
בחברה עובדים כיום כ- 60 עובדים כאשר משרדי החברה נמצאים בתל אביב, ניו יורק ובוסטון.
ZOOMIN
הסטארט-אפ ZOOMIN, פיתח פלטפורמה מובילה לתזמור ידע. הפלטפורמה שפיתחה החברה שואבת מידע על מוצרים מכל המקורות הזמינים בארגון ומספקת תשובות מותאמות אישית לכל משתמש, בכל מקום שהוא זקוק לו, תוך חוויה אינטואיטיבית בשירות עצמי. חוויה זו מעמיקה את השימוש במוצרים, מונעת נטישה ותסכול ומפחיתה את הנטל על שירות הלקוחות. בחברה 10 משרות פנויות בתחום המכירות.
monday.com
חברת מאנדיי מפתחת מערכת הפעלה לעבודה שמשנה את האופן שבני אדם עובדים ביחד בצוות. לחברה מעל ל- 127,000 לקוחות ב 190 מדינות ויותר מ200 תעשיות שונות ומגוונות.
 במאנדיי מחפשים כיום אנשי ונשות מכירות למגוון תפקידים בצוות הייעוץ
WSC SPORTS
חברת הספורט-טק WSC SPORTS, אשר פיתח פלטפורמה חכמה מבוססת ענן ליצירת סרטוני וידאו קצרים בתחום הספורט באופן אוטומטי ובזמן אמת והפצתם לכל יעד דיגיטלי, פועל כבר מספר שנים עם למעלה מ-200 גופי ספורט ענקיים כמו NBA, בונדסליגה גרמנית, MLS, ESPN, פיבא ועוד. החברה ממוקמת בגבעתיים ולה 6 פתוחות בתחום המכירות:
חברת הפינטק נאייקס
חברת הפינטק נאייקס נמצאת בצמיחה חזקה ומגייסת עשרות עובדים, בהם גם אנשי מכירות לתפקידים מגוונים.
כחברה גלובלית, הפועלת בכ- 50 מדינות, לנאייקס מערך מכירות הכולל עשרה משרדים ברחבי העולם. מערך המכירות של נאייקס מתמקד בפתרונות תשלום למכונות ממכר אוטומטיות, במסופי תשלום וקופות חכמות המספקות פתרון כולל לבית העסק של ניהול מערך לוגיסטי ומלאי, ניהול עובדים, חנות דיגיטלית, מועדון לקוחות ופתרונות תשלום דיגיטליים מתקדמים. כמו כן, נאייקס EV Meter משווקת עמדות טעינה בשילוב אמצעי תשלום לרכבים חשמליים.
בין המשרות: inside sales representative המפתח הזדמנויות מכירה ומנהל מחזור מכירה מקצה לקצה בשווקים מחוץ לישראל, מנהל מכירות EV Meter Nayax ועוד
COGNATA
סטארטאפ האוטו-טק Cognata, ספקית עולמית בשוק המערכות והרכבים האוטונומיים של פלטפורמת סימולציה בקנה מידה גדול, מגייסת עם פתיחת מחלקה חדשה. החברה ממוקמת ברחובות ומציעה מספר משרות פתחות בתחום ה-Sales Manager
Ermetic
חברת הסייבר Ermetic שמספק פתרון SaaS להגנה על תשתיות הענן הציבורי, תוך דגש על תחום הזהויות וההרשאות בענן מגייסת לתפקיד Solution Architect. הטכנולוגיה של Ermetic משלבת ניתוח סיכונים מתוחכם, הדמיה אינטואיטיבית, ותיקון אוטומטי מבוסס תעדוף, על מנת לצמצם את משטח התקיפה בענן. החברה מעסיקה כ-100 עובדים ומשרדיה ממוקמים בתל אביב. למשרות
Riskified
חברת ריסקיפייד מאפשרת לעסקים לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בתחום הסחר האלקטרוני על ידי הפיכתו לבטוח, נגיש ומהיר. הפלטפורמה פורצת הגבולות של החברה מאפשרת לסוחרים מקוונים לבנות קשרי אמון ארוכי טווח עם הצרכנים שלהם.
החברה, המעסיקה מעל ל-700 עובדים בישראל ובמספר מדינות בעולם, מגייסת למספר רב של משרות במגוון מחלקות. בימים אלו, ריסקיפייד מגייסת למשרת Sales Enablement Manager ללווי והדרכה מקצועית לאנשי המכירות ומנהלי הלקוחות. המשרה כוללת ניהול תהליכי למידה גלובליים, העשרת הידע המקצועי של הצוותים וליווי פרטני לאנשי המכירות. נוסף על כך, פתוחות משרות מכירות נוספות ברחבי העולם, ביניהן: Enterprise Account Executive, Strategic Partnerships Manager, ו-Business Development Manager. לפרטים והגשת מועמדות
Sisense
חברת סייסנס (Sisense) פועלת מעבר לבינה העסקית המסורתית, בכך שהיא מספקת לארגונים את היכולת להטמיע נתונים בכל מקום, המוטמעים ביישומים ובתהליכי עבודה של לקוחות ועובדים כאחד.
החברה כוללת מעל ל-800 עובדים בשמונה משרדים ברחבי העולם, מניו יורק, דרך טוקיו, לונדון ועד מלבורן. החברה נמצאת בצמיחה מתמדת ומחפשת בימים אלו אנשי Sales למשרדי החברה בתל אביב, ביניהם: Account Development Representative ו-Sales Engineer .
אלעד
אלעד הינה חברת ה-Customer Engagement המובילה בישראל, המספקת פתרונות מקיפים לניהול חווית לקוח מגייסת מנהל מכירות בעל רקע בגיוס ומנהל מכירות לחטיבת מיקור חוץ. אלעד מציעה מעטפת כוללת של פתרונות כגון עיצוב חווית משתמש UX/UI, פיתוח ובניית אתרי מסחר מקוון, בניית אתרים ופורטלים ארגונים, פיתוח מערכות CRM מבוססות Microsoft Dynamics 365, פתרונות דיגיטל מתקדמים, פתרונות BI, פתרונות תשתית ואינטגרציה למערכות מידע ועוד. החברה מעסיקה 1000עובדים ב4מוקדים בישראל. לאתר החברה; קו"ח ל- CV@elad.co.il
סיילספורס
חברת סיילספורס, העוסקת בטכנולוגיית ענן ושירותי CRM, בעלת פורפוליו עצום של מוצרי SaaS שנועדו לעשות טרנספורמציה דיגיטלית ולחבר בין חברות ללקוחות שלהם. החברה מגייסת מספר משרות בתחום המכירות: מנהלי.ות מכירות ללקוחות אנטרפיייז, למגזר הייטק, לתחום התעשיות וכו׳
ובנוסף, סיילספורס מגייסת BDR's ומנהלי.ות מכירות ESMB לצוות הישראלי שיושב בדבלין.
לכתבה זו פורסמו 0 תגובות ב 0 דיונים
הוספת תגובה חדשה
אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של כלכליסט לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.