סגור

המותג קונברס צפוי לעבור ממשפחת מוליוב לחברת ריטיילורס

חברת MSG של מוליוב מייצגת ומשווקת את מותג הספורט מאז שנת 1994; ריטיילורס, החברה הבת של פוקס, מנהלת מו"מ לקבלת הזיכיון לארבע וחצי שנים כחלק מניסיונה להגדיל את הנתח שלה בתחום הלבשת הספורט

הזיכיון של חברת הספורט קונברס (אולסטאר) צפוי לעבור ממשפחת מוליוב לחברת ריטיילורס.


המותג יוצג ושווק על ידי חברת MSG של משפחת מוליוב משנת 1994. ב-2005 החלה לייבא לישראל גם את קולקציית הביגוד של המותג האמריקאי.

2 צפייה בגלריה
נעליים קונברס אולסטאר
נעליים קונברס אולסטאר
נעל של קונברס
(צילום: יח"צ)

ריטיילורס, חברה בת של קבוצת פוקס, מנהלת משא ומתן עם החברה הבינלאומית על קבלת זכויות הייצוג הבלעדיות של המותג קונברס בישראל, לתקופה של ארבע וחצי שנים. זכויות הייצוג יכללו מכירה סיטונאית ופעילות בערוצי שיווק ומכירה נוספים כפי שיסוכמו בין הצדדים. הזיכיון כולל את ההפצה והשיווק של מוצרי ההנעלה והלבשה של המותג.
קונברס היא חברה אמריקאית שעוסקת בעיצוב ושיווק של הנעלה ואופנת פנאי. החברה נוסדה בארה"ב בשנת 1908 על ידי מרקיז מ.קונברס, ונחשבת לאחד ממותגי הספורט הוותיקים והידועים בעולם. החל משנת 2003 קונברס היא חברה בת של נייקי, אשר מיוצגת בישראל על ידי קבוצת פוקס. מטה החברה ממוקם בבוסטון, מסצ'וסטס.
מבחינתה של ריטיילורס קבלת הזכיון של קונברס תואמת את האסטרטגיה שלה להרחיב את מגוון מותגי הספורט ולתפוס נתח משמעותי בשוק הספורט בישראל.


2 צפייה בגלריה
קונברס אולסטאר
קונברס אולסטאר
(צילום: יח"צ)