סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

שכר התחלתי: 25 אלף שקל בחודש - מה דרוש כדי להיות מנהל מוצר?

ניהול מוצר הוא תפקיד מרכזי בארגון שאין עבורו מסלול תעסוקתי קלאסי. יש כאלה שמגיעים מתפקידי פיתוח או בדיקות ויש כאלה שמגיעים מעיצוב מוצר או ניהול פרוייקטים והוא מהווה הזדמנות לקריירה בהייטק גם ללא 'טכנולוגים'. הדרך לתפקיד עוברת או בקורס מקצועי או בהכשרה בארגון תוך כדי עבודה

ניהול מוצר הוא תפקיד שניתן להגיע אליו מכמה מסלולים ואין עבורו מסלול אקדמי או מקצועי קלאסי, אחיד ומובנה. המשמעות היא שמדובר בתפקיד שאפשר להגיע אליו מרקעים תעסוקתיים שונים ולכן מהווה הזדמנות לעבודה בהייטק גם עבור אנשים שאינם בהכרח 'טכנולוגים'.
מנהלי המוצר מרכזים את הדרישות מבעלי העניין השונים - הלקוחות, צוותי הפיתוח ואנשי המכירות או שירות הלקוחות. "מנהלי המוצר אחראים לזהות את הבעיות שחוזרות על עצמן, לאפיין את הפתרון האפשרי לבעיות האלה בהתאם למשאבים ולמגבלות השונות, לתעדף בין הפתרונות השונים, לתכנן ה-roadmap כפועל יוצא מכך וללוות את צוותי העיצוב והפיתוח עד שחרור הפיצ׳ר או המוצר ללקוחות. לאחר מכן, המנהלים נדרשים לאסוף את פידבק על הפתרון כדי לשפר אותו בגרסאות הבאות, ולוודא שהוא אכן פותר את הבעיה של הלקוח", אומרת רתם לוריא, דירקטור ניהול מוצר ב-Axis Security.
2 צפייה בגלריה
רותם לוריא
רותם לוריא
רותם לוריא, דירקטור ניהול מוצר ב-Axis Security
(יחצ)
הביקוש למנהלי מוצר גדול היום בין היתר, מסבירה לוריא, מכיוון שבשנים האחרונות ראינו התפתחות משמעותית של כלי עבודה מסוגים שונים שמאפשרים לארגונים לעבוד במעגלים קצרים יותר. "כתוצאה מכך, גם המוצרים עצמם חייבים להיות אג'יליים, גמישים וזריזים יותר – צוותי המוצר נדרשים לעבוד באיטרציות קצרות יותר, להגיב במהירות ולהכניס שינויים קטנים בתדירות גבוהה. תהליך המוצר, משלב זיהוי הבעיה לאפיון המוצר, מציאת הפתרון וליווי הפיתוח, הפך לעמוס הרבה יותר מבעבר, והביקוש למוחות חזקים שיובילו את התהליך וייקחו עליו אחריות עלה בהתאם".
השכר למשרות ג'וניור למנהלי מוצר מתחיל ב-25 אלף שקל בחודש ואילו משרות שדורשות נסיון מתחילות ב-30 אלף שקל בחודש.
לתפקיד ניהול מוצר ניתן להגיע מכמה מסלולים, אומרת שני אגוז, מנהלת משאבי אנוש ב-Parametrix, יש את המסלול הטכני שאפשר להגיע מתפקידי פיתוח או בדיקות ויש מנהלי מוצר שמתמקדים יותר בצד העסקי שיכולים להגיע מעיצוב מוצר או מעבודה בתחום ניהול פרויקטים ועוד. אין מסלול הכשרה ספציפי או תואר ייעודי לתחום ניהול המוצר, יש קורסים טובים בשוק או ביצוע הכשרה פנימית תוך כדיי עבודה.
"ביומיום, העבודה היא ישירה מול גורמי הפיתוח, העיצוב וגם הצד העסקי בעבודה ובמחקר מול לקוחות ופרנטרים, מדובר בתפקיד ומחלקה מאוד מרכזית בחברה וקריטית להצלחת המוצר", היא אומרת.
לוריא, לדוגמא, היא בוגרת 8200 ובעלת תואר ראשון בסטטיסטיקה ופילוסופיה. היא התחילה את דרכה במשרת סטודנט במייקרוסופט, בה שימשה כמנהלת מוצר ב-Azure Security Center, והמשיכה למשרה מלאה בחברה שבמסגרתה הובילה את פתרונות האבטחה המתקדמים בתחום ה-Network Security.

2 צפייה בגלריה
עובדי חברת פינסטרה
עובדי חברת פינסטרה
עובדי חברת פינסטרה, לתפקיד ניהול מוצר אין מסלול קלאסי קבוע, אפשר להגיע מרקעים תעסוקתיים שונים
(יחצ)

"הנקודה העיקרית שהופכת מנהל מוצר לטוב בעיניי, היא הבקיאות שלו בעולם התוכן של המוצר. כך למשל, אצלנו נחפש מועמדים עם רקע חזק באבטחת ענן ובמוצרי SaaS. מנהל מוצר טוב הוא אדם קשוב, שיודע לזהות את הבעיות הבוערות בקרב הלקוחות, מתנסח ברהיטות ויודע להציג את העשייה שלו. אדם שיורד לפרטים ומסוגל לתעדף בין המשימות השונות, כדי לוודא שמשאבי החברה מוקדשים לפתרון הבעיות הדחופות ביותר. מנהל מוצר טוב הוא גם כמובן אדם עם יכולות בין אישיות גבוהות, שיאפשרו לו לזהות בעיות ולהניע את התהליכים בארגון", היא אומרת.
אלה החברות שמגייסות היום מנהלי מוצר:
פייסבוק ישראל
מרכז המחקר והפיתוח של פייסבוק בישראל מגייס לשורת משרות בתחום ניהול המוצר ומחפש מנהלי ומנהלות מוצר מנוסים, בעלי רקע יזמי או ניהולי בכיר.
מנהלי המוצר בפייסבוק ממלאים תפקיד מפתח בבניית מוצרי החברה המוצעים למאות מיליוני משתמשים ברחבי העולם. הם אמונים על זיהוי הזדמנויות משמעותיות, בניית החזון ואסטרטגיית המוצרים וקידום התוכניות לבניית המוצרים הללו. במסגרת תפקידם, הם מובילים צוות מגוון ומקצועי של שותפים ובהם מהנדסים, מעצבי מוצר, חוקרים ואנשי דאטה הפועלים יחד על מנת לבנות מוצרים וחוויות משתמש עם שימושיות מיטבית בפלטפורמות השונות של החברה.
פייסבוק מחפשת אחר מועמדות ומועמדים עם ניסיון רחב בהובלת צוותי מוצר תוכנה ואפליקציות, בעלי יכולת חשיבה מוצרית, אסטרטגית ואנליטית ורקע ביזמות טכנולוגית.
ראיונות הקבלה, תהליכי הקליטה וההכשרה של עובדים חדשים הותאמו לצורכי העבודה מרחוק ונערכים כעת בהתאם.
מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח
מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, אחד משלושת המרכזים האסטרטגיים של מיקרוסופט העולמית, מגייסת מנהלי מוצר לקבוצות המוצר השונות אשר מובילות את הפיתוח לחלק ניכר ממוצרי הליבה של מיקרוסופט העולמית, ואמונות על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. המשרות מיועדות עבור מנהלי מוצר עם רמות ניסיון שונות וכן לסטודנטים כמשרת התמחות . עשרות רבות של מנהלות ומנהלי מוצר במיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח הם חלק אינטגרלי מצוותי המוצר במיקרוסופט העולמית, ומנהלים מוצרים שמייצרים אימפקט על מאות מיליוני לקוחות בכל העולם.
Cybereason
חברת סייבריזן (Cybereason) הינה חברת סייבר הגנתית אשר מגנה על נקודות הקצה בארגונים ומטרתה לבצע זיהוי, מניעה ונטרול של תקיפות סייבר. החברה נוסדה בשנת 2012 ומונה כיום 850 עובדים ברחבי העולם עם משרדים בטוקיו, לונדון, בוסטון ומרכז פיתוח בתל אביב.
לחברה מעל ל-200 משרות פתוחות, רובן בתל אביב והיא מגייסת כיום מנהלי מוצר בנוסף למשרות פיתוח שונות ומגוונות.
הבנק הדיגיטלי הראשון
בבנק הדיגיטלי הראשון בונים בנק עצמאי מאפס – כזה שזז מהר, עם הטכנולוגיה הכי חדשנית, מבוססת חזון הבינה המלאכותית של פרופ' אמנון שעשוע. מנהלי המוצר עובדים בצמוד לאנשי הפיתוח, העיצוב והבדיקות בעבודת צוות שיש לה מטרה אחת – לבנות את הבנק הטוב בעולם.
בבנק מחפשים יוניקורנס שחולמים ומדמיינים הכי רחוק שאפשר, עם לפחות שלוש שנות ניסיון בתחום ניהול המוצר – ויתרון לבעלי ניסיון מעולמות הפינטק/בנקאות. מנהלי המוצר עובדים בסביבה גמישה ומשתנה ונדרשים להיות סופר יצירתיים, עם חוש לעיצוב ולפרטים, הבנה טכנית, יחסי אנוש מעולים ועבודת צוות. נדרש ניסיון בכתיבת 'סיפור לקוח', מסמכי prd ועבודה עם JIRA.
להגשת מועמדות: digibank.productmanager@applynow.io
Noname Security
הסטארטאפ הישראלי נוניים, המספק פתרון אבטחה לממשקי API של תאגידים, עובד עם שורת תאגידים אמריקאיים וצומח בקצב מסחרר, כשהמטרה היא הכפלת ההון האנושי עד לסוף 2021.
החברה מגייסת מנהלי מוצר מבריקים עם רקע טכני חזק וניסיון בסביבה שמשתנה באופן תדיר ומהיר. מועמדים מתאימים הם storytellers מוכשרים, שיודעים לשאול את השאלות הנכונות ולהבין לעומק את צרכי הלקוחות.
נוניים מחפשים מועמדים עם ניסיון של למעלה משנתיים בניהול מוצר מעולמות ה-Security, עם ניסיון בהובלה של תהליכים חוצי-ארגון, בניית אסטרטגיה ו-roadmap, וכן פיתוח של מוצר E2E משלב הייזום ועד לביצוע. תואר במדעי המחשב או במקצועות ההנדסה מהווה יתרון משמעותי.
Venn
Venn מפתחת פלטפורמה לבניית קהילות בשכונות מגורים שמתממשקת למערכות הניהול של מנהל/בעל הנכסים, לעסקים שכונתיים ולחללים משותפים ומאפשר לדיירים בשכונה לקבל ערך רב יותר ממגוריהם בשכונה. לאחר סבב גיוס מוצלח שהסתכם ב-100 מיליון דולר, Venn החלה בגיוס מנהלי מוצר מנוסים שהולכים להיות חלק מצוות הפיתוח בארץ. מנהלי המוצר ב-Venn מגשרים בין הצוותים האופרטיביים בשטח לבין צוותי הפיתוח ויחד איתם מבינים את צורכי הלקוחות ומציעים פתרונות מוצריים לשיפור הביצועים העסקיים של החברה.
Venn מחפשת מנהלי מוצר עם ניסיון של 5 שנים לפחות, בעלי ניסיון בניהול קהילות או אירוח. החברה מחפשת שחקני נשמה המאופיינים בחשיבה חדשנית, יצירתית ואסטרטגית, שנוטים להיות עצמאיים בעבודתם ובעלי מיומנויות תקשורת וביטוי רעיונות טובים. החברה מחפשים אנשים שיודעים לעבוד מרחוק עם צוותי הנדסה ומוצר.
PwC
פירמת PwC Israel מרחיבה את פעילות ה-Digital Lab שלה, ומחפשת מנהלים שיעסקו בפיתוח של פתרונות אוטומטיים. החברה מחפשת מועמדים עם הבנה עסקית ופיננסית שיוכלו לתרגם לכדי מוצר. המנהלים יעסקו ביצירת פתרונות דיגיטליים לעבודת הביקורת והייעוץ של הפירמה, איסוף תובנות מבסיסי נתונים של לקוחות, בניית ממשקים אוטומטיים ופיתוח כלים טכנולוגים שונים לליווי תהליכים פיננסיים, לצד צוות ה-Digital Lab שמורכב ממומחי דאטה ואוטומציה. מועמדים נדרשים להיכרות עם Alteryx, Python, Tableau, Power BI.
להגשת מועמדות: pwc.hr@il.pwc.com
Gong.io
חברת גונג (Gong.io) , ממשיכה לגדול ומרחיבה את צוות המוצר שלה ומחפשת שני מנהלי.ות מוצר נוספים.ות, שיצטרפו לצוות ניהול ועיצוב המוצר המונה כ- 35 עובדות ועובדים. 
חברת גונג, מפתחת פלטפורמה לבינה עסקית לאנשי מכירות ושירות על בסיס AI וניתוח שפה טבעית.
לאחרונה, גייסה החברה לפי השווי הגבוה ביותר לסטארט-אפ ישראלי: 7.2 מיליארד דולר.
תפקיד ניהול מוצר בגונג הינו אחריות מקצה לקצה על אזור במוצר, מלהבין את השוק, הלקוחות, הבעיות והאתגרים, לתרגם לפתרונות, לעבוד עם צוות פיתוח צמוד ועצמאי עד להשקת המוצרים לשוק. מכיוון שיש אחריות בלעדית על חלקים משמעותיים במוצר, החברה מגייסת מנהלות ומנהלי מוצר עם ניסיון מוכח בתעשיה, עם הבנה עסקית, הבנה טכנית והכי חשוב - הבנה בבני אדם. בדרך כלל דרוש נסיון ניהול מוצר של לפחות 5 שנים בחברות Saas B2B.
Capitolis
חברת הפינטק Capitolis שמפתחת פלטפורמה שמטרתה לאפשר לבנקים וגופי פיננסים גדולים לשתף פעולה ביניהם במטרה למקסם את היעילות הפיננסית של הפעילות שלהן בשוקי ההון מגייסת לתפקיד מנהל מוצר. החברה מעסיקה 125 עובדים בתל אביב, ניו-יורק ולונדון. לפרטים.
Incredibuild
בחברת Incredibuild שמפתחת טכנולוגיות האצה למפתחים מחפשים מנהל מוצר. מנהל מוצר באינקרדיבילד זוכה להשפיע ולשפר את תהליכי העבודה של צוותי הפיתוח.
מנהל מוצר באינקרדיבילד יצטרך לגלות יצירתיות, גמישות וסקרנות ללמידה מתמדת.
אופי הלקוחות והמוצר של החברה מחייבים את מנהלי המוצר להגיע מעולמות הB2B ולהיות בעלי רקע טכני על מנת להבין את עולמם של הלקוחות מצד אחד ולעבודה השוטפת מול צוותי הפיתוח מצד שני.
MyHeritage
חברת MyHeritage הישראלית, מפתחת ומציעה את השירות העולמי המוביל לחקר ולגילוי שורשים משפחתיים. החברה צברה מאגר מידע נרחב של 13 מיליארד רשומות היסטוריות, הכולל גם אוספים בלעדיים ממדינות רבות. התכונות הרבות של הפלטפורמה של MyHeritage כוללות גם כלים לצביעה ושיפור תמונות היסטוריות באמצעות טכנולוגיה מבוססת בינה מלאכותית. החברה, שמציעה מגוון של מוצרים ושירותים שמיועדים לסייע לאנשים ברחבי העולם לחקור, ללמוד ולגלות פרטים אודות ההיסטוריה המשפחתית האישית שלהם, נמצאת בהתרחבות משמעותית ומחפשת עשרות עובדים חדשים במחלקות שונות של החברה ביניהם גם מנהלי מוצר.
Fabric
Fabric מקימה עבור רשתות וקמעונאים בעולם מתקנים המבוססים על רובוטים ותוכנות לניהול מחסנים חכמים (micro-fulfillment centers). התוכנה הייחודית והחומרה אותם פיתחה Fabric מאפשרים לקמעונאים לשפר בצורה דרסטית את חווית השירות ללקוח הסופי, בין היתר להציע להם חווית שירות same-day, כל זאת תוך שיפור היעילות התפעולית והפחתת עלויות. בחברה מגייסים בימים אלה מנהלי מוצר.
IronSource
איירונסורס היא פלטפורמה טכנולוגית אשר נותנת מענה מקיף למפתחי אפליקציות ומאפשרת להם להפוך את האפליקציות שלהם לעסקים מצליחים ולחברות טלקום להעשיר את חווית הלקוח. מתחילת השנה גייסה החברה 10 אנשי פרודקט ומתוכננים עוד 5 גיוסים נוספים עד סוף השנה. מנהל מוצר באיירונסורס אמון על הובלת פעילות, או משפחה של פעילויות, בהיבטי בניית אסטרטגיה, אפיון פתרונות, הבאה לביצוע, ועוד. באיירונסורס כל מנהל מוצר נדרש להוביל את המוצר ב360 מעלות, מעבודה ישירה מול לקוחות ועד עבודה צמודה ויום יומית עם ארגון הפיתוח. מנהלי מוצר נדרש להיות בעל רקע טכני מסוים ובעת ובעונה אחת גם בעל יכולת ניהול והובלה, תפיסה מהירה ויכולת ביטוי מעולה.
Wix
Wix הינה פלטפורמה גלובלית מובילה לבניית אתרים ולניהול העסק אונליין, עם יותר מ-200 מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם.
החברה מחפשת מנהלי מוצר בכל רמות הוותק והניסיון, ממנהלי מוצר מתחילים ועד סמנכל״י מוצר.
ההעדפה היא לגייס אנשים שמגיעים ממגוון דיסציפלינות, הן עם רקע בניהול מוצר, והן עם רקע של הצטיינות בתחומים אחרים - כמו פיתוח, עיצוב, ומחקר - עם יתרון למועמדים עם רקע יזמי.
בתהליך הגיוס, החברה בוחנת את יכולות האיפיון המוצרי, פיצוח ההיגיון העסקי, הבנה וחקר של השוק ולא פחות חשוב - התשוקה למקצוע.
בין קבוצות המוצרים שאליהם מגייסים - לקבוצות המוצרים למסעדות - Wix Restaurants, לקבוצת Wix Bookings, ול-Wix Editor.
מייל להגשת מועמדות: jobs@wix.com
Syte
Syte (סייט), סטארט- אפ בצמיחה בתחום האי קומרס, פיתח טכנולוגיית חיפוש ויזואלי מבוססת AI שאומצה בידי כמה מותגים מובילים בעולם האופנה ועיצוב הבית, מגייס מנהל מוצר מנוסה שיצטרף לצוות מוכשר וייקח חלק בהגדרה ובבניית עתיד המוצרים שלהם.
מדובר בהזדמנות להיות חלק מצוות צומח וחדשני ולהשפיע על חוויית הקנייה של מיליוני צרכנים ברחבי העולם.
שליחת קו"ח: syte.product@applynow.io
yellowHEAD
חברת yellowHEAD חברה גלובלית בתחום השיווק הדיגיטלי צומחת ומגייסת אנשי מוצר למחלקה הטכנולוגית. החברה עובדת עם לקוחות בינלאומיים מובילים בתחומם ומנהלת תקציבי מדיה דיגיטלית גבוהים. החברה מפתחת טכנולוגיה חדשנית לניתוח קריאטייב באמצעות אלגוריתם ייחודי מבוסס בינה מלאכותית. המועמד.ת המתאים.ה נדרש לשנתיים ניסיון קודם בניהול מוצר, ניסיון מחברות אד-טק או פרסום יהוה יתרון משמעותי.
תואר אקדמי רלוונטי ואנגלית ברמה שוטפת. עבודה במודל היברידי . המשרדים נמצאים בגעש.
לינק להגשת קו"ח:
Yotpo
חברת הטכנולוגיה יוטפו מתמחה בפיתוח פלטפורמת מוצרים שיווקיים לעולם ה-eCommerce. יוטפו תומכת ועוזרת ללקוחותיה לעצב את ה Customer Journey של הלקוחות שלהם. יוטפו מחזיקה משרדים בניו יורק, לונדון, תל אביב, יוקנעם וסופיה ומעסיקה למעלה מ-500 עובדים.
ביוטפו מגייסים מנהלי ומנהלות מוצר מנוסים עם מעל 3 שנים ניסיון להוביל את ה-roadmap של מוצר החברה.
בתפקיד זה המועסקים יעבדו על אחד המוצרים המובילים של יוטפו, ויעזרו ללקוחות החברה ליצור חווית קניה אופטימלית בעולם האי קומרס. התפקיד דורש עבודת צוות עם מעצבי מוצר, מהנדסים וצוותים התומכים ב- customer facing
המשרה היא משרה מלאה בת״א.
Align Technology
חברת אליין הינה חברת מכשור רפואי בינלאומית אשר מייצרת, מפתחת ומשווקת את שיטת Invisalign , שיטת יישור השיניים המתקדמת ביותר בעולם, את iTero הסורק האינטראורלי, ואת תוכנת CAD / CAM של exocad – המאפשרת תהליכי עבודה אורתודונטיים ומשקמים יעילים יותר.
החברה מגייסת בימים אלה מנהל מוצר בכיר שיצטרף לצוות בישראל האחראי על קו המוצרים של iTero על מנת להוביל את הדרך של המוצר ליישום אפליקציות תוכנ, הiTero והטמעת כלים. תפקיד זה משלב עבודה עם בעלי תפקידים מתחומים שונים בארגון, ביניהם: פיתוח עסקי, מוצר, תוכנה, הנדסה ועוד במטרה משותפת לזהות, לנתח הזדמנויות ולהגדיר את המוצרים.
Fireblocks
מחלקת המוצר בחברת הפינטק Fireblocks מגייסת לשורותיה שלושה אנשי ונשות מוצר מובילים, כאשר בהמשך השנה צפויים גיוסים נוספים.
דרישות התפקיד כוללות ניסיון של שנה לפחות בניהול מוצר,ראייה מוצרית מובהקת, ניסיון באיפיון מוצרים ובעבודת ממשקים מורכבת. לצד הניסיון המקצועי, החברה שמה דגש רב על האישיות והחוזקות של העובדים והעובדות, ובהתאמה מעניקה להם משקל סגולי רב למול דרישות התפקיד המקצועיות.
קורות חיים בלינק הבא:
קומבוקס
חברת קומבוקס (Commbox) מגייסת מנהל מוצר בכיר בעל ניסיון בעבודה בחברות טכנולוגיה או בעולמות ה-SAAS. דרישות התפקיד הן 3 שנות ניסיון כמנהל מוצר מחברות טכנולוגיות בתחום ה-B2B, ניסיון באפיון ועיצוב חוויית משתמש, לצד רקע טכני משמעותי עם הבנה בפיתוח תוכנה ובטכנולוגיות ווב.
למנהלי מוצר בחברה יש את האתגר וההזדמנות להתנסות בניהול ופיתוח מוצר חדשני - מערכת תקשורת לקוחות רב-ערוצית לה נוספות יכולות ותכונות חדשות כל העת. מנהלי המוצר בקומבוקס יובילו את העתיד בתחום מערכות תקשורת לקוחות בשוק הישראלי והגלובלי.
monday.com
חברת מאנדיי מפתחת מערכת הפעלה לעבודה שמשנה את האופן שבני אדם עובדים ביחד בצוות. לחברה מעל ל- 127,000 לקוחות ב190 מדינות ויותר מ200 תעשיות שונות ומגוונות.
במאנדיי מחפשים נשות ואנשי פרודקט שיודעים להסתכל על השוק ולמצוא הזדמנויות ובאותה נשימה לצלול לרמת הפיקסל והקופי בכפתור. אלו שעשו כבר דברים גדולים, אבל עדיין רוצים ללמוד ולהתפתח.
GM
הרכבים העתידיים של GM יהיו חשמליים ואוטונומיים – זו עובדה מוגמרת. מרכז הפיתוח של ג'נרל מוטורס בישראל פועל לשם כך ויותר מ-500 חוקרות, חוקרים מפתחות ומפתחים, עובדות ועובדים בסביבת עבודה מרתקת במרכז הפיתוח הממוקם בהרצליה פיתוח ומדי יום, מקרבים את האנושות צעד נוסף לעתיד ירוק יותר ללא פליטות רעלים, למען כדור הארץ.
צוותי מנהלי המוצר מתרחב ו-GM מחפשים
מנהל.ת המוצר, בעל/ת אחריות מקצה לקצה על ניתוח הדרישות, בניית הגדרות ואפיון חווית המשתמש, השירותים השונים והמערכת. זהו תפקיד מאתגר ומספק במיוחד עם מידת השפעה גדולה.
לייבפרסון
לייבפרסון היא החברה מובילה בעולם בפיתוח פלטפורמות דיגיטליות לחיבור בין מותגים ולקוחות. הטכנולוגיה של לייבפרסון מאפשרת ללקוחות לתקשר עם מותגים במגוון ערוצים דיגיטליים, בעיקר באמצעות הודעות טקסט כמו בוואטסאפ או בפייסבוק מסנג'ר וכן החברה מפתחת בוטים עם בינה מלאכותית המאפשרים למותגים להחליף את שירות הלקוחות הטלפוני.
החברה מגייסת עשרות עובדים ומנהלים בתפקידי פיתוח שונים כמו למשל, בתחום הביג דאטה, בתחום הענן, המוצר ועוד, וכן עובדת עם פרקטיקות מתקדמות של Big Data, AI ו-Machine Learning, כדי לייצר חדשנות בעולמות שירות הלקוחות הדיגיטליים.
Parametrix
חברת האינשורטק Parametrix מגייסת תפקיד בכיר בתחום מוצר, Head of Product, בעל ניסיון בעבודה בחברות טכנולוגיה או עולמות SAAS. דרישות התפקיד הן ניסיון של 3 שנים ומעלה בתפקיד הובלת מחלקת מוצר וניסיון של 7 שנים בתפקידי ניהול מוצר.
Cynet
חברת אבטחת הסייבר סיינט (Cynet) מרחיבה את צוות המוצר ומגייסת עתה עוד שלושה מנהלי מוצר נוספים שיצטרפו למחלקת המוצר המונה שישה עובדים ועובדות.
סיינט מתמחה בפיתוח פלטפורמה אוטונומית להגנה מפני מתקפות סייבר (XDR), הכולל רבדים טכניים עמוקים. על כן הדרישות ממנהלי המוצר כוללות רקע טכני בפיתוח תוכנה, הנדסת מערכת או תמיכה וכן ניסיון מוכח בעולם הסייבר. החברה מחפשת גם Product Owner ומוכנה לגייס לתפקיד ראשי צוותים או מהנדסים מנוסים ללא ניסיון כמנהלי מוצר.
Ramon.Space
חברת Ramon.Space, המפתחת מערכות מחשוב לחלל, ומובילה את תחום ה- New Space, לחלל מגייסת אנשי מוצר מתחום הסיסטם וה-Space Tech.
החברה נמצאת בצמיחה ומחפשת אנשי מוצר מעולים עם רקע טכנולוגי חזק בעלי לפחות 3 שנות נסיון באיפיון, ניהול מוצרים אינטרדיסיפלינרים ונסיון מוכח בעבודת ממשקים מורכבת, מערכות תקשורת והבנה מעמיקה בצרכי הלקוחות, להצטרף לצוות המומחים הגלובלי של החברה.
משרדי החברה ממוקמים בהוד השרון, יוקנעם ובפאלו אלטו, והעבודה היא היברידית וגמישה.
Upstream Security
חברת הסטארט-אפ הישראלית Upstream Security, פיתחה פלטפורמת ענן המשמשת לאבטחת סייבר ולניתוח נתונים עבור תחבורה חכמה, כלי רכב מקושרים, מכוניות אוטונומיות ומוצרי ביטוח מגייסת מנהל מוצר בכיר עם לפחות 3-4 שנות ניסיון בניהול מוצר, עם רקע בעולם הסייבר סקיוריטי.
אפסטרים סקיוריטי מעסיקה למעלה מ-70 עובדים בהרצליה פיתוח בדטרויט, בוסטון, לונדון, מינכן וטוקיו ונמצאת בתנופה וצמיחה המאפשרת לעובדים הרבה אתגרים מקצועיים, הזדמנויות פיתוח ולמידה. כרגע פתוחה משרת ניהול מוצר אחת בחברה.
Earnix
חברת הפינטק Earnix, שהצטרפה לפני מספר חודשים לרשימה המפוארת של היוניקורנים הישראלים, ממשיכה בתנופת הגיוסים כמעט בכל הצוותים והמחלקות בחברה ולאחר שכבר צירפה לשורותיה מנהלי ומנהלות מוצר בשנה האחרונה, מחפשת בימים אלה עוד מנהל או מנהלת מוצר שיצטרפו לצוות.
דרישות התפקיד: ניסיון של לפחות 4 שנות ניסיון בניהול מוצר מחברות SAAS, B2B עם מוצרים מבוססי Web. ניסיון מחברות פינטק יכול בהחלט להוות יתרון.
Earnix ממוקמת במתחם הבורסה, מרחק הליכה מתחנת הרכבת וממשיכה לבקשת העובדים בעבודה היברידית המשלבת בין עבודה מהבית למשרד.
Siemplify
סימפלפיי (Siemplify) הינה פלטפורמה חדשנית מובילה לניהול מערך האבטחה של ארגונים (SOAR). החברה מספקת פלטפורמת אבטחה הוליסטית המאפשרת לאנליסטים לעבוד בצורה חכמה יותר ולהגיב מהר יותר בזמן אמת. החברה מגייסת מנהל מוצר טכני, עם ניסיון מוכח כמנהל מוצר בחברות מוצר B2B, SAAS. רקע מחברות סייבר סקיוריטי או IT יכול להוות יתרון משמעותי. בנוסף החברה מגייסת גם ראש צוות ניהול מוצר ומעצב מוצר.
Finastra
חטיבת התשלומים של חברת פינסטרה צומחת במהירות ומרחיבה את קבוצת ניהול המוצר.
פינסטרה היא חברה גלובלית המונה אלפי עובדים, ומשרדיה הראשיים נמצאים בלונדון. החברה מפתחת מערכות בתחומי התשלומים, ההלוואות, חדרי העסקאות, הנזילות, הבנקאות הקמעונאית ועוד.
הסניף הישראלי של פינסטרה ממוקם בכפר סבא ומונה 350 עובדים, ופעילות התשלומים העולמית של החברה מנוהלת ממנו.
דרישות התפקיד: מנהל מוצר בעל רקע טכנולוגי שיוביל את התשתית הטכנולוגית של מוצר התשלומים של פינסטרה, תוך התמקדות בעולמות של SaaS, Cloud ומיקרו-שירותים. בנוסף מגייסת החברה Product Owners, עדיפות לבעלי רקע בעולם הפיננסי בכלל ובעולם התשלומים בפרט.
SQream
בחברת SQream מתל אביב, המספקת פלטפורמת ניתוח מאסיב דאטה מגייסים 2 מנהלי מוצר לתפקידים של INBOUND ו-OUTBOUND.
דרישות התפקיד הן - רקע בתפקידי פיתוח, ניסיון בניהול מוצרים טכנולוגיים תשתיתיים, הכרות מעמיקה עם עולם הביג דאטה, אתגריו, והפתרונות המוצעים כיום בשוק, בדגש על סביבות ענן. החברה נמצאת בצמיחה משמעותית והתפקיד הינו אסטרטגי בארגון ויעסוק בהרחבת המוצר של החברה לעולמות הענן.
מוזמנים להגיש קורות חיים ב:
Lightrun
הסטאטראפ Lightrun, מגייס אנשי ונשות מוצר למחלקת המוצר הקיימת בחברה. לייטראן מייצרת כלי תחקור בעיות (באגים) למפתחים, ועל כן הבנה טכנית עמוקה הינה קריטית לפיתוח המוצר. דרישות התפקיד: צוות אנשי ונשות המוצר בלייטראן מורכב ממפתחים לשעבר שעשו את המעבר לניהול מוצר כדי להגיע למלוא האתגר המקצועי ולמימוש הפוטנציאל שלהם. כדי להיות מנהלי מוצר בלייטראן נדרש ניסיון קודם כמתכנתים, הבנה עמוקה של עולם הפיתוח ושל כלי הפיתוח הנמצאים כיום בשוק. תנאים מצוינים למתקבלים, אתגר ופיתוח אישי מקצועי מובטח והרבה הנאה מהדרך. להגשת קורות חיים:
NanoLock security
NanoLock security מתמחה באבטחת רכיבי קצה מחוברים בתשתיות קריטיות, כגון מוני חשמל, מים וגז, מערכות IIoT ובקרים תעשייתיים.
החברה מגייסת מנהל מוצר שיעבוד עם קבוצה טכנולוגית מנוסה, עם מומחי סייבר מובילים בתחום אבטחת תשתיות לאומיות, ומול לקוחות ושותפים גדולים ברחבי העולם - חברות חשמל מים וגז,מפעלים תעשייתיים, חברות טלקום וכו.
NanoLock Security מציעה תפקיד אתגרי בתחום מתפתח וצומח באופן מהיר ואגרסיבי, שמציב אתגרים בלתי פוסקים לתשתיות לאומיות ותעשייתיות.
קורות חיים נא לשלוח ל-jobs@nanolocksecurity.com
Fundbox
חברת פאנדבוקס (Fundbox), סטארטאפ ישראלי הפועל בתחום קווי אשראי והערכות סיכונים לעסקים קטנים ובינוניים (SMB's), מגייסת שלושה מנהלי ומעצבי מוצר למרכז המו״פ שלה בתל אביב, כדי לתמוך בפיתוח מוצרים קיימים כמו גם מוצרים חדשים. החברה, ששוויה נאמד ביותר ממיליארד דולר ושיתפה פעולה באופן אינטנסיבי ושוטף בהוצאת תכנית הממשל האמריקאי להתמודדות עם משבר הקורונה ה-PPP לפועל, משרתת עשרות אלפי לקוחות בארה״ב, כך שעבודת המוצר בחברה פוגשת בסוף מאות אלפי עיניים ומשתמשים.
סולוטו
ניהול מוצר בסולוטו הוא הזדמנות ייחודית לעבוד על מוצר B2C. סולוטו מפתחת מוצר בו משתמשים מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם, כשסוג המשתמשים הם צרכני קצה כמו כל אחד מאיתנו, אתגר ניהול מוצר מרתק ושונה מבניית מוצרים לחברות או משתמשים פנימיים (B2B קלאסי).
בראש מרכז המחקר והפיתוח 'סולוטו' עומדת מירב אורן המשמשת כ-VP Product של החברה הגלובלית אשוריון, ועל כן הסייט התל אביבי נמצא בליבת המוצר.
סולוטו נוסדה ב-2008 כסטארט-אפ ישראלי בתל אביב, עם החזון לסייע לאנשים ליהנות מכל יתרונות הטכנולוגיה שסביבם. ב-2013 נמכרה החברה ל- Insurtech tech care האמריקאית אשוריון, חברה המספקת ביטוח ושירות לניידים חכמים, טאבלטים, מוצרי חשמל, כלים, משדרים לווייניים ועוד. בחברה מועסקים כ-22,000 עובדים ברחבי העולם. משרדי החברה ממוקמים בשדרות רוטשילד בתל אביב.
לצפייה במשרות הפתוחות:
Fiverr
בחברת Fiverr יש 7 משרות פנויות עבור משרת מנהל מוצר בכיר – Senior Product Manager
פייבר היא זירת מסחר גלובלית המחברת בין עסקים בכל הגדלים לבין פרילנסרים מוכשרים ביותר מ- 160 מדינות המציעים שירותים דיגיטליים ביותר מ-500 קטגוריות ביניהם עיצוב גרפי, שיווק דיגיטלי, תכנות, וידאו, אנימציה ועוד.
צוות המוצר של Fiverr מניע את הצמיחה המהירה של החברה באמצעות חדשנות מוצרים ומסירת מוצרים בקצב גבוה. כמנהל מוצר בחברה העוסקת בצרכנות ומסחר אלקטרוני בעל התפקיד משפיע רבות על מוצרים המשמשים מיליוני אנשים.
מייל להגשת מועמדות: fiverr.CC.30B@applynow.io
Natural Intelligence
נטורל אינטליג'נס עוזרת לעשרות מיליוני צרכנים ברחבי העולם לקבל החלטות באופן מושכל ובקלות בעזרת ניתוח כמויות מידע עצומות וטכנולוגיה מתקדמת.
ב Natural Intelligence יש מספר קבוצות מוצר, אליהן מגייסים 4 מנהלי מוצר בתחומי ה-Data Platforms, Consumer Products ו-Product Optimization .
אנו מחפשים מנהלי מוצר מנוסים, בעלי יכולת בין אישית גבוהה, מוכווני דאטא, שיוכלו להוביל ולממש את החזון המוצרי של החברה באמצעות לימוד, עיבוד ואופטימיזציה מתמדת של ביצועי המוצרים שלנו. התפקיד כולל עבודה אינטנסיבית על דאטא ממגוון מקורות, למידת התנהגות והיכרות עם מיליוני היוזרים והשותפים שלנו, השוק והאסטרטגיה של החברה.
ZOOMIN
הסטארט-אפ ZOOMIN אשר יושב בתל אביב ומפתח פלטפורמה לתזמור ידע מוצרי וטכני לחברות ותאגידים כמו מקאפי, סוני פלייסטיישן ומאסטר קארד מגייס לחברה 4 משרות פנויות בניהול מוצר:
Senior product manager
senior technical product manager
Diagnostic Robotics
בחברת דיאגנוסטיק רובוטיקס שפיתחה מערכות בינה מלאכותית במטרה לשנות את עולם הבריאות ולהפוך את שירותי הבריאות לטובים יותר.
מגייסים בימים אלה ארבעה מנהלי מוצר, ביניהם גם משרת דירקטור למועמדים בכירים עם ניסיון ניהולי.
משרדי החברה נמצאים בבניין ToHa במרכז תל אביב.
סלופארק
אפליקציית תשלום חניה מהנייד בכחול לבן וחניונים בכל הארץ המעניקה את שירותיה למאות אלפי משתמשים בישראל ובעולם. האפליקציה בעלת חווית המשתמש הטובה, מתאימה אוטומטית את החניה לבעל תו תושב, מציגה את היסטוריית החניה לצורכי בקרה, יוצרת פרופיל אישי עם תמונה לכל רכב - פיתוח אשר מגן מפני דוחות חניה למי שמחזיק במספר רכבים, מחפשת חניון לפי אזור טרם ההגעה ליעד, מנווטת לחניון ומציעה תשלום אוטומטי בחניונים ללא צורך במעבר בעמדת תשלום. בסלופארק 55 עובדים והם מתכננים לגדול עד סוף השנה ב-45 עובדים נוספים. בחברה כרגע מספר תקנים פנויים למנהלי מוצר שמחכים לאיוש.
Zerto
החברה עוסקת בניהול התאוששות מאסונות בענן. התוכנה אותה פיתחה החברה מציעה לארגונים וחברות גדולות את האפשרות לנדוד בקלות בין שירותי אחסון ענן , תוך גיבוי כלל האפליקציות הארגוניות והמידע האגור בהן. זרטו מובילה בתחום ניהול והגנה על נתוני ענן מפני תוכנות כופר, מתקפות סייבר והשבתות לא מתוכננות אחרות, הוקמה בשנת 2009 בידי האחים זיו ועודד קדם, המשמשים כמנכ"ל וסמנכ"ל טכנולוגיות בהתאמה. יש לה מטה משותף בהרצליה ובבוסטון, והיא מעסיקה כ-500 עובדים המספקים שירות ליותר מ-9,000 לקוחות.
לחברה מספר משרות פנויות בארץ ובחו"ל, והיא מזמינה עובדים נוספים להצטרף לשורותיה.
פריון נטוורק
בחברת ההיי טק הבינלאומית פריון נטוורק, המספקת שירותי פרסום דיגיטלי למותגים ולאתרי תוכן, מגייסים לחטיבת קודפיול שמובילה את פלטפורמת החיפוש (search monitization) ג׳וניור פרודקט מנג'ר להובלת מוצרי ה-B2C וה- B2B בחברה. פריון תבחן גם מועמדים ללא ניסיון בניהול מוצר, המגיעים מתפקידי business analyst ושואפים להתקדם לתחום ניהול המוצר. זאת הזדמנות למועמדים מבריקים עם הבנה עסקית עמוקה, להשתלבות והתפתחות בחברה.
Logz.io
Logz.io מאפשרת למתכנתים להתמקד בפיתוח ושיפור התוכנה שלהם על ידי שירות ענן אשר מזהה ומתריע על תקלות נוכחיות ועתידיות במערכות שלהם, ללא שיצטרכו להשקיע שבועות וחודשים בבניה של מערכות כאלה בעצמם. הפלטפורמה של Logz.io המבוססת ענן, כוללת את כל הפונקציונליות והכלים הנדרשים לניטור מערכות ומציאת הגורמים לתקלות.
החברה מגייסת בין היתר, מנהל מוצר בכיר. ניתן לראות את המשרות באתר החברה
Payoneer
ענקית הפינטק פייוניר שלאחרונה הנפיקה בנאסד״ק בשווי של 3.3 מילארד דולר, פיתחה פלטפורמה המאפשרת העברת תשלומים באופן בטוח בין מדינות, מימון עסקאות ללקוחות קיימים ובחודשים האחרונים פועלת לכניסתה לעולם סליקת האשראי לעסקים. החברה מגייסת מנהלי מוצר ל- 14 משרות בחברה.
לשליחת קו״ח ניתן לפנות לאתר החברה
AppsFlyer
אפספלייר שמעסיקה מעל 1,100 עובדים - מתוכם 700 בישראל, מגייסת לשלוש משרות ניהול מוצר. החברה פיתחה יכולות ניתוח ומדידת קמפיינים דיגיטליים, המאפשרת לאנשי השיווק להגדיל את היקף העסקים שלהם, ולהשתמש ביכולות מדידה וחיזוי מתקדמות. לחברה מעל ל- 12,000 לקוחות ומשתפת פעולה עם למעלה מ-8,000 שותפים טכנולוגיים לכן יש חשיבות רבה להובלת מחלקת המוצר. בחברה אומרים שמנהלי המוצר צריכים להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק, לשנות עדיפויות ולהיות קשובים ללקוחות. החברה מבוססת על דאטה ומכאן שלכל מנהלת מוצר יש Data Analyst לתמיכה בכלל ההחלטות שכולן מבוססות על מידע אמיתי וניתוח מפורט.
אנשי המוצר מובילים Sqaud, שבכל Squad מוצרי יש אנשי פיתוח, עיצוב, בדיקות ואנליזה כאשר כולם עובדים יחד כדי לעמוד בצרכים העסקיים וכדי לזוז מהר ולגדול בצורה אוטונומית עם השוק.
WSC SPORTS
הסטארט-אפ WSC SPORTS, אשר פיתח פלטפורמה חכמה מבוססת ענן ליצירת סרטוני וידאו קצרים בתחום הספורט באופן אוטומטי ובזמן אמת והפצתם לכל יעד דיגיטלי, פועל כבר מספר שנים עם למעלה מ-190 גופי ספורט ענקיים כמו NBA, בונדסליגה גרמנית, MLS, ESPN, פיבא ועוד. החברה ממוקמת בגבעתיים ולה 3 משרות פתוחות של: Product Content Specialist,Product Manager, Product Lead
BreezoMeter
חברת Breezometer מגייסת למגוון תפקידים בניהול מוצר. החברה מגייסת VP Product (חבר הנהלה), B2C Product Director ו- Product Managers לקווי המוצרים בעולמות ה- B2B וה- B2C.
דרישות התפקיד למשרת ה- VP Prodcut - ניסיון הובלתי דומה בעולמות ה- B2B או ה- B2C, רקע ביצירת אסטרטגיה ותכניות לטווח הקצר- הבינוני והארוך של מוצרים שצמחו משמעותית והעמיקו את הערך הייחודי בקרב לקוחות המוצר ויכולות מנהיגות מוכחות לניהול וצמיחת צוותי ניהול מוצרי ה-B2B וה- B2C. למשרת ה- B2C Product Director- ניסיון הובלתי משמעותי במוצרי B2C צומחים, מעורבות באסטרטגיית המוצר, תכנון והובלת צוות של מנהלי מוצר ומעצבי מוצר UX/UI ומנהלי מוצר איכותיים עם ניסיון בתחום ב-B2B או ב-B2C שמעוניינים להמשיך לצמוח בתחום.
IntSights
חברת מודיעין הסייבר מתל אביב, IntSights, מגייסת מנהלי מוצר . מנהל המוצר בחברה אחראי על כל היבטי המוצר מקצה לקצה של מערכת המודיעין של החברה - Threat Command. במסגרת התפקיד, הוא או היא יקחו אחריות גם על הפיתוח, איכות, מכירות ושיווק של המוצר. שבוע טיפוסי בתפקיד מורכב מפגישות עם לקוחות, שיחות אסטרטגיות על כיוונים חדשים, מאנליזה של השוק ועד פיתוח של פיצ'רים חדשים. מנהל/ת החלומות שלנו יהיו בעלי ידע טכנולוגי, מודיעיני, ובאנליזה של כמויות מידע עצומות נוסף על רקע עיסקי. לינק למשרות
Melio
חברת הפינטק Melio, המפתחת פלטפורמת תשלומי B2B לעסקים קטנים בארה"ב, ממשיכה לצמוח במהירות. לאחר שהגיעה מ-35 עובדים בתחילת 2020 ל- 350 עובדים כיום, ומגייסת 300 עובדים נוספים. בתחום הפרודקט החברה מגייסת 5 מנהלי מוצר וישמחו לצרף לשורותיהם אנשים יש לך הבנה חזקה של כל ההיבטים של מחזור חיי פיתוח המוצר.
לא חובה תואר ראשון במדעי המחשב, הנדסה או תחום טכני קשור הוא יתרון גדול; תואר שני במנהל עסקים הוא יתרון
Salt Security
חברת הסייבר Salt Security, מחברות הסייבר המובילות בעולם בהגנה על ממשקי API, מגייסים 3 מנהלי מוצר למשרדים במגדלי אלון בתל אביב. לאחת המשרות יש דרישה של התמחות בתחום המוצר בענף הסייבר. לשתי המשרות הנוספות דרוש ניסיון של 4 שנים כפרודקט מנג'ר גם בענפים אחרים, אבל דרוש ניסיון בעבודה עם צוותי פיתוח. החברה נמצאת בשלב צמיחה מואץ לאחר שביצעה 3 גיוסי הון בפחות משנה אחת בהיקף של 131 מיליון דולר.
Innovid
אינוביד מפתחת פלטפורמה ליצירה, הגשה ומדידה של קמפיינים פרסומיים דיגיטליים, בתחום הטלוויזיה המשודרת על גבי תשתית האינטרנט. החברה מגייסת למשרדיה במתחם הבורסה ברמת גן 3 מנהלי מוצר עם ניסיון של כ-4 שנים והכרות משמעותית עם עולמות האדטק. מנהלי המוצר בחברה הם ה"מנכלים" של היחידה העסקית שלהם, שותפים בגיבוש אסטרטגיה וקבלת החלטות משמעותיות לגבי המשך הדרך של המוצר ושל החברה.
Percepto
חברת פרספטו, המפתחת פלטפורמה שמאפשרת לרובוטים אוטונומיים קרקעיים ומעופפים להשתלב ככח עבודה באתרי תעשיה, מגייסת 2 מנהלי מוצר למשרדי החברה במודיעין.ה תפקיד בחברה משלב בין שני תחומים: חומרה – רובוטיקה ורחפנים, ותוכנה – בינה מלאכותית וראיית מכונה.
Optimove
מנהלי המוצר באופטימוב מוסמכים לפתור בעיות עסקיות קשות, בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבי UX / UI ומהנדסים, והם נהנים מאוטונומיה גבוהה. הם מתרגלים גילוי מוצרים רציף אמיתי, מתקשרים ישירות ותכופות עם לקוחותינו ומשתמשים לטובת ראיונות, מבחני שימושיות וכו. פורטפוליו מוצרי החברה רחב ומצריך ניתוחים מתוחכמים של למידת מכונה, ממשקי API ואינטגרציות, UX ו- UI מתקדמים ליצירת תוכן, ניהול קמפיינים ועוד. יש בחברה 2 משרות פתוחות, ממועמדים נדרש 2-3 שנות ניסיון בפרודקט עם עדיפות לניסיון במוצרי מרקטינג.
דאבל-וריפיי
חברת הביג דאטה והאנליטיקס לתעשיית הפרסום הדיגיטלי דאבל-וריפיי מחפשת לאייש משרות של Senior Product Manager ו-Senior Technical Product Manager למרכז הפיתוח שלה בתל אביב. החברה משתמשת בכלי Machine Learning ואונטולוגיה (מדעי המידע) כדי לנטר אפקטיביות של מודעות באינטרנט, לוודא שהן משרתות את צורכי המפרסמים ולהגן עליהם ועל הגולשים מפני הונאות.
התפקידים דורשים לפחות ארבע שנות ניסיון בניהול מוצר, ידע מעשי ב-SQL ובכלי ניתוח מידע, כישורים אנליטיים וחשיבה ביקורתית, יכולות ארגון ותשומת לב לפרטים.
Orca Security
חברת הסייבר אורקה סקיוריטי, שהוקמה לפני שנתיים וחצי וגייסה כחצי מיליארד דולר, מגייסת למשרדיה בתל אביב VP Product ועוד 2 מנהלי מוצר. לחברה חשוב שלמועמדים יהיה רקע ב- Security (לפחות למשרת ה- VP) ויכולות Inbound טובות בעבודה מול הפיתוח. מאחר והחברה עובדת בווליום גבוה מול ארגוני ענק בעולם התפקיד מיועד לעובדים עם ניסיון.
Trigo
חברת טריגו, המפתחת מערכת שמאפשרת להסב חנויות רגילות לחנויות אוטונומיות ברוח "אמזון גו", מגייסת 4 מנהלי מוצר עם דרישה ל-4 שנות ניסיון. במקרים של ניסיון בעולמות התוכן של טריגו גם שנתיים ניסיון יתאפשרו להגיש מועמדות למשרה. בימים אלו הטכנולוגיה של החברה פועלת בסניפים של ענקיות הקמעונאות בעולם, Rewe הגרמנית ו- Tesco הבריטית, החברה משלבת את מוצריה אצל ארגונים נוספים מבין ענקיות הקמעונאות הגלובליות ומפתחת מוצרים חדשים נוספים לשיבוש תחום הקמעונאות.
Elementor
בחברת אלמנטור, המפתחת כלי עבודה ליוצרי אינטרנט העוסקים בבניית אתרים ושיווק דרכם, מחפשים למשרדי החברה במתחם הבורסה ברמת גן 4 מנהלי מוצר. יש משרות שתנאי הסף שלהן הן מינימום שנת ניסיון בניהול מוצר בחברות WEB, ויש משרות שהניסיון שלהם הוא ידע טכני קודם בפיתוח/ DEVOPS.
RedisLabs
רדיס לאבס, מובילה עולמית בתחום בסיסי נתונים לאפליקציות מודרניות, מחפשת מנהלי מוצר. החברה, פיתחה קוד המשרת מאות אלפי מפתחים בעולם ומאפשר לאפליקציות להגיב בזמן אמת, תחת כל עומס של טרנזקציות, על ידי שימוש במבני נתונים מובנים מתוך זיכרון. החברה הוקמה בשנת 2011 ומונה מעל 600 עובדים ב-3 סייטים מרכזיים: ארה"ב , לונדון וישראל . בסייט הישראלי נמצא גם מרכז הפיתוח.
רדיס אנטרפרייז (Redis Enterprise), המוצר המסחרי של החברה, מנצל טכנולוגיות זיכרון מודרניות כמו NVMe ו-Persistent Memory על מנת להציע פרישת נתונים יעילה וזולה על עננים ציבוריים ומרכזי נתונים פרטיים. כיום רדיס לאבס מחפשת מנהל מוצר Growth שצמח מעולמות התוכנה והטכנולוגיה וכמו כן מנהל מוצר Core עם ניסיון ב Performance/cloud.
לשליחת קורות חיים כנסו לדף המשרות
Minute Media
Minute Media חברת מדיה טכנולוגית אשר מפתחת פלטפורמה זוכת פרסים עבור יוצרי תוכן מחפשת מנהלי מוצר. החברה מפתחת פלטפורמה טכנולוגית ליוצרי תוכן ב-14 שפות שונות ונותנת מענה שלם לכל הצרכים שלהם, החל מיצירת התכנים, הפצתם ועד פתרונות המוניטיזציה סביבם.
תפקידו של מנהל המוצר בחברה הוא מקיף וכולל בתוכו: תכנון אסטרטגי וארוך טווח יחד עם הובלה ועבודה יום יומית כחלק מצוות scrum. ממשקי העבודה בתפקיד הם גם פנימיים, חוצי מחלקות וגם חיצוניים בעבודה עם לקוחות, ספקים ושותפים שונים. המשרה הפתוחה בחברה היא משרת Senior Product Manager בתחום האלגוריתמיקה, תפקיד זה כולל השפעה עמוקה על כל המוצרים שהחברה מפתחת
ובמרכזו עבודה מונחית דאטה. עוד על המשרה
OVERWOLF
ענקית הגיימינג OVERWOLF פיתחה פלטפורמה עבור מפתחים המאפשרת בניית אפליקציות למשחקי מחשב כמו Fortnite, League of Legends, Counter Strike ועוד – אפליקציות אשר משפרות ומעצימות את חווית המשחק הבסיסי. אוברוולף היא הפלטפורמה המרכזית בעולם המאפשרת ליוצרים לבנות, להפיץ ולייצר רווחים מאפליקציות ומודולים במשחק. החברה ממוקמת ברמת גן ולה 2 משרות פתוחות של: Team Lead Product Manager
Cobwebs technologies
חברת מודיעין הסייבר Cobwebs technologies,מחפשת מנהלי מוצר. החברה עוסקת במודיעין סייבר גלוי (OSINT) והטכנולוגיה שלה מעניקה פתרונות מותאמים לצרכיהם של גופי ביטחון, מוסדות פיננסיים וחברות פרטיות ברחבי העולם. הפלטפורמה הטכנולוגית של החברה מבוססת AI וטכנולוגיות ענן. וכוללת מודולים לאיסוף וניתוח מידע ביג דאטה, הרשת האפלה, מקורות סייבר וממידע פנים אירגוני. כל אלו מעניקים לגופי ביטחון וארגונים את היכולת לעבד, לזהות ולחקור איומים פיסיים ודיגיטאלים בזמן אמת. החברה מחפשת מנהלי מוצר בעלי ניסיון בתחומי הסייבר והמודיעין. מחפשים מישהו עם ראש גדול, הבנה טכנולוגית מעמיקה, תקשורתי, ושיודע להוביל שינויים ותהליכים מורכבים . לשליחת קו"ח
ANIMA
חברת הסטראטאפ Anima מאפשרת לצוותי העיצוב לעבוד על כלים שהם רגילים כמו Figma ובסוף תהליך העיצוב להפעיל את התוסף של החברה ולייצא את הקוד לכדי אבטיפוס פעיל. כחלק מתהליך צמיחה משמעותי, החברה מחפשת שלושה מנהלי מוצר בכירים שיצטרפו לצוות העובדים שלה.
New-Relic
חברת ניו רליק בעלת פלטפורמת התצפית האפליקטיבית-תשתיתית מבוססת ענן, הגדולה והמקיפה ביותר בשוק. לניו רליק לקוחות רבים בקרב חברות מובילות ברחבי העולם ובישראל. החברה בשלבי חיפוש אחר שני מנהלי מוצר שיצטרפו לשורותיה.
Placer
חברת הסטארטאפ הישראלית פלייסר (placer) המתמחה בפיתוח מערכת מידע לעסקים, החברה מתבססת על מיקום משתמשים בזמן אמת.
המערכת שפיתחה פלייסר מקבלת בכל רגע נתון נתונים מסמארטפונים של משתמשים - בין אם מ-WiFi, בלוטות' או מערכת GPS - ומצליבה אותם עם שכבות מידע נוספות. לאחר ההצלבה, המערכת מנתחת את המידע ומציגה עבור העסק אם המשתמש אכן ביקר בחנות.
החברה מעסיקה כ-100 עובדים ועובדת ממשרדים ברמת גן, ומגייסים שלושה מנהלי מוצר.
Sidelines
Sidelines היא חברת סטראטפ ישראלית המספקת נתונים סטטיסטיקות ומידע חדשותי לחובבי ספורט ומהמרים בארצות הברית. החברה מנגישה בצורה ויזואלית פשוטה וחכמה נתוני ספורט מורכבים. לחברה מודל העסקה ייחודי המציב במרכז את הכשרת העובד ופיתוחו המקצועי. כחלק מכך עובדים בתחום הפרודקט נהנים גם מהכשרה בעולמות התכנות והשיווק. בחודשים הקרובים צפויה החברה לגייס 3 מנהלי מוצר.
Eternity
Eternity היא חברת סטרטאפ שמתמקדת בעולם ההנצחה וסיפורי החיים. החברה מתעסקת בתחומים שונים הקשורים לעולם ההנצחה והזיכרון, בין הפתרונות שמספקת החברה קיימות פלטפורמות להנצחת סיפורי חיים בצורה דיגיטלית ופיזית. החברה מחפשת מספר מנהלי מוצר שיגויסו בחודשים הקרובים.
TailorMed
חברת הבריאות הדיגיטלית (Digital Health) הישראלית TailorMed, מגייסת למשרדיה בתל אביב מנהל מוצר ומנהל מוצר בכיר להובלת תחום המוצר בחברה. החברה הוקמה מתוך חזון לסייע למטופלים ולתעשיית הבריאות להתגבר על אתגרי המימון של טיפולים רפואיים. הפלטפורמה שפתחה החברה, מסייעת למטופלים אמריקאים למצוא מימון לטיפולים רפואיים ומונעת מצב בו מטופלים לא יכולים לשלם על הטיפול הרפואי אותו הם קיבלו ונכנסים לחובות.
GuardKnox
גרדנוקס, חברת אוטו-טק שעוסקת בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים לכלי רכב חכמים, מחוברים חשמליים ואוטונומיים. המוצרים של גרדנוקס משלבים תוכנה וחומרה ופתרונות לאיומי סייבר ומהווים מהפכה טכנולוגית בעולם האוטומוטיב. הפתרונות אותם פיתחה גרדנוקס, עומדים בקדמת הטכנולוגיה, מביאים את הרכב העתידי לפעול בדומה לטלפונים חכמים , מוזילים את עלויות הייצור ומגנים עליו מפני איומי סייבר. החברה עתידה לגייס מנהל מוצר למטה החברה ברמלה.
Deci
הסטארטאפ הישראלי Deci מפתח פלטפורמה מבוססת בינה מלאכותית המסוגלת ליצור אוטומטית רשתות נוירונים עמוקות ומהירות במיוחד, המוכנות להטמעה מיידית במגוון רחב של אפליקציות מסחריות מתקדמות.
בחברה משרה פנויה בתפקיד Head of Product.
Avo
הסטארט־אפ Avo, מאגד בנייני דירות וחברות לרשת צרכנית באמצעות פלטפורמה טכנולוגית, שמאפשרת לכל עובד או דייר להזמין כל מוצר שהם צריכים ללא דמי משלוח ולקבל את המשלוח כבר באותו היום.
החברה מונה מעל 500 עובדים במספר סניפים בארץ ובעולם. בחברה 4 משרות פנויות בתפקידי ניהול מוצר.
ATERA
חברת ATERA הישראלית פיתחה מערכות לניהול, חיזוי ומניעת תקלות מערך המחשוב, ובכך מאפשרת לארגונים לעבוד מרחוק ולנהל את צורכי המחשוב שלהם ללא תלות במיקום הפיזי בו עובדיהם נמצאים.
החברה מונה מעל 100 עובדים ומשרדי החברה ממוקמים בתל-אביב. בחברה מספר משרות פנויות לתפקידי ניהול מוצר ומזמין עובדים ישראלים נוספים להצטרף לשורותיו.
Explorium
חברת Explorium פועלת בתחום מדעי הנתונים, והפלטפורמה אותה פיתחה מיועדת לסייע לחברות לבנות מודלים איכותיים של חיזוי באמצעות טכנולוגיות למידת מכונה ובינה מלאכותית.
החברה מונה מעל 100 עובדים במספר סניפים בארץ ובעולם. בחברה מספר משרות פנויות לתפקידי ניהול מוצר ומזמין עובדים ישראלים נוספים להצטרף לשורותיו.
Granulate
חברת גרנולייט (Granulate), יושבת במגדלי אלון בתל אביב, ומעסיקה 70 עובדים. היא קיימת 3 שנים, ופיתחה מערכת המשפרת את ביצועי תשתית המחשוב של ארגונים ומפחיתה את עלויות הענן.
החברה גייסה עד עכשיו 50 מיליון דולר, ומגייסת מנהלי מוצר שיצטרפו לשורותיה.
FUGU
החברה פוגו מציגה טכנולוגיה חדשה, המאפשרת לעסקים מקוונים לזהות באופן יעיל עסקאות מועדות להכחשה ולהימנע מפסילת עסקאות כשרות. החברה מנתרת ומנתחת את התנהגות הלקוח לאחר התשלום באתר, טכנולוגית למידת מכונה מספקת חיזוי מדויק של התכנות הכחשת עיסקה והסיכוי להתמודד מולה רגע לפני משלוח הסחורה.
הפתרון שלFUGU זמין להתקנה לפלטפורמות מסחר כמו SHOPIFY, MAGENTO, WOOCOMMRCE והיא מחפשת מנהל מוצר על מנת להוביל את התחום בחברה.
RADD
חברת הסטארטאפ RADD פיתחה פלטפורמות eCommerce למינוף תוכן שיווקי על בסיס סטוריז מבוססי דאטה המועלים על ידי לקוחות ומשפיענים הישר גבי החנות הוירטואלית, כלל אפשריות שידור חי.
החברה מעסיקה כעשרה עובדים ומספר מתמחים וכעת מגייסת מנהל.ת מוצר לקידום ומינוף המוצר מול לקוחות אסטרגים גדולים בחו"ל.
Keepers Child Safety
חברת Keepers Child Safety פיתחה אפילקציה המנטרת את המכשירים הניידים של הילדים ומתריעה להורים בזמן אמת על סכנות אפשריות לילד.
האפליקציה מסוגלת לנטר ולנתח את השיחות האישיות והתכתבויות מתוך האפליקציות השונות כמו וואטסאפ, אינסטגרם, טיק טוק, סנאפצ׳אט, טלגרם ועוד, כולל התכתבויות קבוצתיות, ללא צורך ביוזר או סיסמה.
החברה מחפשת מנהל.ת מוצר.
Optibus
אופטיבס מחפשים מנהל\ת מוצר כוכב\ת שיצטרפו לצוות המוצר שלנו וייצרו את הדור הבא של פתרונות התחבורה הציבורית, כדי לשנות את עולם הניידות כפי שאנו מכירים אותו כיום.
כמנהל\ת מוצר, יש לך תפקיד מרכזי בלב ליבת העשייה, עם ממשקים לכל הגורמים הרלוונטים: צוות מפתחים, מעצבי UX, אלגוריתמיקיים, אנשי מארקטינג וביזניס וכמובן לקוחות.
אופטיבס מחפשים מנהל\ת מוצר שמגיע\ה עם ניסיון בניהול מוצר בחברות B2B ורקע של מצויינות.
אדם שמתלהב מהתחום ורוצה לשנות את העולם, עם יכולות אנליטיות גבוהות וכישורי מנהיגות אמיתיים.
Perimeter 81
Perimeter 81, חברת סייבר המספקת פתרונות רשת ואבטחת מידע מבוססי ענן, מגייסת למשרות שונות בתחום ניהול המוצר ומחפשת מנהלי מוצר מנוסים.
מנהלי המוצר בחברה מעורבים בתהליך המוצר מקצה לקצה, החל משלב האפיון והפיתוח מול מחלקת ה-R&D ועד שלב השיווק והמכירה מול מחלקת השיווק.
החברה מחפשת אחר מועמדים עם ניסיון של שלוש שנים לפחות בתחום פתרונות אבטחת המידע, בעלי ידע טכנולוגי נרחב ובעלי יכולת חשיבה מוצרית אסטרטגית. יתרון משמעותי יינתן לבעלי תואר במדעי המחשב או לבעלי יכולות מוכחות בעולמות ה- CASB, SWG ו- MDR
תהליך הראיונות מתקיים דרך ה-ZOOM ובשלבים מתקדמים באופן פרונטלי
Pecan.ai
Pecan.ai בונה פלטפורמה המאפשרת לאנליסטים לבנות בעצמם מודלים לניבוי תוצאות עסקיות, המבוססים על Machine Learning ומבצעת אוטומציה של כל תהליך ה- Data prepperation.
ב-Pecan.ai מחפשים Senior Product Managers להובלת חלקים מרכזיים בפלטפורמה. למנהלי המוצר בחברה אחריות מלאה על כל התהליך, משלב החזון ופיתוח הרעיון עצמו, ועד לשלב הפיתוח וההנגשה ללקחות קצה (שמספרם הולך וגדל בקצב מסחרר).
דרישות הקבלה הן 4-5 שנות ניסיון כמנהלי מוצר בחברות B2B, עם עדיפות לרקע חזק בעולמות ה- Data ו- Machine Learning.
Axis Security
הסטארט-אפ הישראלי Axis Security, שפיתח פלטפורמת ענן לגישה פרטית ומאובטחת ליישומים ארגוניים, גייס 100 מיליון דולר תוך שנה ונמצא בצמיחה מתמדת. החברה כעת מגייסת מנהל מוצר למשרת ג'וניור, עם למעלה משנתיים ניסיון בניהול מוצר B2B מעולמות ה-security, עם רקע באבטחת ענן והיכרות מעמיקה עם מוצרי SaaS. תהליך הראיונות מתנהל במשרדי החברה בתל אביב.
OpenWeb
אופן ווב (OpenWeb) פועלת במטרה לייצר שיח ציבורי בריא ואיכותי יותר ונלחמת במונופול על השיח ברשת.
החברה פיתחה טכנולוגיה שמסננת טוקבקים פוגעניים ואלימים ומייצרת שיח ענייני בשולי הכתבות, מעין יקום מקביל מזה של פייסבוק. המערכת מוטמעת על גבי אתרי התוכן הגדולים בעולם ומאפשרת למערכת העיתונות המסורתית להוביל את השיח הציבורי שנכון להיום נשלט בבלעדיות על ידי הרשתות החברתיות.
אופן ווב נמצאת בגדילה משמעותית בשנה האחרונה ומגייסת כיום משרות מגוונות למשרדי החברה בתל אביב, ביניהן כ-5 משרות של מנהלי מוצר שונים.
ניתן לראות את המשרות באתר החברה
ControlUp
ControlUp פיתחה פלטפורמה לניהול מערכות מחשוב עבור תאגידים גלובליים ותומכת כיום ביותר מ 1200 ארגונים בהם: אמריקן אקספרס, Sprint, ורייזון, T-Mobile ועוד.
הצורך בשינוי דרמטי של מערך המחשוב בחברות רבות ברחבי העולם, כחלק מהמעבר לעבודה מהבית, הפך את הפתרון של קונטרולאפ לחיוני ביותר, ובאמצעותם, יכולים ארגונים לאתר בזמן אמת תקלות או ביצועים ברמה נמוכה וגם לפתור את התקלות מתוך מגוון פתרונות מוכנים מראש, מאותה המערכת. קונטרולאפ מגייסת בין היתר לתפקידי מנהל מוצר, וניתן לראות את המשרות באתר החברה
Niio Art
הסטארט-אפ Niio Art פיתח את הפלטפורמה להצגה, מסחר, הפצה ושיתוף של אמנות דיגיטלית ישירות מאמנים בינלאומיים מובילים – באמצעות טכנולוגיית בלוקצ'יין, כלי מסחר חדשניים ומודלים ייחודיים של רכישה, השכרה ומנויי חודשי streaming on demand של אמנות. בפלטפורמה חברים מעל 6,000 אמנים וגלריות מ-82 מדינות המנגישים את יצירותיהם לעסקים, לאספנים ולחובבי אמנות. בימים אלה Niio Art עובדת על השקת גרסת מוצר חדשה לקהל הרחב (B2C) עם יכולות בלוקצ'יין מתקדמות ומסחר ב-NFT.
בחברה שתי משרות מנהל מוצר פתוחות - Senior product manager (התמחות ב-B2C) ו- Senior Product Manager (התמחות בבלוקצ'יין, קריפטו, NFT).
Shopic
Shopic היא מובילה עולמית בתחום פתרונות בינה מלאכותית מתקדמים לעולם הקמעונאות. החברה פיתחה מכשיר מבוסס בינה מלאכותית שאפשר לחבר לכל עגלת קניות רגילה, ולהפוך אותך לעגלה חכמה. המכשיר מזהה מוצרים שמוכנסים לעגלה או מוצאים ממנה, מאפשר לקונים לדלג על התור לקופה ומציע להם חווית קניות מותאמת אישית. החברה נמצאת בימים אלו בעיצומו של הליך צמיחה מואץ ומגייסת עובדים למגוון משרות מעניינות ובין אלו גם מנהל/ת מוצר בעלי הבנה עמוקה וניסיון בעיצוב ותכנון אפליקציות הפונות לצרכנים. תוכלו למצוא פרטים נוספים בקישור
Forter
Forter הינה המובילה העולמית בתחום מניעת הונאות סחר אלקטרוני. הפתרון של החברה מוטמע באתרי הסחר המקוון של הקמעונאיות הגדולות בעולם מעבד מחזור עסקאות שנתי של למעלה מ- 250 מיליארד דולר. על ידי שימוש במידע שמגיע בזמן אמת מרשת סוחרים עולמית הצומחת במהירות, כמו גם במחקרים ובמודלים מבוססי למידת מכונה (machine learning) של הונאה, היא מסוגלת להתאים עצמה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. החברה מגייסת בימים אלו מנהל.ת מוצר בכיר.ה ומנהל.ת מוצר חוויית לקוח. מנהלי המוצר המצטרפים לחברה ידרשו להגיע מעולמות הB2B ולגלות יכולת עבודה עצמאית ועבודה בסביבה גמישה.
vcita
חברת ויסיטה (vcita) מפתחת פלטפורמה אונליין לניהול יעיל וחכם של עסקים קטנים. הפלטפורמה המודולרית של vcita משרתת עסקים קטנים מכל התחומים, ומאפשרת לשותפים מתחום הבנקאות, הטלקום, הביטוח, והפרסום להקים פתרונות ייעודיים לעסקים קטנים כדי להוסיף ערך לעסקים הקטנים אותם הם משרתים. vcita מגייסת בימים אלו מנהלי ומנהלות מוצר מנוסים עם לפחות 3 שנים ניסיון.
Carbyne
חברת Carbyne היא מובילה עולמית בחדשנות טכנולוגית בתחום ביטחון הציבור ושירותי החירום. בעזרת שירותי הליבה שהחברה מספקת, כמו מיקום מדויק של המתקשר, וידאו צ'אט ומסרונים ישירים, נוצר לראשונה קשר חי עם האזרח המספק תמונת מצב מהירה ותגובה מיידית אשר בסופו של דבר מצילה חיים.. מחלקת ניהול המוצר של החברה מתרחבת וCarbyne מחפשת מנהל/ת מוצר מנוסה שיצטרף/תצטרף לצוות הגלובלי וישפיע או תשפיע על חייהם של מיליוני אזרחים מדי יום.
התפקיד דורש כחמש שנות ניסיון בניהול מוצר מחברת SaaS, בדגש על ניהול מוצרים טכנולוגיים מורכבים ועבודה מרובת ממשקים.
Snappy
סנאפי היא חברת סטארט אפ המפתחת מרקטפלייס לשליחת מתנות מותאמות אישית בקלות ובמהירות עבור לקוחות ארגוניים. באמצעות אלגוריתם חכם, סנאפי בוחרת בקפידה מגוון מתנות המותאמות למקבל המתנה באופן אישי ומאפשרת לו לבחור את המתנה המתאימה לו, ולשלוח אותה עד לפתח ביתו, תוך שמירה על איכות הסביבה.
בין המשרות הפתוחות ניתן למצוא גם משרות ניהול מוצר כאשר הדגש הוא על מנהלי מוצר עם לפחות 5 שנות ניסיון, אשר יובילו איזור משמעותי במוצר בכל המובנים - מתיעדוף משימות ובניית roadmap, איפיון ועבודה עם מעצבים, מחקר עם משתמשים, ומדידת ההצלחה של היוזמות שעולות. זוהי הזדמנות יוצאת דופן להצטרף לסטארט אפ עם ownership המעלה חיוכים ברחבי העולם, בסביבת עבודה כיפית, דינמית וחיובית.

לכתבה זו פורסמו 0 תגובות ב 0 דיונים
הוספת תגובה חדשה
אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של כלכליסט לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.