סגור

ריטיילורס נכנסת לתחום מכשירי הכושר: רכשה את השליטה בחברת אנרג'ים

החברה, חלק מקבוצת פוקס, התקשרה במזכר הבנות לרכישת יבואנית ומשווקת מוצרי הספורט בתמורה ל-32.75 מיליון שקל. ריטיילורס מאגדת את פעילות תחום הספורט של פוקס, כולל חנויות נייקי, פוט לוקר ורשת דרים ספורט. לאחר השלמת העסקה מתכננת החברה לפתוח חנויות ספורט בקונספט חדש

חברת ריטיילורס, חלק מקבוצת פוקס, נכנסת לתחום מכשירי הכושר והספורט באמצעות רכישת השליטה בחברת אנרג'ים. החברה התקשרה במזכר הבנות לרכישת יבואנית ומשווקת מוצרי הספורט בתמורה ל-32.75 מיליון שקל.
אנרג'ים מוחזקת בבעלות משותפת על ידי ארנון פרי ומשה פרחיה. על פי מתווה העסקה, 14.25 מיליון שקל ישולמו באמצעות הקצאת מניות באנרג'ים לריטיילורס, והיתרה, בסך 18.5 מיליון שקל, בדרך של רכישת מניות מהמוכרים, בחלקים שווים. עם השלמת העסקה, תחזיק ריטיילורס ב-50.98% מהמניות, וכל אחד מהמוכרים יחזיק ב-24.51%. למוכרים ניתנה אופציה למכור את המניות שלהם החל מאוקטובר 2024 למשך שנה, ולפוקס אופציה לרכוש את המניות מתום תקופת האופציה של המוכרים, למשך שנה. פוקס תאחד את תוצאות אנרג'ים בדו"חות הכספיים של הקבוצה.
ריטיילורס מאגדת את פעילות תחום הספורט של קבוצת פוקס, ובכלל זה את פעילות חנויות נייקי בישראל, קנדה ואירופה, פעילות פוט לוקר בישראל ובאירופה ופעילות רשת דרים ספורט. רכישת אנרג'ים היא צעד אסטרטגי עבורה להרחבת תמהיל המותגים וכניסה לתחומים חדשים ומשלימים בעולם הספורט. לאחר השלמת העסקה מתכננת ריטיילורס לפתוח חנויות בקונספט חדשני.
1 צפייה בגלריה
foot locker פוט לוקר ראשון לציון
foot locker פוט לוקר ראשון לציון
חנות פוט לוקר שמפעילה ריטיילורס בראשון לציון
(צילום: שוקה כהן)
אנרג'ים הוקמה בשנת 1987 ופועלת בתחום היבוא והשיווק של ציוד ספורט וכושר לשימוש ביתי ולחדרי כושר. החברה משווקת את מוצריה לחנויות ספורט, חדרי כושר, גופים מוסדיים וצרכנים פרטיים, והיא יבואנית בלעדית של המותגים Kettler, Life Fitness, Inspire, Escape, Horizon, Hammer Strength, Marcy ועוד. כמו כן מחזיקה אנרג'ים במותג הפרטי vo2, ומפעילה אולם מכירות בהרצליה, חנות בנתניה ואתר סחר מקוון.