שוק ההון

רבעון חיובי לאמות: ה-FFO עלה ב-4% ל-122 מיליון שקל

חברת הנדל"ן בניהולו של אבי מוסלר הציגה גידול של 5% בדמי השכירות המתואמים שלה (NOI) שהסתכמו בכ-175 מיליון שקל

חזי שטרנליכט 13:5215.05.19

הרבעון הראשון המשיך להראות ששוק המשרדים הישראלי הוא החזק מבין השווקים בתחום הנדל"ן. חברת אמות פרסמה את הדוח הכספי לרבעון הראשון של 2019 והציגה גידול של 5% בדמי השכירות המתואמים שלה (NOI) שהסתכמו בכ-175 מיליון שקל.

 

ה-NOI מנכסים זהים צמח בשיעור מתון יותר של 2%. כמו כן, רשמה אמות גידול של 4% ב-FFO שהסתכם בכ-122 מיליון שקל.

 

מנכ"ל אמות, אבי מוסלר מסכם את הרבעון בשיחה עם "כלכליסט" ומציין כי אכלוס החלק הראשון בפרויקט תוצרת הארץ (ToHa) שהקימה החברה בתל אביב, לא המשקיף מהצד השני של גדות האיילון על מרכז עזריאלי, מתקדם היטב.

 

"מחירי השכירויות הגיעו לרמה של 160 שקלים למ"ר, עבורינו זה מחיר שיא. אנחנו מאמינים שהחלק השני בפרויקט, מגדל ToHA2 י יהיה לא פחות מוצלח. אנחנו קודם כל חופרים ומקימים שם חניון. במקביל נמצאים בהליך התכנון של המגדל".

 

"עבורינו זה היה רבעון טוב שעמד בתחזיות. יש לנו בפורטפוליו לא מעט פרוייקטים מעניינים שיתנו תוספת משמעותית ל-NOI ול-FFO בשנים הבאות." מוסיף מוסלר.

 

אבי מוסלר מנכ"ל אמות השקעות אבי מוסלר מנכ"ל אמות השקעות צילום: אוראל כהן

 

החברה תחלק דיבידנד לפי תוכנית החלוקה השנתית שעליה הכריז הדירקטוריון במארס האחרון. לפי תוכנית זו בכוונת אמות לחלק דיבידנד שנתי מינימאלי בסך של 94 אג' למניה, שישולם ב- 4 תשלומים רבעוניים. בגין הרבעון הראשון והשני של השנה 23 אגורות למניה לרבעון ובגין הרבעון השלישי והרביעי 24 אגורות למניה לרבעון, בכפוף להחלטה ספציפית של הדירקטוריון בתום כל רבעון.

 

בהתאם לכך, שולם באפריל שחף דיבידנד לרבעון הראשון סך של 23 אגורות למניה (80 מיליון שקל) ובחודש מאי 2019 הכריזה החברה על חלוקת דיבידנד לרבעון השני בסך 23 אג' למניה (82 מיליון שקל).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x