סגור

יקותיאל ואברמוב מוכרים ב־70 מיליון שקל את בית באומיל בת”א

יזם הנדל”ן אמיר יקותיאל, מבעלי חברת א.מ.י נדל”ן, ואיש העסקים ברק אברמוב, בעל רשת המסעדות ג’פניקה וקבוצת הכדורגל בני יהודה, מוכרים את הבניין ברוטשילד 87 שלוש שנים אחרי הרכישה. הרווח: 14 מיליון שקל

יזם הנדל”ן אמיר יקותיאל, מבעלי חברת א.מ.י נדל”ן, ואיש העסקים ברק אברמוב, בעל רשת המסעדות ג’פניקה וקבוצת הכדורגל בני יהודה, מוכרים ב־70 מיליון שקל את בניין “בית באומיל” ברחוב רוטשילד 87 בתל אביב, שלוש שנים אחרי שרכשו אותו.
המחיר משקף רווח של כ־14 מיליון שקל בהשוואה למחיר הרכישה. הרוכשים כעת הם דרור נגל, לשעבר מנכ"ל חברת אזורים, ושותפו לעסקאות הפרטיות אלי לביא.


לבניין, המיועד לשימור, יש היתר בנייה לתוספת של 2.5 קומות וחפירת מרתף חניה. שטחו הכולל יעמוד על 1,700 מ”ר, ויהיו בו כ־16 דירות בשטחים משתנים של 70 מ”ר בדירות הקטנות ועד לפנטאהוז שישתרע על 220 מ”ר, כולל מרפסת של 150 מ”ר. על פי הערכה, עלות הבנייה תעמוד על 40-30 מיליון שקל, והכנסות הפרויקט על כ־200 מיליון שקל.
לפני שלוש שנים מחירי הדירות באזור עמדו על כ־65 אלף שקל למ”ר בבנייני בהאוהאוס ברמת גימור גבוהה, כעת נמכרות באזור זה דירות במחירים של כ־120 אלף שקל למ”ר ואף למעלה מכך בדירות מיוחדות. ברמות מחירים אלה מחירה של דירת 70 מ”ר יגיע לכ־8.4 מיליון שקל, ופנטאהוז לכ־30 מיליון שקל.
מדובר בבניין היסטורי שהוחזק על ידי יורשי משפחת סבירסקי, אשר התגוררה בעבר בבניין, ובשנים האחרונות הדירות בו מושכרות. המבנה נבנה ב־1936 בתכנונו של האדריכל הנודע קרל רובין.

1 צפייה בגלריה
בית באומיל רחוב רוטשילד 87 תל אביב
בית באומיל רחוב רוטשילד 87 תל אביב
בית באומיל, רוטשילד 87 ת”א. יש היתר בנייה לתוספת של 2.5 קומות
(צילום: אוראל כהן)